لوازم ورزشیورزش و سفر

راهنمای خرید بهترین میل بارفیکس + (معرفی کامل) | آپدیت 99

خرید بهترین میل بارفیکس

بارفیکس از جلمه حرکات ورزشی و پایه ای بدنسازی محسوب می شود. وقتی بارفیکس به درستی انجام شود، باعث افزایش حجم عضلات و افزایش استقامت و قدرت شخص می گردد. بارفیکس، عضلات بازو، سینه، قفسه سینه، پاها، شانه و شکم را درگیر می کند و باعث افزایش سطح عضلات و استقامت در فرد می شود. برای اینکه بتوانید بارفیکس انجام دهید باید از میل بارفیکس استفاده نمایید. میل بارفیکس، یک میله افقی بوده که در اغلب اوقات از فولاد ساخته می شود. در خانه، بارفیکس دیواری در چهارچوب ثابت و محکم می گردد و موجب شادی و نشاط بیشتر اهل خانه می گردد. می توانید با خرید بارفیکس ایستاده یا خرید بارفیکس پایه دار قدرت بدنی و استحکام عضلاتتان را بیشتر کنید. اقسام متنوع میل بارفیکس و روش انجام صحیح آن بسیار حائز اهمیت است. پس با بیگ مارکت وب همراه باشید تا شما را با بهترین مدل های میل بارفیکس در سال 2021 آشنا نماییم.

بارفیکس چیست؟

میله بارفیکس (به انگلیسی: Horizontal bar) یکی از ابزارهای ورزشی است که به شکل افقی بوده و برای حفظ تناسب اندام و افزایش استحکام و قدرت بدنی شخص مورد استفاده قرار می گیرد. بارفیکس فواید زیادی دارد و میل بارفیکس دقیقاً برای بهره مندی از این مزایا مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا افراد مبتدی می توانند بارفیکس کار کنند؟

ورزش بارفیکس منحصر به افراد حرفه ای نیست و هر کسی از ابتدا می تواند آن را شروع کند. تمریناتی که انجام می شود موجب افزایش استحکام و قدرت عضلات می شود و به فردی فوق حرفه ای در بارفیکس تبدیل خواهید شد و اعتماد به نفس خود را چندین برابر خواهید کرد.

فواید بارفیکس چیست؟

قدرت و استقامت عضلانی میانی، پشت و کمر را افزایش می دهد

مردم هزینه زیادی را صرف رفتن به باشگاه های بدنسازی می نمایند و هزینه های زیادی را در این باره متقبل می شوند. یکی از بهترین جایگزینها میل بارفیکس است که در منزل می توان آن را انجام دهد و هزینه کمتری دارد. همچنین کارایی و عملکرد بسیار زیادی هم دارد.

قوز کمر را بهبود می بخشد

بسیاری از مردم توانایی این را ندارند که صاف بایستند و این به دلیل ضعف عملکردی در کمر و پشت آنهاست. اگر می خواهید قوز کمر را بهبود ببخشید و یا از پیشگیری استفاده کنید، یکی از بهترین موارد، انجام دادن بارفیکس از طریق میل بارفیکس است.

ساختن بدن V شکل

اگر دوست دارید که بدنی V شکل داشته باشد، اضافه بر عضلات پشت باید عضلات شکم و پهلو را نیز درگیر کنید. بنابراین اگر کمری باریکتر و بدنی V شکل دوست دارید حتما بارفیکس را فراموش نکنید.

بهبود انحراف ستون فقرات

وقتی از میل بارفیکس آویزان می شوید، فشار از روی دیسک بین مهره ای برداشته شده و سبب برطرف شدن خستگی می گردد. بارفیکس باعث می شود که مهره ها در یک راستا قرار داشته باشند و سبب اصلاح و بهبود عملکرد ستون فقرات می شود.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

میل بارفیکس به چه طریق هستند؟

اصولاً بارفیکس ها به دو طریق خانگی و باشگاهی انجام می شوند. بارفیکس در منزل به صورت میل بارفیکس است که از جنس فلز ساخته می شود و روکشی از استیل دارند.

این میل بارفیکس مقاومت بالایی دارند و در چهارچوب درب های خانه ثابت و محکم می شوند. نوع دوم ورزش بارفیکس در باشگاه بدنسازی انجام می شود که به بارفیکس دیواری معروف است.

جنس این میل بارفیکس از میله های فولادی به شکل U لاتین است که در سایز و قابلیت های متنوعی بر روی دیوار نصب می گردند. البته می توان گفت که بعضی از این میل های بارفیکس نیز به صورت میل بارفیکس چند منظوره هستند.

انواع بارفیکس

بارفیکس منفی

بارفیکس منفی وبسایت bigmarketweb.ir
بارفیکس منفی وبسایت bigmarketweb.ir

این نوع از بارفیکس روی عضلات دو سر بازو کار می کند و موجب تقویت آن می گردد. روش کار هم به این صورت است که روی صندلی قرار می گیرید و میله ها را دست می گیرید، سپس به آرامی از روی صندلی خود را به پایین می کشید. از بارفیکس منفی بیشتر اوقات افراد مبتدی استفاده می کنند.

بارفیکس استاندارد یا پول آپ

دستها را کمی از عرض شانه بیشتر کنید و بعد از آن کف دستها رو به جلو کرده و از میله آویزان شوید. سعی کنید خودتان را به بالا بکشید و چانه بالاتر از میله قرار بگیرد.

بارفیکس چین آپ یا مچ برعکس

بارفیکس چین آپ یا مچ برعکس
بارفیکس چین آپ یا مچ برعکس

این بارفیکس نیز مشابه حرکت قبلی است. تنها تفاوتی که این روش با روش قیلی دارد این است که کف دستان خود را به طرزی بگیرید که کف دست روبروی صورت قرار بگیرد. فاصله دستها باید به اندازه عرض شانه و یا کمتر از آن باشد.

بارفیکس بالا آوردن زانو

بارفیکس بالا آوردن زانو
بارفیکس بالا آوردن زانو

خود را از میل بارفیکس آویزان کنید و به شکلی پاهای خود را جمع نمایید تا قفسه سینه بالا بیاید. این روش برای کسانی که دوست دارند عضلات شکم خود را تقویت کنند، بسیار مفید است.

بارفیکس کوهنوردی

اگر تمایل دارید عضلات میانی شکم خود را تقویت کنید، این حرکت مخصوص شماست. حرکت پول آپ را طوری انجام دهید که قبل از اینکه بدنتان را پایین آورید، بدن خود را به سمت راست و چپ حرکت بدهید. ولی انجام این کار خیلی ساده نیست و کمی دشوار است، ولی برای تقوت عضلات شانه، بازو و عضلات پشت بسیار کاربرد خوبی دارد.

بارفیکس برف پاک کن

این قسم از بارفیکس یکی از سخت ترین روش های بارفیکس ممکن است و برای عضلات شکم و پهلو مفید است. میل بارفیکس را به صورت چین آپ گرفته و پاهای خود را به شکل عمودی صاف نگه دارید.

آنها را از سمت راست به چپ حرکت دهید و سعی نمایید حرکات یک برف پاک کن را تقلید نمایید. سپس در نهایت دوباره چرخش را از چپ به راست ادامه دهید و تا جایی که توان دارید آن را تکرار کنید.

بارفیکس انگشتان پا بالای میله بارفیکس

بارفيکس انگشتان پا بالاي ميله بارفيکس
بارفيکس انگشتان پا بالاي ميله بارفيکس

این نوع بارفیکس یک تمرین بسیار خوب برای عضلات شکم است و جزو تمرینات دشوار به شمار می رود. از میل بارفیکس آویزان شوید و پاهای خود را صاف نگه دارید و سپس پاهایتان را بالا بیاورید و تا جایی که می توانید پاهای شما باید میل بارفیکس را لمس کند و سپس این عمل را ادامه دهید.

بعد از اینکه این کارها را انجام دادید به آرامی پاهایتان را پایین بیاورید و دوباره این کار را تکرار کنید. این روش بارفیکس به ورزشکاران حرفه ای و دارای استقامت و انعطاف بالا پیشنهاد می شود و تمرینی بسیار عالی برای تقویت کردن عضلات بالاتنه به حساب می آید.

بارفیکس تک دست

بارفیکس با یک دست
بارفیکس با یک دست

در این روش میل بارفیکس را با یک دست به شکل فرم مچ برعکس بگیرید و با دست دیگرتان مچ آن دست را نگه دارید. این شیوه بارفیکس برای ورزشکارانی خوب است که از عضلات قوی برخوردار هستند و در رده حرفه ای کار می کنند.

چه کارهایی موقع بارفیکس نباید انجام داد؟

1- نگذارید شانه هایتان به سمت جلو یا بالا متمایل گردد. اگر این اتفاق بیفتد فشار بسیاری زیادی روی شانه قرار گرفته و فشار از روی عضلات اصلی منحرف می شود.
2- بارفیکس یک ورزش یک روزه نیست ولی به مرور زمان، روز به روز بهتر خواهید شد. پس در این باره عجله نکنید.
3- پشت خود را زیاد قوس ندهید.
4- بدن خود را تاب ندهید.

انواع مدل های بارفیکس

1- میل بارفیکس تن زیب مدل Dastyareh
2- میل بارفیکس تن زیب مدل Three Bar
3- میل بارفیکس تک لول تن زیب مدل 93
4- میل بارفیکس مخصوص تاب کودک کد 200
5- میل و کمک بارفیکس تن زیب مدل 90155-Dastyareh
6- میل بارفیکس لیوآپ مدل Ls3163

میل بارفیکس تن زیب مدل Dastyareh

میل بارفیکس تن زیب مدل Dastyareh
میل بارفیکس تن زیب مدل Dastyareh

میل بارفیکس «تن زیب» مدل Dastyareh وسیله ای مناسب و کاربردی برای ورزش بارفیکس است. این میل بارفیکس طولی بین 65 تا 95 سانتر متر دارد که به شما این امکان را می دهد که به راحتی و مطابق با قرارگیری بارفیکس آن را روی چهارچوب نصب کنید.

از فاکتورهای مثبت این میل بارفیکس این است که تا وزن 85 کیلوگرم وزن را تحمل می کند و فردی با این وزن به راحتی با آن کار می کند. این میل بارفیکس مقاوم بوده و از جنس آهن یا رویه کروم است که این امکان را فراهم می سازد تا فشار وارده در هنگام حرکت را به آسانی تحمل کنید.

دسته این میل بارفیکس با دوام است و از جنس پی وی سی بوده و راحت زیادی را موقع قرارگیری دست روی آن فراهم می سازد. میل بارفیکس تن زیب مدل Dastyareh انتخابی خوب و مناسب برای ورزش کردن در خانه است و به تقویت عضلات و تناسب اندام شما کمک شایانی می کند.

ویژگی ها
ابعاد: 0.03 × 0.63 متر
وزن: 1.252 کیلوگرم
دستگیره: ندارد
کمترین طول: 65 سانتی متر
بیشترین طول: 95 سانتی‌متر
سایر توضیحات: میله جنس آهن با آب کروم، وزن قابل تحمل 85 کیلوگرم، دسته بادوام پی وی سی

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

میل بارفیکس تن زیب مدل Three Bar

میل بارفیکس تن زیب مدل Three Bar
میل بارفیکس تن زیب مدل Three Bar

جامعه امروزی به دلیل افزایش سرعت زندگی کمتر وقت ورزش کردن و یا به باشگاه رفتن را دارند. به همین دلایل استفاده از وسایلی در خانه یا در مکانی که قابل نصب باشد بسیار رونق پیدا کرده است.

میل بارفیکس «تن زیب» مدل «Three Bar» دارای ابعاد مناسب و کاربردی است و به شما این امکان را می دهد تا با نصب این میل بارفیکس در خانه، محل کار و … تمرینات خود را با قدرت پیگیری کنید.

این میل بارفیکس دستگیره پلاستیکی دارد که به شما این اجازه را می دهد که احساس خستگی کمتری بکنید و تمرینات را با آسوده خاطری بیشتری انجام دهید. این میل بارفیکس از جنس آهن و بسیار بادوام است.

این میله دارای قابلیت تنظیم بوده؛ بنابراین در چهارچوب های تا عرض 95 سانتی متر قابل استفاده است. این میل بارفیکس به راحتی روی سطوح منحنی و مسطح قابل نصب است. میل بارفیکس «تن زیب» مدل «Three Bar» از میله ای بادوام و ابعادی مناسب بهره مند است.

ویژگی ها
ابعاد: 0.03 × 0.63 متر
وزن: 1.4 کیلوگرم
دستگیره: دارد
کمترین طول: 67 سانتی متر
بیشترین طول: 97 سانتی‌متر
سایر توضیحات: حداکثر وزن مجاز 90 کیلوگرم، میله از جنس آهن و دستگیره‌های لاستیکی

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

میل بارفیکس تک لول تن زیب مدل 93

میل بارفیکس تک لول تن زیب مدل 93
میل بارفیکس تک لول تن زیب مدل 93

«میل بارفیکس تک لول تن زیب مدل 93» از آن جمله وسایل ورزشی است که می تواند بر قد افراد نیز تأثیرگذار باشد. جنس این میل بارفیکس مستحکم و قوی است. این محصول نسبت به قیمت و کیفیتش، ارزش خرید را دارد.

ویژگی ها
ابعاد: 0.03 × 0.03 × 0.64 متر
وزن: 1.13 کیلوگرم
دستگیره: دارد
کمترین طول: 82 سانتی متر
بیشترین طول: 88 سانتی‌متر
سایر توضیحات: قابلیت نصب روی چارچوب‌های منحنی یا مسطح به‌ علت منحنی بودن دو سر میله

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

میل بارفیکس مخصوص تاب کودک کد 200

میل بارفیکس مخصوص تاب کودک کد 200
میل بارفیکس مخصوص تاب کودک کد 200

این نوع از میل بارفیکس مناسب برای تاب، به صورت سربیضی است که هم با چهارچوب های قدیمی و عریض قابل استفاده است و هم با چهارچوب های جدید سازگاری دارد. با این میل بارفیکس مخصوص تاب می توانید، علاوه بر دارا بودن یک میل بارفیکس، تاب بازی کودک خود را نیز به آن متصل کنید.

ویژگی ها
ابعاد: 0.7 متر
وزن: 0.94 کیلوگرم
دستگیره: ندارد
کمترین طول: 79 سانتی متر
بیشترین طول: 90 سانتی‌متر
سایر توضیحات: مناسب همه نوع چارچوب به‌خصوص چارچوب های کم عرض(فرانسوی)

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

میل و کمک بارفیکس تن زیب مدل 90155-Dastyareh

میله و کمک بارفیکس تن زیب مدل 90155-Dastyareh
میله و کمک بارفیکس تن زیب مدل 90155-Dastyareh

جنس این میل بارفیکس از آهن یا آب کروم است که از جمله میل های با دوام پی وی سی است. این میل بارفیکس توانایی تحمل وزن 85 کیلوگرمی را دارد و مقاومت بالای لوله بارفیکس از مزیت های این محصول محسوب می شود.

ویژگی ها
دستگیره: ندارد
وزن: 1.25 کیلوگرم
کمترین طول: 65 سانتی متر
بیشترین طول: 95 سانتی‌متر
سایر توضیحات: – وزن قابل تحمل 85 کیلوگرم، دارای 5 کش لاتکس، دارای قسمت تنظیم کننده ارتفاع
دسته: دسته بادوام پی وی سی

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

میل بارفیکس لیوآپ مدل Ls3163

میل بارفیکس لیوآپ مدل Ls3163 وبسایت bigmarketweb.ir
میل بارفیکس لیوآپ مدل Ls3163 وبسایت bigmarketweb.ir

میله بارفیکس لایوآپ مدل ls3163 یکی از ابزارهایی است که وزن سبکی دارد و جنس آن از نوع فلز است. کمترین طول این میل بارفیکس 65 سانتی متر و بیشترین آن 95 سانتی متر است.

این میله از جنس فولاد تولید شده است و مقاومت بالایی دارد. روی این میل بارفیکس پوشش پلاستیکی وجود دارد. ضخامت این نوع از میل بارفیکس حدوداً 3 سانتی متر است که میزان قابل قبولی محسوب می شود.

اگر به دنبال میل بارفیکس برای منزل خود هستید تا این توانایی را داشته باشید که در خانه ورزش کنید، این میل بارفیکس می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

ویژگی ها
ابعاد: 0.9×0.05×0.05 متر
وزن: 1.5 کیلوگرم
کمترین طول: 65 سانتی متر
بیشترین طول: 95 سانتی‌متر
سایر توضیحات: ساخته شده از فولاد با پوشش لاستیکی، ضخامت تقریبا 3 سانتی متر
قابلیت تنظیم: قابل تنظیم طول از 65 به 95 سانتی متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

به این مقاله امتیاز دهید

بیگ مارکت وب

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش