درباره ما

bigmarketweb فعاليت خود را در سال 99 آغاز کرد و هدف اصلی آن نقد و بررسی اصولی و صحیح محصولات است. سایت بیگ مارکت وب یک وبسایت راهنمای خرید جامع در زمینه نقد و بررسی بوده تا بتوانید بر اساس آن محصولات خود را خریداری نمایید.

اگر سری به گوگل بزنید می بینید که وبسایت های زیادی وجود دارد که هر روز بر تعداد آن افزوده می شود. وقتی بخواهیم تعداد این سایت ها را تخمین بزنیم به چیزی در حدود 1.2 میلیارد وبسایت می رسیم.

با وجود این همه وبسایت که در سرتاسر دنیا و خاصتا ایران خیلی سخت است تا بتوانید بهترین مارک های محصولات خود را انتخاب نمایید لذا وبسایت bigmarketweb سعی بر آن دارد تا در زمان و هزینه شما صرفه جویی کرده و بهترین کالا را بر اساس کیفیت و قیمت آنها برای شما معرفی کند.

در بیگ مارکت وب شما با نقد و بررسی و راهنماهای خرید متنوعی روبرو هستید که می توانید با بررسی دقیق محصولات با کیفیت را پیدا کرده و محصولات مورد نظرتان را خریداری فرمائید.

هدف سایت بیگ مارکت وب این است که با ارایه جدیدترین و بهترین راهنمای خرید و آموزش و نقد و بررسی محصولات فیزیکی و مجازی بتوانید با توجه به شرایط بد اقتصادی موجود در کشور بهترین محصولات را انتخاب نمایید.

خوشحال می شویم که از انتقادات و پیشنهادات شما با خبرشویم تا بتوانیم کیفیت وبسایتمان را بالا برده و به بهترین شکل ممکن به خدمت رسانی به شما عزیزان مشغول شویم.

پیشهادات و انتقادات یا نظرات خود را میتوانید از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش