خانه و آشپزخانهلوازم برقی خانگی

راهنمای خرید بهترین آبمیوه گیری برقی 1400 [4 مدل فوق العاده]

بهترین آبمیوه گیری برقی

هیچ یک از ما لذت نوشیدن یک آبمیوه تازه را بعد از یک روز کاری و یا در یک روز گرم تابستان با چیزی عوض نمی کنیم. خاصیت این آبمیوه ها این است که تازه و تمیز هستند و از نظر سلامتی نیز بسیار به صرفه تر از آبمیوه هایی است که مواد شیمیایی به آن افزوده می شود. در گذشته به صورت دستی و با مشقت فراوان فرآیند گرفتن آب میوه جات انجام می شد، ولی امروزه انواع و اقسام فناوری های جدید و پیشرفته پا به عرضه بازار گذاشته است. دستگاه آبمیوه گیری برقی یکی از این تغییرات شگرف است که بسیار در بین خانواده ها با استقبال روبرو شده است. تا دلتان بخواهد انواع آبمیوه های برقی در بازار موجود هستند که انتخاب آنها می تواند کار دشواری باشد. در این مقاله از وبسایت بیگ مارکت وب سعی بر آن داریم تا شما را با بهترین آبمیوه گیری برقی موجود در بازار آشنا نماییم.

نکات مهم در زمان خرید یک آبمیوه گیری برقی

جنس بدنه آبمیوه گیری

جنس بدنه آبمیوه گیری حائز اهمیت است چون قرار است مدت زمان طولانی از این دستگاه استفاده کنید، بنابراین نباید زود بکشند و یا اینکه با کوچکترین ضربه ای به آن صدمه وارد شود. معمولاً جنس بدنه آبمیوه گیری برقی را پلاستیک و یا استیل تشکیل می دهد هر چند که از اجناس دیگری نیز تشکیل شده است.

مخزن آبمیوه گیری

مخزن دستگاه می تواند یکی از موارد مهم و کلیدی در انتخاب آن باشد. گنجایش مخزن دستگاه های آبمیوه گیری بر حسب لیتر بوده که طبیعتاً هر چقدر بیشتر باشد، می توانید آبمیوه بیشتری را تهیه نمایید. بنابراین در زمان خرید یک دستگاه آبمیوه گیری باید به ظرفیت و گنجایش آن توجه ویژه ای داشته باشید.

 

بیشتر بخوانید: ۱۷ مدل از بهترین مخلوط کن خانگی موجود در بازار [فوق العاده]

 

مخزن تفاله آبمیوه گیری

آبمیوه گیری های نرمال معمولاً از مخزن تفاله میوه برخوردار هستند. این مخازن برای این است که وقتی آب میوه را می گیرید تفاله داخل آن برود و خارج کردن آن کار ساده تری باشد و نیاز باشد که با مشقت و رنجش زیادی تفاله های آن را از دستگاه جدا و دور بیندازید.

جنس تیغه آبمیوه گیری

جنس تیغه یک دستگاه آبمیوه گیری باید کیفیت مناسبی داشته باشد و از زنگ زدن آن و یا زود عیب دار شدن آن جلوگیری به عمل بیاید تا اینکه دستگاه هم کیفیت خوبی داشته و همچنین کارایی بالایی داشته باشد. معمولاً بهتر است تیغه های آن از جنس استیل ضد زنگ باشد.

تنظیمات سرعت آبمیوه گیری

اگر دستگاه آبمیوه گیری دارای قابلیت تنظیم سرعت باشد بسیار خوب است چرا که می توانید بر اساس میزان میوه و یا شدت سفتی آن سرعت را تنظیم کرده و بر اساس نیاز دلخواه و نیز میوه هایی که در اختیار دارید با سرعت مناسب عمل آبمیوه گیری را انجام دهید.

پایه ضد لغزش

پایه ضد لغزش نیز همانطوری که از نامش پیداست برای جلوگیری از لیز خوردن دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و اگر دستگاه آبمیوه گیری دارای این قابلیت باشد می تواند یکی از مزیت های مناسب این دستگاه آبمیوه گیری باشد.

توان مصرفی آبمیوه گیری

توان مصرفی دستگاه هر چقدر بالاتر باشد کیفیت و طول عمر دستگاه نیز افزایش می یابد و قدرت دستگاه نیز بیشتر شده و کیفیت و تأثیرگذاری دستگاه هم در سطح بالایی خواهد بود.

طول سیم برق

طول کابل دستگاه آبمیوه گیری نباید خیلی کوتاه باشد و شما را در زمان گرفتن آبمیوه به دردسر بیندازد بنابراین در زمان تهیه این دستگاه به این فاکتور توجه داشته باشید.

چند کاربره بودن آبمیوه گیری

دستگاه های آبمیوه گیری نسل پیشرفته قابلیت های بسیار جالبی دارند که هر روز در حال پیشرفت هستند. آبمیوه گیری های مدرن علاوه بر کار آبمیوه گیری دارای خصلت هایی نظیر آسیاب و مخلوط کن نیز بوده و همچنین دارای نمایشگر هستند، ولی طبیعتاً این دستگاه های آبمیوه گیری از نظر قیمت نیز به مراتب بالاتر بوده ولی کیفیتشان نیز به همان میزان بالاتر خواهد بود.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

راهنمای خرید بهترین آبمیوه گیری برقی

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر 700W

آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر 700W
آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر 700W

این دستگاه آبمیوه گیری دارای وزنی برابر 4.2 کیلوگرم است و نوع آن برقی است. از نظر کارکرد این دستگاه آبمیوه گیری تک کاره است. جنس بدنه این محصول از پلاستیک بوده و مخزن آبمیوه گیری آن 1 لیتر ظرفیت دارد. این محصول از مخلوط کن و مخزن تفاله برخوردار بوده و جنس پارچ و مخلوط کن آن از پلاستیک است.

مخزن تفاله این آبمیوه گیری نیز دارای حجمی معادل 2 لیتر بوده و جنس تیغه این محصول از استیل ضد زنگ است. این آبمیوه گیری دارای 2 حالت تنظیم سرعت بوده و توان مصرفی دستگاه نیز به 700 وات می رسد. این آبمیوه گیری دارای فیلتر و تیغه استیل بوده و از گواهینامه استاندارد ایمنی محصول بهره مند است.

همچنین از مزیت های دیگر آبمیوه گیری می توان به عایق کاری دوبل اشاره نمود و همچنین دارای دو عدد میکروسوئیچ ایمنی است. طول سیم در این آبمیوه گیری 1.5 متر بوده و همچنین از فاکتورهای دیگر آبمیوه گیری دارا بودن پایه ضد لغزش است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بیشتر بخوانید: بهترین چرخ گوشت ۲۰۲۱ کدام است؟ [۱۱ مدل فوق العاده]

 

آبمیوه گیری میگل مدل GPJ 600

آبميوه گيري ميگل مدل GPJ 600
آبميوه گيري ميگل مدل GPJ 600

از قابلیت های این دستگاه آبمیوه گیری می توان به دارا بودن پایه ضد لغزش و سیستم ضد چکه اشاره نمود. توان مصرفی این دستگاه 600 وات است و همچنین دهانه ورودی آن 65 میلی متر است. دارای تنظیم سرعت دو حالته بوده و جنس تیغه محصول از استیل ضد زنگ است. مخزن تفاله در این دستگاه آبمیوه گیری 1.4 لیتر بوده و گنجایش مخزن آبمیوه گیری 0.55 لیتر است. وزن این دستگاه به 2.6 کیلوگرم رسیده و کارکرد آن تک کاره است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

عصاره گیر گوسونیک مدل GSJ1250

عصاره گیر گوسونیک مدل GSJ1250
عصاره گیر گوسونیک مدل GSJ1250

این آبمیوه گیری دارای وزنی معادل 4.3 کیلوگرم بوده و نوع آن برقی است. از کارکرد تک کاره بهره مند بوده و جنس بدنه آن را استیل ضد زنگ تشکیل می دهد. مخزن آبمیوه گیری داشته و دارای مخزن مخصوص تفاله است. جنس تیغه این آبمیوه گیری از فولاد ضد زنگ بوده و دارای تنظیمات سرعت است.

این محصول آبمیوه گیری دارای سیستم ضد چکه بوده و از توان مصرفی معادل 250 وات بهره می برد. همچنین از مزیت های دیگر این دستگاه آبمیوه گیری برخورداری از سوئیچ ایمنی است. پایه ضد لغزش از دیگر نکات مثبت این دستگاه آبمیوه گیری محسوب می شود.

این دستگاه آبمیوه گیری به موتور قدرتمند DC مجهز بوده و دارای دهانه ورودی بزرگی است. این محصول دارای قطعات قابل جداسازی است، بنابراین می توان آنها را جداسازی کرد تا راحت تر بتوان آنها را شستشو داد. این محصول صدای زیادی ندارد و از طراحی زیبایی برخوردار است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بیشتر بخوانید: ۱۴ مدل بهترین گوشت کوب برقی بازار [بوش، فلر، براون و …]

 

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-219

آبمیوه گیری تکنو مدل Te-219
آبمیوه گیری تکنو مدل Te-219

این دستگاه آبمیوه گیری از وزنی برابر 3 کیلوگرن بهره مند بوده و نوع آن برقی است. کارکردی تک کاره دارد و جنس بدنه آن را استیل تشکیل می دهد.

این محصول از مخزن آبمیوه گیری برخوردار بوده و ظرفیت آن 0.8 لیتر است. این آبمیوه گیری دارای مخزن تفاله 2 لیتری و متحرک بوده و جنس تیغه های دستگاه از استیل ضد زنگ است.

همچنین این دستگاه آبمیوه گیری از قابلیت تنظیم سرعت 4 حالته بهره برده و توان مصرفی دستگاه به 800 وات می رسد. دارای سوئیچ ایمنی بوده و طول سیم آن را 1.1 متر تشکیل می دهد. همچنین از فاکتورهای دیگر این دستگاه آبمیوه گیری می توان به پایه ضد لغزش آن اشاره نمود.

از نظر ظاهری نیز این دستگاه آبمیوه گیری در سطح خوبی بوده و از طراحی شیکی بهره می برد و به نسبت قیمتی که دارد از کارایی و کیفیت مناسبی برخوردار است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پرسش و پاسخ درباره راهنمای خرید بهترین آبمیوه گیری برقی

آبمیوه گیری برقی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

آبمیوه گیری برقی دارای جنس بدنه مناسبی است که زود دچار مشکل نمی شود و همچنین از مخزن با حجم مناسبی برخوردار بوده تا بتوان آب بیشتری از میوه ها گرفت. یک آبمیوه گیری برقی دارای مخزن تفاله است که بتوان بعد از عمل آبمیوه گیری تفاله های میوه را جدا کرد که دچار مشقت در جدا کردن تفاله های آن نباشیم.

آبمیوه گیری های پیشرفته دارای چه مزایایی هستند؟

از مزیت های دیگر یک آبمیوه گیری برقی خوب قابلیت تنظیم سرعت است که بتوان متناسب با سختی و حجم میوه سرعت آبمیوه گیری را افزایش یا کاهش دهیم. از فاکتورهای دیگر یک آبمیوه گیری برقی خوب توان مصرفی آن است که باید در سطح مناسبی باشد. در نهایت اگر دنبال آبمیوه گیری برقی پیشرفته ای هستید آنها دارای مخلوط و آسیاب کن هستند که آنها را از بقیه آبمیوه گیری ها معمولی متمایز می سازد.

آبمیوه گیری برقی چه مارکی خوبه؟

از بهترین مارک های آبمیوه گیری می توان به تکنو و گوسونیک، پارس خزر و میگل اشاره کرد.

قیمت آبمیوه گیری برقی در چه بازه ای است؟

با توجه به نوع عملکرد و قابلیت هایی که آبمیوه گیری برقی دارد قیمتشان نیز در نوسان است. اما به طور کلی یک آبمیوه گیری برقی مناسب با امکانات خوب قیمتش از 1 میلیون و پانصد شروع شده و در حالات پیشرفته تا 5 میلیون تومان افزایش می یابد.

به این مقاله امتیاز دهید

بیگ مارکت وب

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش