خانه و آشپزخانهلوازم برقی خانگی

20 مدل از بهترین اسپرسو ساز خانگی موجود در بازار【آپدیت 2022】

بهترین اسپرسو ساز خانگی

فهرست مطالب نمایش

تا حالا برای شما پیش آمده که بعد از یک قرار کاری یک قهوه یا اسپرسو خوشمزه میل کرده باشید و خستگی آن را از بدنتان بیرون کرده باشد، مخصوصاً زمانی که وقت کافی برای درست کردن قهوه را نداشته باشید و در همان لحظه به آن نیاز داشته باشید. اسپرسو ساز دقیقاً برای همین منظور تولید شده که در اسرع وقت از خوردن یک قهوه با کیفیت و با طعم عالی لذت ببریم.

البته اسپرسو سازها خیلی کاربرد وسیع تری دارند و پایه بسیاری از نوشیدنی ها مانند کافه لاته، کافه ماکیاتو، آمریکانو و کاپوچینو است. اما سوالات زیادی پیش می آید، برای مثال قهوه ساز بهتر است یا اسپرسو ساز؟ تفاوت اسپرسو ساز و نسپرسو ساز در چیست؟ قیمت اسپرسو سازها چقدر است؟  تفاوت اسپرسو ساز صنعتی با اسپرسو ساز خانگی در چیست؟

همه این سوالات به یک راهنمای جامع نیاز دارد تا بتوانید بهترین اسپرسو ساز خانگی را انتخاب کنید. اگر نمی خواهید هزینه خود را هدر بدهید و دنبال بهترین اسپرسو ساز خانگی موجود در بازار هستید حتماً این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

اسپرسو ساز چیست؟

 

اسپرسو ساز چیست؟

دستگاه یا ماشین اسپرسو ساز (به انگلیسی: espresso machine) یک یک نوع قهوه ساز است که برای تهیه قهوه اسپرسو مورد استفاده قرار می گیرد. خود اسپرسو نوعی قهوه غلیظ است که توسط ایتالیا اختراع شده است. میشود گفت که اسپرسو همان قهوه است ولی با دستگاه اسپرسو ساز کمی تغییر در آن ایجاد می شود.

تفاوت اسپرسو ساز و قهوه ساز در چیست؟

قهوه ساز بهتر است یا اسپرسوساز؟ به نظر ما اسپرسو ساز به مراتب بهتر است و این مسأله چندین دلیل دارد. اسپرسو سازها از آسیاب قهوه ریز و پودری استفاده می کنند در حالیکه قهوه سازها از آسیاب درشت و غلیظ بهره می برند. معمولاً آسیاب غلیظ قهوه باعث می شود که درست کردن قهوه تا 10 دقیقه طول بکشد.

این در حالی است که با اسپرسو ساز می توانید در عرض کمتر از 1 دقیقه یک اسپرسو داشته باشید. قهوه سازها بین 95 تا 165 میلی گرم کافئین در فنجان تولید می کنند در حالیکه اسپرسو سازها می توانند چیزی بین 375 تا 520 میلی گرم تولید کنند.

دستگاه های اسپرسو ساز طرفداران بیشتری دارد و قهوه ای غنی و خوش طعم تر تحویل می دهند، اما قهوه سازها یک کاره هستند و مطمئناً قهوه ضعیف تری را درست می کنند. این مسأله را باید گفت که قهوه سازها قیمتی کمتر از اسپرسو سازها دارند و کاملاً طبیعی است، چرا که اسپرسو سازها از نظر سرعت تولید قهوه، کیفیت و فاکتورهای دیگر در سطح بالاتر هستند و عملکردهای زیادی دارد.


بهترین اسپرسو سازهای 2022


 

پیشنهاد ویژه: 14 مدل بهترین قهوه ساز خانگی [فوق العاده برای مصارف خانگی]

 

مزایای اسپرسو سازها چیست؟

سرعت بالا

حالتی را تصور کنید که صبح است و می خواهید قهوه میل کنید، اما باید کلی کار انجام دهید تا قهوه شما آماده باشد. دستگاهای اسپرسو ساز خیلی راحت می توانند با فشار دادن یک دکمه قهوه شما را داخل فنجان بریزند و در همان لحظه به راحتی یک اسپرسو در دست داشته باشید و صبح خود را اینگونه آغاز نمایید.

صرفه جویی در پول

 بهتر نیست به جای هر بار کافی شاپ رفتن یکبار هم که شده دستگاه را تهیه کنید و خودتان در بودجه صرفه جویی کنید. آیا هر بار در ترافیک بیرون بروید و به جایی شلوغ رفته که آرامش شما را بر هم بزند بهتر است یا اینکه در خانه خود، روز و شب در همان لحظه به راحتی به این دستگاه دسترسی داشته باشید؟

راحتی

کار با اسپرسو ساز بسیار راحت است و تنها با فشار دادن یک دکمه کارها به صورت اتوماتیک انجام می شود در حالیکه اگر بخواهید به صورت دستی و سنتی قهوه تهیه کنید کارهای زیادی باید انجام دهید.

طرز استفاده از دستگاه اسپرسو ساز چگونه است؟

برای اینکه بتوانید بهترین بهره را از اسپرسو ساز ببرید آن را روشن کرده و صبر کنید کمی گرم شود. وسیله ای به نام پرتافیلتر وجود دارد که دسته ای دراز دارد و انتهای آن فضایی دارد که قهوه را داخل آن می ریزید.خوب قهوه را فشار دهید و آن را صاف و یکنواخت کنید. اگر زیاد صاف نشد عیبی ندارد نیازی نیست خیلی خود را اذیت کنید و همانطوری که توانستید کفایت می کند.

portafilter

این عمل را آنقدر ادامه دهید تا اینکه قهوه ته نشین می شود و به ته آن سفت می شود. کار فشار دادن قهوه با وسیله ای انجام می شود که تمپ نام دارد به طوری آن را روی قهوه و پرتافیلتر گذاشته و فشار می دهید تا اینکه قهوه یکنواخت شود.

مقدار 20 گرم از قهوه برای قرار دادن در پرتافیلتر کافی است.  سعی نمایید بیشتر از مقدار درون آن نریزید، چرا که سازنده دستگاه این مقدار را پیشنهاد کرده است. قهوه های اضافی روی پرتافیلتر را با دست تمیز کنید. پرتافیلتر را زیر اسپرسو ساز محکم کنید.

اسپرسو ساز با عبور دادن گرما از قهوه عصاره گیری می کند و در نهایت با فشار دادن دکمه ای که در بالا وجود دارد اسپرسو به درون فنجانی که در زیر پرتافیلتر گذاشته اید بیرون می آید و به همین سادگی می توانید این فرآیند را تکرار نمایید.

انواع اسپرسو ساز

اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک

معمولاً ساده ترین نوع اسپرسو ساز موجود در بازار به شمار می رود. شما در این روش با نیروی دست فشار بخار را از دستگاه برای عبور دادن آب جوش به کار می برید. از نظر سایز کوچک هستند و قیمت های کمتری نسبت به دیگر مدل ها دارند. شما در این مدل از یک اهرم برای کشیدن شات از آن استفاده می کنید.

دستگاه اسپرسو ساز اتوماتیک

در این نوع از اسپرسو ساز کار به صورت خودکار انجام می شود و دیگر نیاز به کنترل دستی دم کردن قهوه نیست. این ماشین ها دارای ویژگی هایی هستند که به آن «جریان سنج» می گویند. درست است که فرآیند دم کردن قهوه را برای شما اتوماتیک انجام می دهد ولی همچنان برخی کارها را باید خودتان انجام دهید. برای مثال شما باید قهوه را خودتان آسیاب کنید و آن را بکوبید و یکنواخت کنید.

اسپرسو سازهای سوپر اتوماتیک

این ماشین ها بسیار حرفه ای هستند و تمام کارها را برای شما به صورت خودکار انجام می دهند. برخی از مدل های سوپر اتوماتیک دارای بخارپز اتوماتیک شیر است و همچنین دارای نمایشگرهای پیشرفته هستند که کنترل دستگاه را آسان می کند.


قیمت روز اسپرسو ساز


 

تفاوت اسپرسو ساز صنعتی و خانگی در چیست؟

در گذشته ماشین های اسپرسو بیشتر محیط هایی مانند کافی شاپ، هتل و این قبیل مکان ها مورد استفاده قرار می گرفت ولی امروزه نوع خانگی آنها نیز به بازار آمده که همان کیفیت و قدرت را ایفا می کند. این برای وقتی خوب است که دیگر حال و حوصله رفتن به بیرون را نداشته باشید. معمولاً کافی شاپ و اماکن تجاری از قدرتمندترین مدل های اسپرسو ساز استفاده می کنند، چرا که باید در طول روز به افرادی زیادی خدمات بدهند و باید هر لحظه دستگاه بهترین کارایی خود را داشته باشد.

تفاوت اسپرسو ساز و نسپرسو ساز

اصولاً برای ساخت اسپرسو شما 4 گام اساسی پیش رو دارید. ابتدا قهوه خود را باید درون پرتافیلتر آسیاب کرده و خوب بکوبید و سپس آن را زیر اسپرسو ساز قرار داده و فنجان نیز پرتافیلتر قرار می گیرد. در دستگاه نسپرسو ساز دیگر از مراحل ابتدایی خلاص می شوید، یعنی دیگر نیازی آسیاب کردن قهوه و یکنواخت کردن آن نیست. تنها قهوه را داخل منبع می ریزید و با آبی که درون آن است باقی عملیات به صورت اتوماتیک انجام می شود و تنها کاری که باید انجام دهید فنجان را زیر دستگاه قرار دهید تا به سادگی هر چه تمام تر اسپرسو درون آن قرار گیرد.

با اسپرسو ساز چی میشه درست کرد؟

کافه لاته

 

کافه لاته

کافه لاته نوعی قهوه است که از ترکیب اسپرسو با شیر بخار داده شده حاصل می شود. کافه به معنای قهوه است و لاته به معنای شیر است. این نوشیدنی اصولاً درونی فنجانی که کاپ نام دارد سرو می شود.

کاپوچینو

 

کاپوچینو

از ترکیب قهوه با اسپرسو دوبل و کف شیر بخار داده شده به وجود می آید. کاپوچینوها به دو صورت خشک و تر یافت می شود.

کافه آمریکانو

 

کافه آمریکانو

کافه آمریکانو (ایتالیایی: Caffè americano) نوعی اسپرسوس رقیق شده با آب داغ است که طعم متفاوت با قهوه دم کرده سنتی دارد.

اسپرسو ساز چه مارکی خوبه؟

اینکه اسپرسو ساز چی خوبه به کیفیت و نوع استفاده شما بر می گردد. برخی مدلها برای مصارف خانگی تولید شده و شاید برای محیط تجاری که مشتری های زیادی در طول روز دارد زیاد خوب نباشد و یا برعکس مدلی که برای آن مناطق استد برای مدل های خانگی اصلا نیاز نباشد که آنها را تهیه نمایید. بنابراین نوع استفاده شما و بودجه در کیفیت و برندهای آن بسیار تأثیرگذار است. اما به طور کلی از بهترین مارک های اسپرسو ساز می توان به «دلونگی» (Delonghi)، « مباشی »(Mebashi)، «نوا» (Nova) و «نسپرسو» (Nespresso) اشاره کرد.

 

انواع مدل های بهترین اسپرسو ساز خانگی دلونگی

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685

 

اسپرسوساز دلونگی مدل EC685

 

این مدل اسپرسو ساز دارای وزنی برابر با 5 کیلوگرم بوده و دارای سیستم کاپوچینوساز است. فیلتر و نشانگر سطح آب از مزیت های دیگر این دستگاه محسوب می شود. توان این دستگاه اسپرسو ساز 1350 وات بوده و دارای 15 بار فشار بخار است. همچنین از فاکتورهای دیگر این اسپرسو ساز این است که می توان میزان بخار را دستی تنظیم کرد. ظرفیت مخزن این اسپرسو ساز 1.1 لیتر بوده و دارای دو عدد نازل قهوه است. دارا بودن سینی چکه گیر از قابلیت های دیگر این دستگاه محسوب می شود. از ویژگی های دیگر این اسپرسو ساز بهره مندی از قابلیت خاموشی اتوماتیک و شستشوی خودکار است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431.S

 

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431.S

نوع این اسپرسو ساز خانگی بوده و جنس بدنه آن از استیل و پلاستیک است. طول، پهنا، عمق و ارتفاع این اسپرسو ساز به ترتیب 270، 300، 299 و 355 میلی متر است. وزن این دستگاه اسپرسو ساز 2.9 کیلوگرم بوده و از سیستم کاپوچینوساز بهره می برد. فیلتر و نشانگر سطح آب از قابلیت های دیگر این دستگاه است. توان و قدرت این دستگاه 1750 وات بوده و 15 بار فشار بخار دارد. حجم مخزن پودر قهوه این اسپرسوساز 50 گرم است و همچنین می توان گفت که ظرفیت مخزن این دستگاه 1.1 لیتر است. 2 عدد نازل قهوه داشته و از صفحه نمایش معمولی بهره می برد. با این دستگاه اسپرسو ساز می توان آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، شیر گرم درست کرد. سیستم خاموشی اتوماتیک و طول سیم 1.3 متر از مزیت های دیگر این دستگاه است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO320

 

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO320

 ویژگی ها
ابعاد: 350 × 370 × 370 میلی متر
وزن: 4.8 کیلوگرم
توان: 1700 وات
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
سینی چکه گیر: دارد
فشار بخار: 3.5 بار

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685

 

اسپرسوساز دلونگی مدل EC685

این اسپرسوساز دارای جنس بدنه ای از استیل است. توان این دستگاه 1350 وات است و 15 بار فشار بخار دارد. نازل بخار داشته و از تمپر قهوه نیز برخوردار است. ظرفیت مخزن و حجم مخزن آب در این اسپرسو ساز 1.2 لیتر است. سینی چکه گیر و سیستم شستشوی اتوماتیک از قابلیت های دیگر این دستگاه به شمار می رود. طول سیم این محصول 1.3 متر بوده و دارای 4 کیلوگرم وزن است.

 ویژگی ها
پهنا: 155 میلی متر
عمق: 265 میلی متر
ارتفاع: 365 میلی متر
وزن: 4 کیلوگرم
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
حالت آماده به کار: دارد
جنس بدنه: استیل

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC9

 

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC9

 ویژگی ها
پهنا:  26 میلی متر
عمق: 24 میلی متر
ارتفاع:  29 میلی متر
وزن: 2.9 کیلوگرم
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
توان: 800 وات
فشار بخار: 3.5 بار
نازل بخار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO420

 

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO420

ویژگی های محصول
1- مخزن آب آن شفاف و جداشدنی است.
2- دارای 2 ترموستات مجزا بوده و برای کنترل دمای آب و بخار بکار می رود.
3- دارای سیستم خاموشی خودکار است.
4- حاوی سیستم گرم کردن فنجان است.
5- سینی چکه گیر دارد.
6- دارای دو عدد نازل قهوه بوده و تمپر قهوه هم دارد.
7- حجم و مخزن آب آن 1.1 لیتر است.
8- توان این اسپرسو ساز 1100 وات است.
9- قابلیت تولید کف شیر و نشاگر سطح آب را دارد.

ویژگی ها
ابعاد: 185x240x305 میلی متر
وزن: 4 کیلوگرم
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه:اسپرسو , کاپوچینو , ماکیاتو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

انواع مدل های بهترین اسپرسو ساز خانگی مباشی

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2013

 

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2013

اسپرسو ساز مباشی مدل Mebashi ECM2013 از تولیدات عالی و با کیفیت شرکت مباشی کشور ژاپن بوده که جهت مصارف خانگی، اداری و بسیار از موارد دیگر مثل مسافرخانه و محیط های کوچک طراحی شده و بسیار کاربردی و مناسب است. توان این اسپرسو ساز 1140 وات و قدرت دستگاه 15 بار می باشد.

حجم مخزن اسپرسو ساز 1.5 لیتر و تلق شفاف برای دیدن میزان آب داخل مخزن برخوردار است. این اسپرسو ساز از آلیاژ آلومینیوم تشکیل شده و همچنین از سینی چکه گیر برخوردار است. سینی چکه گیر آن این قابلیت را دارد که جدا شود و تمیزکاری شود و همچنین این اسپرسو ساز دو عدد فنجان دارد.

از ویژگی های مثبت دیگر این اسپرسوساز دارا بودن از عصاره گیری قهوه و محافظت در برابر کنترل فشار و دما است. این اسپرسو ساز حاوی دسته فیلتر هد گروپ بوده و فیلتر دو اسکوپ نیز دارد. تعداد نازل قهوه این اسپرسو ساز یک عدد بوده و ظرفیت مخزن این دستگاه 1.5 لیتر است.

معایب این دستگاه
1- این دستگاه مخزن شیر ندارد.
2- قابلیت برنامه ریزی ندارد.
3- فیلتر آب ندارد.

ویژگی ها
نوع اسپرسو ساز: خانگی، اداری، دکه های کوچک، مسافر خانه ها
ابعاد: 290x250x200 میلی متر
وزن: 3 کیلوگرم
قابلیت تولید کف شیر: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسوساز مباشی مدل MEBASHI ECM2005

 

اسپرسوساز مباشی مدل MEBASHI ECM2005

این اسپرسو ساز دارای نمایشگر حالت آماده به کار قهوه بوده و جنس بدنه آن از آلومینیوم تشکیل شده است. فیلترهای این اسپرسو ساز از جنس استیل ضد زنگ بوده و دارای سینی چکه گیر نیز هست. این اسپرسو ساز نیمه صنعتی با فشار بخار قوی بوده و قهوه خروجی آن از غلظت بالایی برخوردار است.

لرزش و صدای این دستگاه پایین بوده و کیفیت بالایی را از خود نشان می دهد. همراه این اسپرسو ساز تمپر و دسته هد گروپ بوده و فیلتر تک اسکوپ و دو اسکوپ دارد. از ویژگی های دیگر این دستگاه دارا بودن از دفترچه راهنما است و همچنین این محصول سیستم گرم کردن فنجان را دارد و تعداد نازل قهوه آن دو عدد است.

حجم مخزن و ظرفیت آب آن 1.25 لیتر  است و توان این دستگاه اسپرسپوساز 1100 وات بوده و فشار بخار آن 15 بار است. از قابلیت های دیگر این اسپرسو ساز دارا بودن قابلیت تولید کف شیر بوده و سیستم کاپوچینوساز نیز دارد.

ویژگی ها
نوع اسپرسو ساز: خانگی – نیمه صنعتی (سوپرمارکت ها – کافی شاپ ها کوچک )
ابعاد: 320*260*200 میلی متر
وزن: 4.5 کیلوگرم
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو , کافه لاته , موکا , کاپوچینو , ماکیاتو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2014

 

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2014

از فاکتورهای خوب این دستگاه اسپرسو ساز دارا بودن عقربه نمایشگر دما و نازل بخار تمام استیل است. همچنین از پمپ ایتالیایی 20 بار قدرتمند بهره مند بوده و بعد از 25 دقیقه سیستم به صورت خودکار خاموش می گردد.

همراه این دستگاه اسپرسو ساز تمپر، فیلتر تک و دو اسکوپ، دو عدد فنجان قهوه خوری سرامیکی نیز وجود دارد. طول سیم آن 0.97 متر بوده و سینی چکه گیر دارد.

حجم و ظرفیت مخزن آب این دستگاه 1.5 لیتر بوده و توان دستگاه 1140 وات است. قابلیت تولید کف شیر و فیلتر آب نیز از مزیت های دیگر این دستگاه اسپرسوساز است.

ویژگی ها
نوع اسپرسو ساز: اسپرسو ساز خانگی حرفه ای مناسب منزل، کافی شاپ ها کوچک، ادارات، دکه های بین راهی و …
ابعاد: 290*280*200 میلی متر
وزن: 4.550 کیلوگرم
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , موکا , کاپوچینو , شیر گرم

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2016

 

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2016

ویژگی ها
نوع اسپرسو ساز: خانگی – نیمه صنعتی (سوپرمارکت ها – کافی شاپ ها کوچک )
ابعاد: 350x400x200 میلی متر
وزن: 3 کیلوگرم
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو , کافه لاته , موکا , کاپوچینو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز تکنو مدل Te-817

 

اسپرسو ساز تکنو مدل Te-817

 

اسپرسو ساز تکنو مدل Te-817از بدنه ای دارای جنس استیل ضد زنگ بهره می برد. وزن این اسپرسو ساز 1.6 کیلوگرم بوده و از سیستم کاپوچینوساز بهره منداست. همچنین از ویژگی های دیگر این اسپرسو ساز برخورداری از قابلیت تولید کف شیر است. این اسپرسو ساز دارای توانی معادل 800 وات بوده و از 3 بار فشار بخار دارد. ظرفیت مخزن در این محصول 0.24 لیتر بوده و از یک عدد نازل قهوه بهره می برد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز گوسونیک مدل Gem-867

 

اسپرسوساز گوسونیک مدل gem-867

 ویژگی ها
ابعاد: 350 × 370 × 370 میلی متر
جنس بدنه: ترکیبی از فلز و پلاستیک
توان: 850 وات
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
قابلیت تولید کف شیر: دارد
سینی چکه گیر: دارد
فشار بخار: 15 بار
طول سیم: 1.5 متر
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

انواع مدل های بهترین اسپرسو ساز خانگی نوا

اسپرسو ساز نوا مدل 149 NOVA

 

اسپرسوساز نوا مدل 149 NOVA

اسپرسو ساز نوا 149 NOVA از تولید و طراحی عالی برخوردار بوده و برای مصارف خانگی گزینه ای مناسب به حساب می آید. اسپرسو ساز نوا 149 با قدرت بخار 15 بار بوده و اجزای داخلی این اسپرسو ساز از فولاد ضد زنگ و قدرت 1250 وات تشکیل شده است.

این دستگاه دارای بویلر و پمپ آب قوی بوده و بدنه استیل ضد زنگ براق دارد. از ویژگی های دیگر این محصول برخورداری از خروجی بخار و آب جوش است. فیلتر تک و دو اسکوپ داشته و از تمپر برخوردار است. از مزیت های دیگر این محصول دارا بودن پرتافیلتر و دفترچه راهنما است.

طول سیم محصول 1.5 متر بوده و سینی چکه گیر نیز دارد و تعداد نازل قهوه آن یک عدد است. ظرفیت مخزن دستگاه 1.5 لیتر بوده و قابلیت تولید کف شیر و تنظیم میزان غلظت قهوه را دارد. همچنین از فاکتورهای خوب این اسپرسوساز برخورداری از نشانگر سطح اب است.

ویژگی ها
نوع اسپرسو ساز: اسپرسو ساز خانگی و کافه های کوچک
ابعاد: 240 × 320 × 370 میلی متر
وزن: 6.5 کیلوگرم
قابلیت تولید کف شیر: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , موکا , کاپوچینو , شیر گرم

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز نوا مدل NOVA 140

 

اسپرسوساز نوا مدل NOVA 140

قهوه ساز نوا 140 NOVA از توان 140 وات بهره مند بوده و قدرت بخار آن 15 بار است. از این اسپرسو ساز برای تهیه کاپوچینو و انواع نوشیدنی ها استفاده می شود. طول سیم این دستگاه 1.5 متر است. این محصول سیستم خاموشی خودکار دارد و نازل قهوه آن یک عدد است. ظرفیت و حجم مخزن آن 1.2 لیتر بوده و تمپر قهوه نیز دارد.

ویژگی ها
نوع اسپرسو ساز: خانگی (سوپرمارکت ها – کافی شاپ ها کوچک )
ابعاد: 240 × 300 × 370 میلی متر
وزن: 5.5 کیلوگرم
فیلتر آب: دارد
تنظیم میزان غلظت قهوه: بله
قابلیت تولید کف شیر: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز نوا مدل NOVA NCM-128EXPS

 

اسپرسوساز نوا مدل NOVA NCM-128EXPS

ویژگی های این اسپرسو ساز
1- سیستم کاپوچینوساز دارد.
2- فیلتر آب و نمایش گر سطح آب نیز دارد.
3- می توان غلظت قهوه را تنظیم کرد و قابلیت تولید کف شیر را دارد.
4- توان این دستگاه 1450 وات بوده و فشار بخار آب 15 است.
5- بخار آن قابلیت تنظیم دستی و اتوماتیک را دارد.
6- ظرفیت و حجم مخزن آن 1.7 لیتر است.
7- صفحه نمایش معمولی داشته و سینی چکه گیر هم دارد.

ویژگی ها
ابعاد: 350*300*200 میلی متر
وزن: 6 کیلوگرم
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , موکا , کاپوچینو , ماکیاتو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز نوا کد 139

 

اسپرسو ساز نوا کد 139

ویژگی ها
ابعاد: 250 × 300 × 340 میلی متر
وزن: ۴.۵ کیلوگرم
ارتفاع: ۳۷۰ میلی متر
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

انواع مدل های بهترین اسپرسو ساز خانگی زیگما

اسپرسو ساز زیگما مدل rl-222

 

اسپرسوساز زیگما مدل rl-222

ویژگی های این اسپرسو ساز
1- به طور همزمان می تواند 2 فنجان درست کند.
2- از ترموستات بهره برده و قابلیت تولید کف شیر را دارد.
3- جنس صافی آن از آلومینیوم و طول سیم آن 1 متر است.
4- از سیستم خاموشی خودکار بهره مند بوده و دارای سینه چکه گیر است.
5- تعداد نازل قهوه آن 2 و حجم و ظرفیت مخزن اب 1.6 لیتر است.

ویژگی ها
نوع اسپرسو ساز: اسپرسو-کافه لاته-کاپوچینو-کافه موکا
ابعاد: 250x150x120 میلی متر
وزن: 3.96 کیلوگرم
نازل بخار: دارد
فیلتر آب: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز زیگما مدل 920

 

اسپرسوساز زیگما مدل 920

ویژگی ها
جنس بدنه: استیل
ابعاد: 370x270x400 میلی متر
وزن: 3.5 کیلوگرم
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
فیلتر آب: دارد
نشان گر سطح آب: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: آب جوش , اسپرسو , کاپوچینو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز نسپرسو اسنزا کروپس Essenza Mini Krups

 

اسپرسوساز نسپرسو اسنزا کروپس Essenza Mini Krups

ویژگی ها
ابعاد: 84×200×330 میلی متر
وزن: 2.3 کیلوگرم
سیستم کاپوچینو ساز: ندارد
نشان گر سطح آب: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو , لانگو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اسپرسو ساز هانوور مدل 1125

 

اسپرسوساز هانوور مدل 1125

ویژگی ها
ابعاد: 260x215x275 میلی متر
وزن: 3.6 کیلوگرم
سیستم کاپوچینو ساز: دارد
نوشیدنی‌های قابل تهیه: اسپرسو , کاپوچینو

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

خلاصه مقاله

در این مقاله 20 مورد از بهترین اسپرسو ساز خانگی مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. از اسپرسو سازها برای ساخت قهوه اسپرسو استفاده می شود و دستگاه های آن به سه دسته مختلف اسپرسو ساز دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تقسیم بندی می شود. ماشین اسپرسو ساز در تنوع های مختلفی یافت می شود که هر کدام بر اساس میزان کیفیت و قدرتی که دارد قیمت های متفاوتی دارد. 

 

پرسش و پاسخ درباره خرید بهترین اسپرسو ساز خانگی

اسپرسو ساز چی بخرم؟

اگر برای مصارف معمولی می خواهید اسپرسو ساز تهیه کنید باید به دنبال بهترین اسپرسو ساز خانگی باشید و اگر برای مصارف پیشرفته و وسیع از آن استفاده می کنید مدل های نیمه نیمه صنعتی یا صنعتی برای شما انتخابی عالی خواهد بود.

دستگاه اسپرسو ساز خانگی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اسپرسو ساز خوب قابلیت تولید نوشیدنی های مختلف نظیر کاپوچینو، کافه لاته و … را دارد. از دیگر مزایای یک اسپرسو ساز عالی می توان به میزان قهوه دم شده از نظر حجم اشاره کرد. طبعاً اگر بتوان با آن فنجان بیشتری قهوه درست کرد در سطح بهتری خواهد بود. بهره مند بودن از سیستم خاموشی اتوماتیک در مواقع نیاز از دیگر فاکتورهای یک اسپرسو ساز به شمار می رود.

بهترین مارک اسپرسو ساز خانگی کدام است؟

از بهترین برندهای اسپرسو ساز می توان به دلونگی، مباشی، تکنو، زیگما، بوش و مایر اشاره کرد. هر یک از مارک ها خود دارای مدل های مختلفی هستند که بسته به آپشن هایی که دارد قیمت هایشان نیز متفاوت می شود.

بهترین اسپرسو ساز خانگی ارزان چه مدلهایی هستند؟

ارزان ترین اسپرسو سازها قیمتی کمتر از 2 میلیون تومان دارند که فوما، تکنو، زیگما از جمله این مدل ها هستند.

قیمت اسپرسو سازهای دلونگی چقدر است؟

قیمت این برند بین 2 میلیون و 100 هزار تا 9 میلیون و 700 هزار تومان متغیر است.

قیمت اسپرسو سازهای مباشی چقدر است؟

قیمتی بین 2 میلیون و 100 هزار تومان تا 3 میلیون و 90 هزار تومان دارد.

قیمت نسپرسوساز چقدر است؟

قیمت دستگاه های نسپرسو بین چهار میلیون و دویست هزار تومان تا هجده میلیون تومان متغیر است.


بهترین اسپرسو سازهای 2022


5/5 - (1 امتیاز)
نمایش بیشتر

bigmarketweb

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش