تجهیزات سفرورزش و سفر

بهترین مارک چادر مسافرتی موجود در بازار 【ایرانی و خارجی】

بهترین مارک چادر مسافرتی

فهرست مطالب نمایش

چادر مسافرتی عالی از شما در برابر آب و هوا محافظت کرده و فضایی ایده آل را برای شما به وجود می آورد. بنابراین باید بر اساس شرایط آب و هوایی و اینکه چند نفر هستید باید به انتخاب بهترین مارک چادر مسافرتی بپردازید. شما می توانید ویژگی های طراحی و وزن چادر را متناسب با سلیقه خود و نیازی که دارید، در نظر بگیرید و بر همین اساس به انتخاب خود بپردازید، چونکه چادر چیزی بیش از محلی برای خوابیدن است و از مزیت و کاربردهای فراوانی برخوردار است. بنابراین باید امنیت آن مناسب باشد و از ورود آب و مواد خارجی به آن جلوگیری شود و یک سرپناه خوب برای سفرهای شما باشد. در این مقاله از وبسایت بیگ مارکت وب جامع ترین راهنمای خرید بهترین مارک چادر مسافرتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

چادر مسافرتی چیست؟

کمپینگ می تواند یک فعالیت سرگرم کننده و مفید باشد، چه با یک گروه بزرگ در کمپ محلی باشید و چه با خانواده خود همراه با کوله پشتی به کمپینگ بروید. در سفرهایی که انسان دارد خیلی از ابزارها به کار او می آیند. از چاقو سفری خوب گرفته تا عصای کوهنوردی و کوله پشتی تا وجود یک کفش مناسب هر کدام می توانند مشکلات و موارد سر راه ما را از میان بردارند. چادرهای مسافرتی هم دقیقاً یکی از این وسائلی است که برای سفر در کنار کیسه خواب می تواند بسیار راهگشا باشد.

اگر می خواهید تجربه ای لذت بخش از سفرهای خود داشته باشید، انتخاب بهترین مارک چادر مسافرتی یک ضرورت است. چادر مسافرتی برای خوابیدن و نیز استراحت کردن افراد در مسافرت و نیز ورزش هایی نظیر کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد.

چادرهای مسافرتی باعث می شوند که نور خورشید به درون آن نفوذ نکند و اگر در بیایان هستید گرمای طاقت فرسای کویر شما را دچار اذیت و آزار قرار ندهد. اگر هم در محیط های کوهستانی و یا بارانی هستید از ورود برف و باران به آن جلوگیری می کند و شرایط لذت بخشی را برای مسافرت شما به ارمغان می آورد. فاکتورهای مهمی در انتخاب چادرهای مسافرتی وجود دارد که در ادامه به طور کامل به آن خواهیم پرداخت.

انتخاب نوع چادر مسافرتی بر اساس فصل چگونه است؟

چادر مسافرتی سه فصل

از بهترین انواع چادر مسافرتی مدل چادر مسافرتی سه فصل است. این مدل از محصولات چادر، انطباق پذیری خیلی خوبی با بیشتر فصل های سال دارد و یکی از پرکاربردترین برندهای چادر مسافرتی به شمار می آیند. این نوع چادر برای کنترل آب و هوا در بهار، تابستان و پاییز مجهز است و از یک تهویه مناسب نیز برای تابستان برخوردار است. از یک سایبان سقف برخوردار بوده که از ورود بارش های باران به درون آن به خوبی جلوگیری می کند.

چادر مسافرتی چهار فصل

اگر در مناطقی سفر می کنید که سرمای زیادی وجود دارد می توانید از چادرهای چهار فصل استفاده کنید. هر چند این مدل از چادرها به عنوان چادرهای مسافرتی چهار فصل شناخته می شود ولی بیشتر برای زمستان طراحی شده است. شما درون این چادرها می توانید تهویه ها را ببندید و از ورود سرما و بارش های برف به آنها جلوگیری می کند. معمولاً این نوع چادرها از مواد قوی ساخته می شوند و اغلب برای محیط های برفی و سرمای زیاد بهترین گزینه به شمار می روند.

چادر مسافرتی خانوادگی چیست؟

در صورتی با خانواده به کمپینگ می روید و از وسایل نقلیه استفاده می کنید از چادرهای خانوادگی استفاده کنید. چادرهای خانوادگی کمی سنگین تر هستند اما دیوارهای بلند و گاهی اوقات اتاق های متعددی نیز دارند که فضا و آسودگی خاطر را برای شما درست می کنند. اگر اغلب با ماشین به سفر می روید این مدل می تواند یکی از انتخاب های مطلوب برای شما باشد.


بهترین چادرهای مسافرتی 1400


 

انواع چادر مسافرتی بر اساس شکل کدامها هستند؟

چادرهای مسافرتی گنبدی

چادر مسافرتی گنبدی

برای مسافرت با ماشین و کوله پشتی کاربرد بسیار خوبی دارد. در ساخت این نوع چادر از دو تیر استفاده می شود که از روی همدیگر عبور می کنند و انتهای تیرکها به کف چادر می روند. بسیار آسان و سریع تنظیم می شوند و همچنین می توان عنوان کرد که فلسفه شکل گنبدی این چادرها بدین خاطر است که آب از بالای آن به پایین بریزد.

مزایا
1- نصب آن آسان است
2- فقط دو قطب دارد

معایب
1- فضای داخلی محدودی دارد
2- اندازه های بزرگ، برای آب و هوای بد زیاد خوب نیستند

چادر مسافرتی تونلی

 

چادر مسافرتی تونلی

چادرهای مسافرتی تونلی از دو یا چند تیر منحنی تشکیل شده اند که توسط پارچه به هم متصل شده اند. طراحی آن به گونه ای است که ارتفاع بالای سر آن ثابت است. برخی از مدل های چادر تونلی از فضای بزرگ برخوردار بوده یا از چندین اتاق بهره مند هستند.

مزایا
1- فضای داخلی مناسب
2- می تواند چندین اتاق داشته باشد
3- فضای سر خوب
4- طرح بندی های متعددی دارد

معایب
1- برای هواهای بادی خوب نیست

چادرهای مسافرتی کابین

 

چادر مسافرتی کابینی

برای مسافرت های خانوادگی و سفرهای ماشینی انتخابی مناسب به حساب می آید. این چادرها از دیواری عمودی یا نزدیک به عمودی تشکیل شده اند به همین دلیل در هنگام نصب آن به شکل یک کابین هستند. دیواری عمودی به این معنی است که فضای داخلی چادر بسیار جادار است و فضای سر زیادی دارد. آنها برای افرادی که نمی خواهند در چادر از تخت خواب استفاده کنند عالی هستند. از معایب این چادرها این است که در برابر بادهای شدید عالی نیستند. از آنجایی که اغلب چادرهای کابین فقط یک لایه هستند، میعان داخل چادر ایجاد می شود و هنگام خواب روی شما آب می چکد، به همین دلیل است که چادرهای کابینی بیشتر برای آب و هوای معتدل مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا
1- بزرگ و جادار
2- فضای سر زیاد

معایب
1- سنگین و حجیم
2- در هواب بد زیاد خوب نیست

چادر مسافرتی ژئودزیک

 

چادر مسافرتی ژئودزیک

این مدل از چادرها از چندین قطب تشکیل شده اند تا روی یکدیگر حالت همپوشانی داشته باشد. چادرهای ژئودزیک بیشتر اوقات به شکل گرد هستند؛ زیرا به باران، باد و برف اجازه می دهد تا از روی چادر عبور کند.

مزایا
1- بسیار محکم است
2- آب و هوای بد را تحمل می کند
3- برای مسافرت های زمستانی خوب است

معایب
1- گران است
2- نصب آن دشوار است

چادر مسافرتی پشت بام

 

چادر مسافرتی پشت بام

کاربرد این نوع چادر بیشتر برای مسافرت های بین جاده ای است و افرادی که می خواهند در بین جاده استراحت کنند و آن را روی خودرو پیاده سازی کنند. چادرهای پشت بام در بالای وسیله نقلیه شما نصب می شوند. بسته به نوع و زمانی که می خواهید از چادر استفاده کنید، آن را باز کرده یا می بندید. برای بالا رفتن از چادر از نردبان استفاده می کنید. نصب چادر به صورت پشت بامی اغلب راحت و آسان است. شما لازم نیست نگران زمین ناهموار یا بیرون کشیدن چادر باشید. شما این انتخاب را دارید که در هر جایی که بخواهید وسیله نقلیه را پارک کرده و کمپ بزنید. از بدترین معایب این چادرها برای کودکان است که ممکن است از آن بالا بیفتند لذا گزینه ای ریسک دار به شمار می روند، خاصتاً برای موارد شبانه که شاید همه خواب باشند و ممکن است کنترل فرزند از دست پدر و مادر خارج شود.

مزایا
1- در هر جایی که دوست داشته باشید می توانید کمپ بزنید
2- نصب آن سریع و آسان است

معایب
1- گران است
2- خطر سقوط دارد
3- نیاز به بالا رفتن از چادر دارد و برای افراد کودک و پیر سخت است
4- در هوای بد، بد و نامطلوب است و ریسک افتادن دارد

چادر مسافرتی پاپ آپ

 

چادر مسافرتی پاپ آپ

برای مسافرت های ساحلی و جشنواره ها بسیار خوب است. چادرهای پاپ آپ از یک یا دو پایه برخوردار هستند که در پارچه چادر تعبیه شده اند. با اینکه نصب چادرهای پاپ خیلی راحت است ولی معایبی نیز دارد. نکته اصلی اینجاست که این چادرها ناپایدار هستند و در بادهای خفیف هم می ترکند.

مزایا
1- نصب سریع و آسان

معایب
1- خطر ترکیدن در باد
2- حمل آن سخت است
3- فاقد فضای انبار کردن وسائل است

چادر مسافرتی بیوی ساکس

چادر مسافرتی بیوی ساکس

برای تورهای دوچرخه سواری به کار می رود. این چادرها که به آنها گونی بیوی نیز گفته می شود، حالتی یکنفره دارند. سبک و جمع و جور هستند و راحت نصب می شوند.

مزایا
1- نصب راحت
2- وزن سبک

معایب
1- بدون فضا برای وسائل سفر
2- متراکم و فشرده است

چادرهای مسافرتی هرمی

 

چادر مسافرتی هرمی

این چادرها مسافرتی از یک قطب در مرکز تشکیل شده اند. پارچه چادر (یا برزنت) از روی تیرک عبور کرده و در گوشه ها به بیرون می رود. مزیت داشتن یک تیرک این است که چادر را سبک می کند.

مزایا
1- وزن سبک دارد

معایب
1- ناپایدار است
2- دیوارهای چادر کج است
3- فضای داخلی محدودی دارد
4- متراکم و فشرده است


بهترین چادرهای مسافرتی بازار


 

چادر مسافرتی اتوماتیک چیست؟

این نوع چادرها برای کسانی مفید است که می خواهند به صورت اتوماتیک چادرشان باز شود و حوصله باز و بسته کردن آنها را ندارند دست مانند زمانی که می خواهید از چتر استفاده کنید. 

شیوه کار چادر مسافرتی فنری  چگونه است؟

این مدل از چادر مسافرتی، نیازی به نصب و راه اندازی ندارد و با بیرون آوردن چادر به سادگی با فنری که در آن وجود دارد باز و بسته می شود. برای موارد کوهنوردی و … زیاد خوب نیست چرا که وزن آن به نسبت بالاست و فعالیت آنها را مشقت بار می کند.

انواع چادر مسافرتی برای چند نفر مناسب هستند؟

همانطور که می دانید چادرهای مسافرتی بر اساس مدلی که دارند افراد مختلفی در آن جای می گیرند. به طور کلی این چادرها اینگونه تقسیم بندی می شوند:

1- چادر مسافرتی  1 نفره

2- چادر مسافرتی 2 نفره

3- چادر مسافرتی 4 نفره

4- چادر مسافرتی 6 نفره

5- چادر مسافرتی 8 نفره

6- چادر مسافرتی 10 نفره

7- چادر مسافرتی 12 نفره

نکات مهم قبل از خرید بهترین مارک چادر مسافرتی چیست؟

 

تعداد کاربران

معمولاً چادرها بر اساس ظرفیت خواب طبقه بندی می شود. اینکه چه تعداد افراد درون چادر می توانند قرار بگیرند بسیار حائز اهمیت است. رتبه بندی ها از تک نفره تا 12 نفره ادامه می یابد و اصولاً چادرهایی که ظرفیت بیشتری دارند از قیمت بیشتری نیز برخوردار هستند. از دیگر نکات مهم این است که نه تنها برای افراد بلکه برای وسائل همراهی نیز باید فضای کافی وجود داشته باشد.

ابعاد و ارتفاع

باید قد خود یا همراهان خود را محاسبه کنید و براساس آن به انتخاب بهترین مارک چادر مسافرتی بپردازید. به ارتفاع چادر بسیار اهمیت دهید که اگر فردی با شماست که قد بلندی دارد باید چادر از ارتفاع خوبی برخوردار باشد تا از نظر سقف در حالت استاندارد و خوبی باشد و افراد درون آن که قد بلندی دارند به مشقت و دردسر نیفتند. کف چادر نیز از مسائل حائز اهمیت دیگر است به طوری که برخی چادرها مانند تونلی شکل کف دراز دارند و برخی مانند چادرهای گنبدی دیوارهای شیب مانند را با فضای کف بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

دوام

چادر یکی از مهمترین وسائلی است که برای فضای باز می خرید لذا باید از نظر دوام و استحکام در سطح بالایی باشد. بیشتر میله های چادر سبک وزن هستند و برای افزایش طول عمر از جنس آلومینیوم ساخته شده است. آلومینیوم در ساخت مقرون به صرفه است و در صورت بروز مشکل، تعمیر آن ساده است. سعی نمایید از میله های فایبرگلاس خودداری کنید، چرا که می توانند به راحتی بشکنند و البته این نکته را باید عنوان کرد بیشتر چادرها از پارچه های با دوامی تشکیل شده اند. همچنین از فاکتورهای مهم دیگر زیپ چادر است که باید در فضای باز کارکرد خوبی داشته باشد.

وزن

مانند بسیاری از وسائل فضای باز، وجود وسیله ای سبک مخصوصاً برای سفر بسیار مهم است. سبک بودن چادر باعث حمل و نقل راحت تر آن می شود. البته نباید کیفیت را فدای سبک بودن آن بکنید، مخصوصاً اگر برای استفاده در سرما یا بادهای شدید می خواهید از چادرهای مسافرتی استفاده کنید قطعاً کیفیت بر وزن ارجحیت دارد.

چادر مسافرتی اتاق دار

برخی از مدلهای چادر مسافرتی دارای اتاق هستند و این باعث می شود که افراد بر اساس سلیقه به اتاق های مخصوص به خود بروند و از هم جدا باشند یا اینکه افراد وسائل همراه خود را در آن اتاق جاسازی کنند.

جنس

جنس پارچه و میله های چادر مسافرتی باید با کیفیت باشد در غیر اینصورت در زمان باد شدید یا باریدن باران شدید ممکن است موجب پارگی یا ورود باران و برف به درون چادر شود، بنابراین وجود جنس های با کیفیت بالا بسیار اهمیت دارد.

سیستم گردش هوا

از دیگر مباحث مهم در انتخاب بهترین چادر مسافرتی وجود یک تهویه خوب است. این سیستم های تهویه باعث می شوند که هوا به درون چادر گردش کند و از ایجاد شدن بوهای نامطبوع و غیره جلوگیری شود.

چادر مسافرتی 2 نفره پکینیو مدل K-2001

 

چادر مسافرتی 2 نفره پکینیو مدل K-2001

این چادر مسافرتی ظرفیتی 2 تا 3 نفر دارد و از پوشش ضد آب و ضد آلودگی بهره مند است. از مزیت های دیگر این دستگاه وجود پنجره به عنوان تهویه است. ستون بندی آن به صورت آلومینیوم بوده و جنس پارچه های آن را پلی استر تشکیل می دهد. دو عدد هواکش داشته و از دو عدد پنجره برخوردار است. حدود دمای این محصول چادر منفی 15 درجه سانتی گراد بوده و 13 عدد گیره برخوردار است. برای طبیعت رفتن و همچنین کمپینگ گزینه خوب به شمار می رود. از دیگر ویژگی های این چادر مسافرتی وجود 13 تیرک آلومینیومی بوده و همچنین از کاور مخصوص حمل نیز بهره مند است.

مزایا
1- پوشش ضد آب دارد
2- پوشش ضد آلودگی دارد
3- جنس پارچه خوبی دارد

معایب
1- جیب داخلی ندارد

ویژگی ها
ابعاد بسته‌بندی: 12 × 15 × 47 سانتی‌متر
تعداد گیره: 13 عدد
وزن بسته‌بندی: 2500 گرم
تعداد در: دو عدد
تعداد پنجره: دو عدد
جنس پارچه: پلی‌استر
ستون بندی: آلومینیوم
تعداد جیب داخلی: 1 عدد
گنجایش: 2 تا 3 نفره

 

چادر مسافرتی 8 نفره اف آی تی تنت مدل Double Roof T22

 

چادر مسافرتی 8 نفره اف آی تی تنت مدل Double Roof T22

چادر مسافرتی مدل «Double Roof T22» برای سفرهای دسته جمعی و گروهی بسیار خوب به نظر می رسد. دارای فضای کافی بوده و می توان به راحتی درون آن استراحت کرد. پارچه های این چادر مسافرتی از پلی استر با روکش پلی اورتان تشکیل شده است که از جنس های خوب بازار است. یکی دیگر از مزایای این چادر وجود خاصیتی بوده که در بارش باران و برف کاربردی مناسب از خود نشان می دهد. از قابلیت های دیگر این محصول وجود یک در و سه پنجره است. هواکش درون چادر وجود داشته تا هوا به خوبی گردش کند و به عنوان یک تهیه مناسب درون آن عمل نماید. ستون بندی محصول از خاصیت فایبرگلاس است. از ارتفاع خوبی نیز برخوردار است این چادر و می توان درون آن برای افراد قد بلند به خوبی جولان داد. ساخت این چادر به وسیله ستون های فایبرگلاس بوده و حالت انعطاف پذیری را به آن بخشیده است. وزن بسته بندی محصول 5 کیلوگرم بوده و از جیب داخلی نیز برخوردار است.

مزایا
1- جیب داخلی دارد
2- ظرفیت داخلی خوبی دارد
3- ستون بندی فایبرگلاس دارد
4- سه عدد پنجره دارد
5- ساختار دوپوش دارد
6- جلوگیری از نفوذ آب باران و برف به چادر
7- از شما در برابر اشعه خورشید محافظت می کند
8- سقف بلند برای راحت ایستادن دارد

ویژگی ها
ابعاد بسته‌بندی: 15 × 16 × 68 سانتی‌متر
تعداد گیره: 8 عدد
وزن بسته‌بندی: 5000 گرم
تعداد در: یک عدد
تعداد پنجره: سه عدد
جنس پارچه: پلی‌استر
ستون بندی: فایبر گلاس
تعداد جیب داخلی: 1 عدد
گنجایش: 7 تا 8 نفره

 

چادر مسافرتی 8 نفره او تی تی مدل برنو

 

چادر مسافرتی 8 نفره او تی تی مدل برنو

این چادر مسافرتی از پارچه با کیفیت برنو ساخته شده است و در برابر باد مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. خاصیت ضد آب داشته و از پشه بند برای درب ها برخوردار است. فنرهای مقاومی دارد و از 4 عدد گیره برخوردار است. وزن بسته بندی آن 9 کیلوگرم بوده و از سه عدد پنجره بهره می برد. یک عدد در داشته و سه عدد هواکش نیز از دیگر مزیت های آن به شمار می رود. جنس پارچه محصول از پلی استر بوده و ستون بندی آن را فایبرگلاس تشکیل می دهد. خاصیت ضد آب و ضد آلودگی نیز از دیگر فاکتورهای این چادر مسافرتی به حساب می آید. ظرفیت این چادر 7 تا 8 نفر بوده و برای طبیعت گردی و کمپینگ های شما گزینه ای مناسب به شمار می رود.


مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر


 

چادر مسافرتی 8 نفره مدل TAYSIZHIGH01

 

چادر مسافرتی 8 نفره مدل TAYSIZHIGH01

پارچه این چادر دارای استحکام بالایی بوده و ویژگی ضد آب دارد. از پشه بند برای درها برخوردار بوده و سه عدد پنجره از دیگر ویژگی های این محصول است. کف ضخیم داشته و چادر از ارتفاع مناسبی بهره می برد.

ویژگی ها
ابعاد بسته‌بندی: 86x86x10 سانتی‌متر
تعداد گیره: 4 عدد
وزن بسته‌بندی: 11000 گرم
تعداد در: یک عدد
تعداد پنجره: سه عدد
جنس پارچه: پلی‌استر
ستون بندی: فایبر گلاس
تعداد جیب داخلی: 1 عدد
گنجایش: 7 تا 8 نفره

 

چادر مسافرتی 8 نفره سایانا مدل برنو

 

چادر مسافرتی 8 نفره سایانا مدل برنو

از اقلام همراه این چادر می توان به کاور جودان اشاره نمود. این چادر از توری محافظ حشرات بهره برده و خاصیت ضد آب و وجود جیب داخلی از دیگر مزایای آن به حساب می آید. پوشش ضد آب و ضد آلودگی و ظرفیت 7 تا 8 نفر از قابلیت های دیگر چادر بوده و جنس پارچه آن را پلی استر تشکیل می دهد.

ویژگی ها
ابعاد بسته‌بندی: 77*77 سانتی‌متر
تعداد گیره: 8 عدد
وزن بسته‌بندی: 9800
تعداد در: یک عدد
تعداد پنجره: سه عدد
جنس پارچه: پلی‌استر
ستون بندی: فلز
تعداد جیب داخلی: 1 عدد
گنجایش: 7 تا 8 نفره

 

چادر مسافرتی 6 نفره سایانا مدل برنو

 

چادر مسافرتی 6 نفره سایانا مدل برنو

ویژگی ها
ابعاد بسته‌بندی: 72 × 72 سانتی‌متر
تعداد گیره: 4 عدد
وزن بسته‌بندی: 5400 گرم
تعداد در: یک عدد
تعداد پنجره: سه عدد
جنس پارچه: پلی‌استر
ستون بندی: فلز
سیستم گردش هوا: پنجره
گنجایش: 5 تا 6 نفره
محفظه: جیب داخلی

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر


چادر مسافرتی اتوماتیک 8 نفره اف آی تی مدل 001

 

چادر مسافرتی اتوماتیک 8 نفره اف آی تی مدل 001

مزایا
1- چادر اتوماتیک است
2- همراه محصول کاور وجود دارد
3- از شما در برابر اشعه خورشید محافظت می کند
4- جیب داخلی دارد

ویژگی ها
ابعاد بسته‌بندی: 240 × 240 × 195 سانتی‌متر
تعداد گیره: 8 عدد
وزن بسته‌بندی: 8300 گرم
تعداد در: یک عدد
جنس پارچه: پلی‌استر
ستون بندی: فلز
سیستم گردش هوا: پنجره
گنجایش: 7 تا 8 نفره
محفظه: جیب داخلی

 

خلاصه

در این مقاله به نقد و بررسی انواع مدل های بهترین مارک چادر مسافرتی پرداخته شده است. چادرهای مسافرتی انواع مختلفی دارند و هر کدام برای فصول مختلف و همچنین تعداد افراد مختلفی ساخته شده اند. چادرها به شکل های گوناگونی براساس تعداد نفرات وجود دارند. چادرهای 1 نفره، 2 نفره، 4 نفره، 8 نفره، 10 نفره و 12 نفره یافت می شود. در مدل های بالا که معرفی شدند چادر دوم توصیه ماست هر چند به نظرات خریدارانی که در کامنتها نظر داده اند حتماً نگاه کنید و همچنین بر اساس نیاز و انتظاری که از آن دارید به خرید خود بپردازید.


بهترین مارک های چادر مسافرتی


 

پرسش و پاسخ درباره چادر مسافرتی

ویژگی های بهترین مارک چادر مسافرتی چیست؟

از مهمترین فاکتورهای چادر مسافرتی این است که جنس پارچه و میله های خوبی داشته باشد تا در هنگام باد و باران مقاومت خوبی را از خود نشان دهد. جاباز بودن و دارا بودن فضای بزرگ برای نشستن و قرار دادن وسائل در آن از دیگر مزیت های یک چادر مسافرتی خوب به شمار می رود. اگر زیاد از چادر استفاده کنید و گاهی اوقات به سفر می روید بهتر است چادر سبک وزن را انتخاب کنید تا حمل و نقل را برای شما آسان کند.

بهترین برندهای چادر مسافرتی چه نام دارند؟

از بهترین مارک های چادر مسافرتی می توان به اپکس، پکینیو، اف آی تی، او تی تی و … اشاره نمود.

قیمت چادر مسافرتی در چه بازه ای است؟

چادرهای مسافرتی بر اساس مدلهای مختلف دارای قیمت های گوناگونی هستند. چادرهای مسافرتی ارزان اصلاً پیشنهاد نمی شود، چرا که در دراز مدت شما را با مشکل روبرو میکند و در برف و باران کار را برای شما سخت می کند. به طور کلی چادرهای مسافرتی از حالات معمولی خود که ارزش استفاده کردن را داشته باشد از 700 تومان شروع می شود و در حالات بهتر و قیمت های بالاتر است که برای مدت بیشتری دوام می آورد. با صرف 1.5 میلیون می توان یک مدل خوب از محصول را انتخاب کرد، هر چند چادرهای مسافرتی در گران ترین حالت های خود تا 17 میلیون تومان نیز ادامه می یابند.

به این مقاله امتیاز دهید

بیگ مارکت وب

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش