شستشو و نظافتلوازم برقی خانگی

15 مدل از بهترین ماشین ظرفشویی [مبله، رومیزی و ایستاده] در 1400

بهترین ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از جالبترین اختراعات بشر است که افراد خانه را از شستن ظروف و لوازم آشپزخانه تا حدودی راحت کرده است. خوردن غذا درون ظرف مصرفی هر روزه دارد بنابراین شستن آنها نیز باید هر روز انجام شود. برای همین وجود یک دستگاه ظرفشویی که بتواند این وظیفه را به عهده بگیرد حائز اهمیت است. ماشین ظرفشویی یکی از این تجهیزات است که توانسته بین افراد مختلف در جهان محبوبیت زیادی بدست آورد و به منازل مسکونی زیادی نفوذ پیدا کرده است. اما همیشه عنوان می شود که باید به دنبال بهترین جنس آن محصولی باشید که می خواهید آن را بخیرد. راهنمای خرید ماشین ظرفشویی باید با دقت انجام شود بنابراین ما نیز در این مقاله از وبسایت بیگ مارکت وب به نقد و بررسی بهترین ماشین ظرفشویی موجود در بازار می پردازیم و شما را با انواع بهترین ماشین ظرفشویی آشنا خواهیم ساخت.

انواع ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها دارای کارکرد مخصوص به خود و از توانایی های زیادی برخوردار هستند. به طول کلی ماشین ظرفشویی به سه دسته ماشین ظرفشویی توکار، رومیزی و ایستاده تقسیم بندی می شوند.

ماشین ظرفشویی توکار

این مدل از ماشین ظرفشویی نسبت به مدل مبله فضای کمتری را اشغال می گرداند و می توان آن را در زیر سینک ظرفشویی قرار داد.

ماشین ظرفشویی رومیزی

این گروه از ماشین ظرفشویی روی کابینت قرار داده می شود و به سادگی می توانید آنها را جابجا نمایید. یکی از مزیت هایی که این مدل از ماشین ظرفشویی نسبت به نوع ایستاده دارد این است که زود پر شده و همچنین از نظر قیمت نیز نسبت به آنها به صرفه تر است.

ماشین ظرفشویی ایستاده

این ماشین ظرفشویی بیشتر برای کسانی خوب است که تعداد افراد خانواده زیاد بوده و به همین دلیل باید از آن بیشتر استفاده کرد. این مدل از ظرفشویی نسبت به مدل های دیگر پرطرفدارتر بوده و افراد بیشتری از آن استفاده می کنند.

 

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بهترین مینی واش [27 مدل فوق العاده] در سال 2021

 

نکات مهم در زمان خرید یک ماشین ظرفشویی

نوع ماشین ظرفشویی

همانطوری که عرض شد ماشین های ظرفشویی به سه دسته تقسیم بندی می شوند که سابقاً در مورد آن توضیح دادیم. در هنگام انتخاب یک ماشین ظرفشویی باید با توجه به نیاز و همچنین بودجه ای که در اختیار دارید آن را انتخاب و خریداری نمایید.

ابعاد ماشین ظرفشویی

زمانیکه یک ماشین ظرفشویی انتخاب می کنید باید به ابعاد آن توجه کنید. اینکه چه مقدار ارتفاع دارد و یا اینکه عمق و پهنای آن چقدر است حائز اهمیت است. شما ابتدا باید در آشپزخانه خود فضای کافی در اختیار داشته باشید و بر اساس آن فضایی که دارید ظرفشویی را انتخاب نمایید، در غیر اینصورت در صورت عدم تحقیق در این زمینه ممکن است فضا برای ظرفشویی کم بیاورید و دچار مشکل شوید.

ظرفیت ماشین ظرفشویی

اینکه ظرفشویی چقدر ظرفیت و حجم داشته باشد به خودتان بستگی دارد. اگر خانواده شما زیاد پرجمعیت نیست و اهل مهمانی دادن های زیادی نیستید نیازی به خریداری ظرفشویی هایی با ظرفیت و قیمت بالا نیست و می توانید این دستگاه را بر اساس آمار و جمعیت خانواده خود انتخاب و خریداری نماید.

میزان صدای ظرفشویی

سعی کنید دنبال ظرفشویی هایی باشید که صدایشان بیش از حد بلند نباشد که سروصدای زیاد شما را اذیت نماید. میزان اندازی گیری صدا در این مورد برحسب دسی بل است که هرچقدر مقدارش بیشتر باشد صدای دستگاه نیز بیشتر خواهد بود.

قفل کودک ظرفشویی

یکی از مزیت هایی که دستگاه ظرفشویی می تواند داشته باشید استفاده از قفل کودک است. قفل کودک باعث می شود که دستگاه به سادگی باز نشود و کودک خود و دستگاه را دچار صدمه نگرداند. بنابراین اگر محصول انتخابی شما دارای این امکان باشد از قابلیت های خوب دستگاه به شمار می رود.

نمایشگر ظرفشویی

نمایشگر باعث می شود تسلط بیشتری بر روند شستشوی ظرفها داشته باشید و روند شستشو را با دقت و ریزبینی بیشتری زیر نظر داشته باشید و از جزئیات لحظه به لحظه آن باخبر شوید.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W
ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W

ماشین ظرفشویی مدل GDW-K462W از تولیدات شرکت جی پلاس است. شرکت جی پلاس توانسته است محصولی زیبا و با کیفیت را روانه بازار گرداند و دارای شکل و ظاهری مناسب است. این ماشین ظرفشویی از نوع مبله بوده و دارای نمایشگر است. ظرفیت این ماشین ظرفشویی 14 نفره بوده و پهنای محصول به 600 میلی متر می رسد.

عمق و ارتفاع این ماشین ظرفشویی به ترتیب 600 و 845 میلی متر است و مصرف انرژی آن به صورت ++A است. این ظرفشویی برای هربار شستشو از 13 لیتر آب استفاده می کند و همچنین از مزیت های دیگر آن برخورداری از قفل کودک و 3 عدد سبد است. این ظرفشویی از 8 برنامه برای شستشو برخوردار بوده و از نماشگر LED بهره می برد.

این محصول کم صدا بوده و دارای برنامه مشخص برای ظروف کریستال است. این ظرفشویی به برنامه شستشوی سریع نیز مجهز بوده و دارای برنامه پرقدرت برای ظروف کثیف است. همچنین از قابلیت های دیگر این ماشین ظرفشویی برنامه شستشوی سبک برای ظروفی است که زیاد کثیف نیستند.

از ویژگی های دیگر ظرفشویی قابلیت تنظیم ارتفاع سبد بوده و همچنین می توان شستشو را در زمان دلخواه انجام داد. از امکانات ویژه این ظرفشویی می توان به شست و شوی اقتصادی و سریع آن اشاره کرد که می تواند یکی از فاکتورهای مثبت و مزیت های جالب دستگاه به حساب آید.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180

ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180
ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180

این ماشین ظرفشویی ایستاده به حساب می آید و از نمایشگر برخوردار است. ظرفیت این ظرفشویی 14نفره بوده و دارای پهنایی به اندازه 895 میلی متر است. عمق و ارتفاع این ظرفشویی به ترتیب 600 و 845 میلی متر است. مصرف انرژی در این ظرفشویی به صورت ++A بوده و همچنین از قابلیت های دیگر این ظرفشویی این است که از 8 برنامه برای شستشو بهره می برد. تعداد سبد در این ظرفشویی 3 عدد بوده و از امکانات ویژه ظرفشویی می توان به شروع با تأخیر اشاره کرد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351
ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351

این ظرفشویی به صورت مبله بوده و از نمایشگر بهره می برد. ظرفیت ظرفشویی 13 نفره بوده و پهنای آن به 600 میلی متر می رسد. عمق و ارتفاع این ظرفشویی به ترتیب 600 و 845 میلی متر است. مصرف انرژی در این ظرفشویی به صورت ++A بوده و متوسط مصرف آب در این دستگاه 11 لیتر است.

میزان صدای تولید شده توسط این ماشین ظرفشویی 49 دسی بل بوده و از 5 برنامه برای شستشو بهره می برد. از قابلیت های دیگر این ظرفشویی برخورداری از قفل کودک است.

این ظرفشوی دارای 2 عدد سبد بوده و از ویژگی های آن می توان به دارا بودن موتور بدون تسمه اشاره کرد. این محصول دارای شستشوی اقتصادی بوده و همچنین از فاکتورهای مثبت و مزیت های دیگر ظرفشویی برخورداری از شستشوی سریع، با تأخیر و شدید اشاره کرد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513
ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513

این ظرفشویی می تواند میوه و سبزی را نیز شستشو دهد و برای شستشوی ظروف نازک و حساس هم کاربرد خوبی دارد. سه طبقه مجزا داشته و از خشک کن نیز بهره می برد. این ظرفشویی از برنامه شدید شویی بهره برده و دارای یک شیر ورودی آب است.

این ظرفشویی برای شستشوی ظروفی مانند دیس و قابلمه هم کاربرد خوبی دارد و دارای دو بازوی آب پاش و یک آبفشان است. زمان شستشوی این ظرفشویی 90 دقیقه ای بوده و می تواند تا 24 ساعت آن را به تأخیر انداخت.

این ظرفشویی می تواند شستشوی سریع، با تأخیر و با نصف ظرفیت را به خوبی انجام دهد و از ظرفشویی های با کیفیت و خوب بازار محسوب می شود.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS
ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS

ماشین ظرفشویی مدل GDW-K462NS از نوع مبله بوده و همچنین از مزیت های آن برخورداری از نمایشگر است. ظرفیت این محصول ظرفشویی 14 نفره بوده و دارای 600 میلی متر پهنا است. عمق و ارتفاع دستگاه نیز به ترتیب 600 و 845 میلی متر است. متوسط مصرف آب در این ظرفشویی 13 لیتر است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل KOR-2155B

ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل KOR-2155B
ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل KOR-2155B

توان مصرفی این ظرفشویی 2300 وات بوده و بیشترین درجه آب ورودی 60 درجه سلسیوس است. از قابلیت و مزایای این ظرفشویی برخورداری از سیستم خاموشی اتوماتیک و شستشوی با تأخیر است. شستن میوه و سبزیجات نیز از کاربردهای خوب این دستگاه به شمار می رود.

همچنین از فاکتورهای دیگر این دستگاه ظرفشویی می توان به قابلیت خشک کن ظروف اشاره کرد. تعداد سبد در این ماشین ظرفشویی 1 عدد بوده و از قفل کودک نیز دستگاه بهره می برد.

این ظرفشویی 7 برنامه شستشو داشته و مصرف انرژی آن به صورت A است. ظرفیت این ماشین ظرفشویی 8 نفر بوده و ارتفاع دستگاه به 550 میلی متر می رسد. پهنا و عمق این ظرفشویی به ترتیب 594 و 596 میلی متر است. وزن این دستگاه ظرفشویی 33.5 کیلوگرم است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226W

ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226W
ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226W

ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226w ایستاده محسوب شده و وزن آن به 52.4 کیلوگرم می رسد. دارا بودن نمایشگر نیز از قابلیت های دیگر این دستگاه محسوب می شود. ظرفیت این ظرفشویی 12 نفر بوده و مصرف انرژی آن به صورت ++A است.

ارتفاع، عمق و پهنای این ظرفشویی به ترتیب 850، 600 و 600 میلی متر است. این دستگاه از نظر صدا دارای 49 دسی بل است و از 6 برنامه شستشو بهره می برد. تعداد سبد دستگاه 2 عدد بوده و از خشک کن اضافه نیز بهره مند است.

این محصول از شستشوی ظروف چینی و شیشه ای هم برخوردار بوده و دارای برنامه شستشوی اقتصادی و سریع است. از قابلیت های دیگر این ظرفشویی دارا بودن سیستم عیب یاب هوشمند و شستشوی قدرتمند بوده و برای تمیز کردن و شستن ظروف حساس هم کاربردی است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302
ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302 از وزنی معادل 46 کیلوگرم برخوردار است. دارا بودن نمایشگر از قابلیت های دیگر محصول بوده و نوع ماشین ظرفشویی از نوع مبله است. ظرفیت این دستگاه ظرفشویی 14 نفره بوده و 850 میلی متر ارتفاع دارد.

عمق و پهنای دستگاه نیز 600 میلی متر است. متوسط مصرف آب در این ظرفشویی 10 لیتر بوده و میزای صدای دستگاه 49 دسی بل است.این ظرفشویی از 7 برنامه شستشو بهره برده و دارای برنامه شدید شویی و سریع و همچنین قابلیت شستشوی میوه و سبزیجات است.

از قابلیت های دیگر محصول ظرفشویی می توان به دارا بودن 3 سبد، نمایشگر LED، بازوی آب پاش و دکمه های لمسی اشاره کرد. این ماشین ظرفشویی دارای قفل کودک بوده و می تواند تا 24 ساعت شستشو را در دستگاه به تأخیر بیندازد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351S

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351S
ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351S

خصوصیات این ماشین ظرفشویی
1- بهره مندی از صفحه نمایش LED
2- شستشوی 90 دقیقه ای
3- برخورداری از برنامه پیش شستشو برای خیس خوردن ظروف
4- شست و شوی اقتصادی و اکسپرس از مزیت های دیگر دستگاه است.
5- تعداد سبد در این ظرفشویی 2 عدد بوده و همچنین از ویژگی های دیگر آن برخورداری از قفل کودک و 5 برنامه شستشو است.

ویژگی ها
نوع ماشین ظرفشویی: مبله
وزن: 44 کیلوگرم
نمایشگر: بله
ظرفیت: 13 نفر
پهنا: 600 میلی متر
عمق: 600 میلی متر
ارتفاع: 845 میلی متر
متوسط مصرف آب: 11 لیتر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351W

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351W
ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351W
ویژگی ها
نوع ماشین ظرفشویی: مبله
وزن: 44 کیلوگرم
نمایشگر: بله
ظرفیت: 13 نفر
پهنا: 600 میلی متر
عمق: 600 میلی متر
ارتفاع: 845 میلی متر
متوسط مصرف آب: 11 لیتر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP8-3802B مناسب برای 8 نفر

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP8-3802B مناسب برای 8 نفر
ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP8-3802B مناسب برای 8 نفر
ویژگی ها
نوع ماشین ظرفشویی: رومیزی
نمایشگر: بله
ظرفیت: 8 نفر
پهنا: 500 میلی متر
عمق: 500 میلی متر
ارتفاع: 590 میلی متر
قفل کود: بله
تعداد برنامه های شست وشو: 7

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی کرال مدل DS 1417

ماشین ظرفشویی کرال مدل DS 1417
ماشین ظرفشویی کرال مدل DS 1417
ویژگی ها
نوع ماشین ظرفشویی: مبله
وزن: 44 کیلوگرم
نمایشگر: بله
ظرفیت: 14 نفر
پهنا: 600 میلی متر
عمق: 600 میلی متر
ارتفاع: 850 میلی متر
متوسط مصرف آب: 11 لیتر
تعداد برنامه های شست وشو: 7

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی آ ا گ مدل FFB 83836 PM

ماشین ظرفشویی آ ا گ مدل FFB 83836 PM
ماشین ظرفشویی آ ا گ مدل FFB 83836 PM

خصوصیات این مدل ماشین ظرفشویی
1- از سیستم پخش آب ماهواره ای بهره می برد.
2- سختی آب از تنظیمات مخصوص برخوردار است.
3- می توان میزان درخشندگی ظروف را تنظیم نمود.
4- بعد از تمام شدن عمل شستشو، در آن اتوماتیک باز می شود.

ویژگی ها
نوع ماشین ظرفشویی: مبله _ ایستاده
وزن: 44 کیلوگرم
نمایشگر: بله
ظرفیت: 15 نفر
پهنا: 595 میلی متر
عمق: 610 میلی متر
ارتفاع: 849 میلی متر
متوسط مصرف آب: 10 لیتر
تعداد برنامه های شست وشو: 10

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی آ ا گ مدل FFB83730PW

ماشین ظرفشویی آ ا گ مدل FFB83730PW
ماشین ظرفشویی آ ا گ مدل FFB83730PW
ویژگی ها
نوع ماشین ظرفشویی:  مبله
وزن: 44 کیلوگرم
نمایشگر: بله
ظرفیت: 15 نفر
پهنا: 596 میلی متر
عمق: 610 میلی متر
ارتفاع: 845 میلی متر
متوسط مصرف آب: 11 لیتر
تعداد برنامه های شست وشو: 8

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552X

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552X
ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552X
ویژگی ها
نوع ماشین ظرفشویی:  مبله
نمایشگر: بله
ظرفیت: 15 نفر
پهنا: 600 میلی متر
عمق: 600 میلی متر
ارتفاع: 850
متوسط مصرف آب: 9.5 لیتر
تعداد برنامه های شست وشو: 8

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پرسش و پاسخ درباره بهترین ماشین ظرفشویی موجود در بازار در سال 2021

ویژگی های یک ماشین ظرفشویی خوب چیست؟

ماشین ظرفشویی باید از ظرفیت خوبی برخوردار باشد تا بتواند ظروف بیشتری را در آن قرار داد و همچنین یک ماشین ظرفشویی مناسب از تعداد برنامه های شستشوی عالی برخوردار است. البته این نکته هم باید در نظر گرفته شود هرچقدر تعداد برنامه های یک ظرفشویی گسترده تر باشد کیفیت بالاتر است اما به همان میزان قیمت نیز بالا می رود.

بهترین مارک ماشین ظرفشویی کدام است؟

از بهترین برندهای یک ماشین ظرفشویی می توان به اسنوا، پاکشوما، جی پلاس و کرال اشاره کرد.

قیمت ماشین ظرفشویی در چه حدودی است؟

ماشین های ظرفشویی قیمتشان براساس نوع و کیفیت عملکرد متفاوت است اما اصولاً بین 8 تا 20 میلیون متغیر است.

طول عمر یک ماشین ظرفشویی چقدر است؟

البته این به نوع و کیفیت محصول مربوطه بستگی دارد ولی به طور نرمال تا 10 سال می توان از این وسیله استفاده کرد.

به این مقاله امتیاز دهید

بیگ مارکت وب

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش