خانه و آشپزخانهشستشو و نظافت

26 مدل بهترین جاروبرقی ایرانی و خارجی بازار [فوق العاده]

بهترین جاروبرقی

فهرست مطالب نمایش

جاروبرقی یکی از وسایل ضروری و پرطرفدار تمامی منازل است. امروزه دیگر کسی به دنبال جارو کردن دستی و به دنبال آن مشقت و سختی های آن نیست. در گذشته باید با جاروهای دستی خم شده و کار بسیار دشواری انجام می شد که هم برای بدن و کمر ضرر داشت و هم دامنه تمیزی و وسعت آن زیاد نبود و باید بخش بخش محیط با سختی زیادی جارو شود. اما با وجود پیشرفتهای زیادی که در سالهای اخیر به وجود آمده است انواع و اشکال عجیب و غریب جارو و جاروبرقی ها به بازار عرضه شده است. از جاروبرهای ایستاده گرفته تا جاروبرقی های کیسه دار و بدون کیسه همه اینها کار را برای مردم ساده تر کرده است. اما اینکه چه گروهی از جاروبرقی را انتخاب کنید و یا اینکه از چه مدلی استفاده کنید به نقد و بررسی و همچنین بودجه شما بستگی دارد. بهترین جاروبرقی آن است که ویژگی های خوبی از نظیر تمیز کردن، قدرت و سرعت تمیزسازی و غیره را دارا باشد. اما انتخاب بهترین جاروبرقی موجود در بازار با توجه به انواع و اقسام طیف های آن کار ساده و آسانی نیست. در این مقاله جامع و کامل از وبسایت بیگ مارکت وب درباره راهنمای خرید بهترین جاروبرقی صحبت خواهیم کرد و شما را با انواع بهترین جاروبرقی آشنا خواهیم ساخت.

جاروبرقی چیست؟

جاروبرقی وسیله ای است که به وسیله مکش، زباله جات و گرد و غبارهای موجود در سطوح را جمع آوری کرده و باعث تمیزی منزل و یا محیط مربوطه می گردد. البته همه جاروها به صورت برقی کار نمی کنند و برخی از آنها به صورت باتری موجود هستند که در ادامه به معرفی خواهیم پرداخت.

انواع جاروبرقی

جاروی ایستاده

این نوع از جاروبرقی ها تمامی اجزایشان در یک جای واحد قرار داده شده است و برای فضاهایی که کوچک هستند می توان گفت که انعطاف پذیری خوبی دارد، اما به نسبت جاروبرقی های خانگی قدرتمند و با کیفیت نیستند.

جاروی رباتی

این نسل از جاروبرقی نسل جدید هستند ولی زیاد توصیه نمی شود چرا که اولاً خیلی کوچک هستند و مخزن آن زود به زود باید خالی شود و همچنین قدرت مکش خیلی بالایی ندارند. از ویژگی های نه چندان خوب دیگر این جاروبرقی می تواند عدم حرکت این وسیله روی جاهای سخت اشاره کرد که گیر کرده و از جلو رفتن باز می ماند.

جارودستی های شارژی

این نوع از جارودستی ها همانطوری که از نامش پیداست به صورت شارژی کار کرده و بیشترشان بی سیم هستند. این جاروها برای محیط هایی که کوچک هستند و دامنه تمیز کردن محیط زیاد گسترده نباشد خوب است اما برای موارد با دامنه زیاد خیلی قوی عمل نمی کند.

جاروی عصایی

این نوع از جاروها به شکل عصایی و دراز هستند که به صورت ایستاده باید حرکت داده شوند. این نوع از جاروها بیشتر با باطری کار کرده و قدرت کمتری نسبت به جاروهای ایستاده و جاروبرقی ها دارند.

 

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بهترین جارو شارژی بوش [۸ مدل استثنائی]

جاروبرقی های خانگی

این نوع جاروبرقی به صورت جعبه ای هستند به طوری که درون منزل و با دست و کشیدن حرکت داده می شوند. یک دسته دراز دارند که آن را روی زمین کشیده و آشغال و نیز گرد و غبار مکش داده شده و درون مخزن و یا کیسه ای که درون آن است قرار داده می شوند. سپس این کیسه این مخزن از درون جاروبرقی بیرون آورده می شود و در بیرون از محیط خالی شود و سپس آن را به جای اصلی در دستگاه بازگردانده و دوباره قرار داده می شود.

جاروبرقی کیسه دار

این نوع از جاروبرقی ها همانطوری که از نامشان پیداست درون آن ها کیسه هایی تعبیه شده است که جاروبرقی با مکش زباله جات، گرد و غبار آنها را درون این کیسه ها قرار می دهد و شما می توانید بعد از درآوردن کیسه و خالی کردن آن دوباره درون جاروبرقی قرار دهید. هر چند امروزه جاروبرقی ها از کیسه های یکبار مصرف برای پاکیزگی بیشتر استفاده می کنند به طوری که می توانید بعد از هر بار این کیسه ها را درون بیندازید.

جاروبرقی بدون کیسه

این نوع از جاروبرقی از یک مخزن درون جاروبرقی استفاده می کند. وقتی جاروبرقی گرد و غبار و همچنین آشغال را مکش داد می تواند آن را درون این مخازن قرار بدهد و سپس شخص می تواند این مخزن را خالی کرده و آشغال های درون آن را دور بیندازد و دوباره در مخزن را ببندد.

مشاهده قیمت روز جاروبرقی

نکات مهم در زمان خرید جاروبرقی

نوع جاروبرقی

همانطوری که عرض شد بعضی از جاروبرقی ها دارای کیسه و بعضی فاقد کیسه هستند. برای مثال جاروهای عصایی فاقد کیسه هستند و جاروبرقی های خانگی دارای مخزن و یا کیسه هستند، بنابراین موقع خرید این محصول باید به آن توجه کرد که ممکن است کیسه و مخزن داشته باشد و یا حتی هیچکدام را نداشته باشد.

قدرت موتور جاروبرقی

وسایل الکتریکی و خانگی دارای یک توان و قدرت هستند که بر حسب وات محاسبه می شوند. هر چقدر این دستگاه ها قدرت و توان بالاتری داشته باشند کیفیت محصول بهتر بوده و از توانایی بالایی برخوردار است. محصولاتی که توان قدرتمندی دارند از طول عمر بهتری هم برخوردار هستند.

وزن جاروبرقی

بهتر است جاروبرقی زیاد سنگین نباشد چرا که موجب آزرده خاطری در حرکت دادن آن می شوید و اگر دامنه و محیط منزل یا محیط کار گسترده باشد حرکت و جابجایی آن کار ساده ای نیست و موجب خستگی زیادی می شود. بنابراین موقع خرید این محصول وزن آن را نیز در نظر داشته باشید.

سیم جمع کن اتوماتیک جاروبرقی

بسیاری از جاروبرقی ها دارای محفظه سیم جمع کن هستند به طوری که وقتی دکمه را فشار می دهید سیم به طور اتوماتیک بالا می آید و درون محفظه قرار می گیرد. در صورت نداشتن محفظه شما باید با دست و به طور مکرر چند متر سیم را بکشید که این کار ممکن است کمی خسته کننده باشد.

دسته تلسکوپی جاروبرقی

بسیاری از جاروبرقی ها دارای یک دسته تلسکوپی هستند که به جاروبرقی متصل می گردد. قسمت انتهایی این دسته ها حالت برس مانند دارد که کار مکش و جذب کردن آشغال ها را برعهده دارد بنابراین باید به موارد دقت ویژه داشته باشید که از دسته مخصوص جاروبرقی بهره مند باشد.

نشانگر پر بودن مخزن

برخی از جاروبرقی های مدرن دارای نشانگر مخصوصی هستند که به شما اعلام می کند که آیا جاروبرقی پر شده است یا خیر و دیگر لازم نیست هر دفعه در جاروبرقی را باز کنید تا ببینید آیا پر شده است یا خیر و این می تواند یکی از مزیت های جالب یک دستگاه جاروبرقی خوب باشد.

طول سیم جاروبرقی

یکی از مهمترین موارد در زمان تهیه جاروبرقی خوب طول سیم آن است. حتماً باید توجه ویژه ای به طول سیم آن داشته باشید و باید این سیم ها دارای طولهای بالای 5 متر باشند تا بتوانید دامنه گسترده ای از منزل یا محیط را تمیز نمایید. در صورتی که اگر جاروبرقی از طول کوتاهی برخوردار باشد تنها می تواند به اندازه سیم و در همان شعاع محیط جاروبرقی را جابجا کنید و در صورت کم آمدن سیم باید دوباره آن را از پریز برقی بیرون بیاورید و به جای دیگر متصل کنید که این نیز خود دردسرهای مخصوص به خودش را دارد، بنابراین انتخاب طول مناسب و دارای شعاع کارکرد خوب یکی از فاکتورهای کلیدی یک جاروبرقی خوب و مناسب است.

گنجایش مخزن جاروبرقی

هر چقدر گنجایش و ظرفیت یک جاروبرقی بیشتر باشد میزان گرد و غبارها و همچنین آشغال های بیشتری را از سطح زمین جمع آوری می کند بنابراین اگر دوست دارید دامنه این موارد زیاد باشد به گنجایش و ظرفیت کیسه و یا مخزن جاروبرقی توجه ویژه نمایید.

راهنمای خرید بهترین جاروبرقی

جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W

جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W
جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W

جاروبرقی «پارس خزر» مدل «VC-2500W» از جاروبرقی های مدل کیسه دار محسوب می گردد. قدرت و توان موتور این دستگاه جاروبرقی 2500 وات بوده و از مزیت های دستگاه می توان به دارا بودن قابلیت سیم جمع کن و نیز کنترل روی دسته اشاره کرد.

این جاروبرقی دارای لوله تلسکوپی بوده و از فیلتر بهداشتی نیز بهره می برد. نوع فیلتر خروجی این دستگاه به صورت HEPA بوده و همچنین از قابلیت های دیگر این جاروبرقی دارا بودن پاک جاروبرقی است.

از فاکتورهای مثبت دیگر این جاروبرقی می توان به بهره مندی از نشانگر پر بودن مخزن دستگاه اشاره کرد. طول سیم این جاروبرقی به 5 متر می رسد و شعاع کارکرد دستگاه به 8 متر می رسد.

میزان صدای تولید شده در این جاروبرقی به 75 دسی بل رسیده و گنجایش مخزن دستگاه 8 لیتر است. این جاروبرقی از سیستم قدرتمند مکش بهره برده و دارای برس مخصوص مبل است. وزن این مدل از جاروبرقی به 8.5 کیلوگرم می رسد.

ویژگی ها
ابعاد: 520x320x250 میلی‌متر
وزن: 8.5 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2500 وات
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB
جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB

این جاروبرقی از فناوری Quatro power بهره برده و دارای فیلتر HEPA است که قابلیت شستشو را دارد. از ویژگی های دیگر این محصول این است که دارای لوله خرطومی با روکش کنفی است.

این دستگاه جاروبرقی از نشانگر پر شدن کیسه آشغال دستگاه بهره برده و همچنین طول سیم و شعاع دستگاه به 14 متر می رسد که می تواند یک طول عالی و با کیفیت برای محیط باشد.

از مزیت های دیگر این جاروبرقی دارا بودن فیلتر بهداشتی و لوله تلسکوپی است و همچنین تعداد سری آن 4 عدد است. این محصول جاروبرقی از توان و قدرتی بین 2000 تا 2500 وات بهره مند است که می تواند توان مناسب و خوبی باشد.

ویژگی ها
ابعاد: 470x270x210 میلی‌متر
وزن: 5.4 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2400 وات
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پیشنهاد ویژه: ۱۱ مدل بهترین بخارشوی بازار [بوش، کنوود و …] در سال ۱۴۰۰

 

جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501

جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501
جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501

این جاروبرقی دارای فیلتر HEPA بوده و می توان توان آن را تنظیم نمود. از کیسه قابل تعویض بهره برده و گرید انرژی آن ++A است. محدوده طول سیم دستگاه چیزی بین 10 تا 15 متر بوده و تعداد سری آن 3 عدد است. این جاروبرقی از مخزنی با ظرفیت 5 لیتر بهره برده و شعاع کارکرد دستگاه تا 15 متر می رسد. همچنین از ویژگی های دیگر این محصول وجود لوله تلسکوپی و فیلتر بهداشتی بوده و به نسبت مدل های مشابه قیمت مناسبی دارد.

ویژگی ها
ابعاد: 480x320x275 میلی‌متر
وزن: 7.7 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2500 وات
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی کالوات مدل HA3201

جاروبرقی کالوات مدل HA3201
جاروبرقی کالوات مدل HA3201

خصوصیات این جاروبرقی
این جاروبرقی دارای مخزنی گردبادی است که از کاهش مکش جلوگیری به عمل می آورد. از توانی معادل 600 وات بهره برده و تعداد سری آن 2 عدد است. گرید انرژی این دستگاه +A بوده و دارای فیلتر هپا است. شعاع کارکرد این مدل جاروبرقی 5 متر بوده و از فیلتر بهداشتی نیز برخوردار است. توان مصرفی این دستگاه 700 وات بوده و از قابلیت کنترل روی دسته نیز بهره می برد. نوع این جاروبرقی بدون کیسه بوده و وزن آن به 1.5 کیلوگرم می رسد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174
جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174

این جاروبرقی دارای روکش جارو از جنس مخمل است. همچنین این جاروبرقی صدای کمی داشته و از نظر قدرت نیز دارای موتوری قوی و توانمند است. مصرف انرژی این دستگاه استاندارد بوده و دارای 3.5 لیتر ظرفیت مخزن است. چرخ های این جاروبرقی بزرگ بوده و همچنین برای حرکت روی فرش خوب است و در نهایت دارای پارویی مخصوص پارکت و سرامیک است.

این جاروبرقی از سیستم خنک کننده موتور بهره برده و سیم برق آن نیز کیفیتی عالی و مناسب دارد. این جاروبرقی با کیفیت از محصولات و تولیدات شرکت فیلیپس برند برتر محصولات برقی و ساخت کشور لهستان است. سیم جمع کن این جاروبرقی نیز کیفیت بالایی دارد و تعداد سری دستگاه 2 عدد است.

میزای صدای این دستگاه جاروبرقی 62 دسی بل بوده و طول کابل آن 7 متر است. از مزیت های دیگر این محصول عالی می توان به برخورداری از چراغ نشانگر برای پر بودن مخزن اشاره کرد. از ویژگی های دیگر این محصول برخورداری از لوله تلسکوپی و فیلتر بهداشتی بوده و نوع فیلتر خروجی دستگاه Active HEPA است.

از قابلیت های دیگر این جاروبرقی وجود ترموستات موتور بوده و از سیم جمع کن اتوماتیک نیز بهره می برد. قدرت و توان این موتور 2200 وات بوده و توان مکش آن 750 وات است. نوع جاروبرقی کیسه دار بوده و وزن آن را 3.2 کیلوگرم تشکیل می دهد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل VC-813

جاروبرقی پاناسونیک مدل VC-813
جاروبرقی پاناسونیک مدل VC-813

جاروبرقی «پاناسونیک» مدل «VC-813» دارای 4 حالت کنترل توان بوده و از برس مبل، موکت و پرده بهره می برد. این جاروبرقی دارای طول سیم 6 و شعاع عملکرد 8 متر است. از نشانگر مربوط به پر بودن مخزن نیز بهره می برد و ظرفیت مخزن جاروبرقی 4 لیتر است.

ویژگی ها
ابعاد: 607x372x345 میلی‌متر
وزن: 9.4 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2000 وات
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی سایا مدل FOTUN

جاروبرقی سایا مدل FOTUN
جاروبرقی سایا مدل FOTUN

جاروبرقی جدید «سایا» مدل «Fotun»از نوع جاروبرقی کیسه دار محسوب شده و از سیم جمع اتوماتیک بهره می برد. دارای لوله تلسکوپی بوده و وزن آن به 3.5 کیلوگرم می رسد. قدرت موتور در این دستگاه به 2000 وات رسیده و ترموستات موتور دارد.

ویژگی ها
ابعاد: 340x280x230 میلی‌متر
 فیلتر بهداشتی: دارد
لوله تلسکوپی: دارد
قدرت موتور: 2000 وات
 محدوده طول کابل برق: 5 تا 10 متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS
جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS

خصوصیات این جاروبرقی
1- دارای قدرت و توان 2500 وات بوده و لوله تلسکوپی دارد.
2- از نشانگر برای نشان دادن پر بودن کیسه جاروبرقی بهره مند است.
3- از برچسب انرژی A برخوردار بوده و دارای سیم جمع کن اتوماتیک است.
4- طول سیم و شعاع عملکرد دستگاه 14 متر است.
5- دارای فیلتر بهداشتی و فیلتر HEPA است.

ویژگی ها
ابعاد: 470x270x210 میلی‌متر
وزن: 5.4 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2500 وات
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715
جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715

جاروبرقی «پاناسونیک» مدل «MC-CG715» از دستگیره برخوردار بوده و میزان صدای آن 65 دسی بل است. طول سیم و شعاع عملکرد دستگاه به ترتیب 5 و 9 متر است. این جاروبرقی دارای فیلتر خروجی HEPA بوده و از قابلیت های لوله تلسکوپی و فیلتر بهداشتی بهره مند است.

ویژگی ها
ابعاد: 500x300x270 میلی‌متر
وزن: 8.6 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2100 وات
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713
جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

این مدل از جاروبرقی به فیلتر ضد باکتریال تجهیز شده و دارای قابلیت تنظیم قدرت مکش است. تعداد سری آن 3 عدد بوده و ظرفیت مخزن جاروبرقی 6 لیتر است. میزان صدای تولید شده توسط این دستگاه جاروبرقی 65 دسی بل بوده و طول سیم دستگاه به 5 متر و شعاع عملکرد به 8 متر می رسد. از مزیت های دیگر این دستگاه جاروبرقی می توان به لوله تلکسوپی، فیلتر بهداشتی و نشانگر برای پر بودن مخزن اشاره نمود.

ویژگی ها
ابعاد: 500x320x265 میلی‌متر
وزن: 8 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2000 وات
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911
جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911

این دستگاه عالی و با کیفیت دارای فیلترهای ضد باکتری بوده و از قابلیت تنظیم مکش برخوردار است. سیم جمع کن خودکار داشته و از اقلام همراه این جاروبرقی می توان به کیسه، دو لوله فلزی، لوله خرطومی و سری پارویی اشاره کرد. تعداد چرخ در این جاروبرقی 3 عدد بوده و تعدادی سری آن نیز 3 عدد است.

دارا بودن فیلتر گرد و خاک، رابط زانویی از دیگر ویژگی ها و فاکتورهای خوب دیگر این جاروبرقی محسوب می گردد. ظرفیت مخزن این جاروبرقی به 6 لیتر رسیده و میزان صدای تولید شده توسط این دستگاه 63 دسی بل است.

طول سیم در این دستگاه به 5 متر رسیده و شعاع عملکرد آن 8 متر است. نوع فیلتر خروجی دستگاه Anti Bacteria بوده و از قابلیت های دیگر این جاروبرقی می توان به فیلتر بهداشتی و لوله تلسکوپی اشاره کرد.

ویژگی ها
ابعاد: 500x320x270 میلی‌متر
وزن: 9.5 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 1900 وات
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی متئو مدل MVC141

جاروبرقی متئو مدل MVC141
جاروبرقی متئو مدل MVC141

جاروبرقی متئو مدل MVC141 از نوع کیسه دار بوده و وزن آن به 3.7 کیلوگرم می رسد. از اقلام همراه این جاروبرقی می توان به دارا بودن یک عدد برس چند منظوره اشاره کرد و همچنین ظرفیت مخزن دستگاه به 2 لیتر می رسد. طول و شعاع عملکرد دستگاه به ترتیب 8 و 10 متر است و جاروبرقی از نشانگر پر بودن مخزن هم بهره مند می برد.

ویژگی ها
ابعاد: 200x300x400 میلی‌متر
وزن: 3.7 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 1400 وات
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913
جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913

این جاروبرقی از تولیدات شرکت پاناسونیک است و از نوع کیسه دار محسوب می گردد. لوله تلسکوپی و فیلتر بهداشتی از قابلیت های این دستگاه محسوب شده و نوع فیلتر خروجی آن Anti Bacteria است. طول سیم و شعاع عملکردی این دستگاه به ترتیب 5 و 8 متر بوده و میزای صدای تولید شده این دستکاه 63 دسی بل است. ظرفیت مخزن این جاروبرقی 6 لیتر بوده و تعداد سری آن 3 عدد است.

ویژگی ها
ابعاد: 500x320x270 میلی‌متر
وزن: 9.5 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2000 وات
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی سطلی تیوا کد 3400

جاروبرقی سطلی تیوا کد 3400
جاروبرقی سطلی تیوا کد 3400

خصوصیات این جاروبرقی
1- سیم جمع کن خودکار داشته و از طول سیم 6 متری بهره می برد.
2- شعاع عملکرد دستگاه به 10 متر رسیده و میزای صدای تولید شده 65 تا 70 دسی بل است.
3- از رده برچسب انرژی A برخوردار است.
4- ظرفیت مخزن این جاروبرقی 20 لیتر بوده و دارای فیلتر هپا است.
5- دارا بودن فیلتر بهداشتی و لوله تلسکوپی از مزیت های دیگر دستگاه محسوب می گردد.

ویژگی ها
ابعاد: 350x300x400 میلی‌متر
وزن: 7 کیلوگرم
نوع جارو برقی: سطلی
قدرت موتور: 1400 وات
سیم جمع کن خودکار: ندارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی زیرووات مدل KZTE2402135

جاروبرقی زیرووات مدل KZTE2402135
جاروبرقی زیرووات مدل KZTE2402135

این جاروبرقی دارای حالت چرخش 360 درجه بوده و فیلتر موتور را فوم دو لایه تشکیل می دهد. پاکت در این جاروبرقی به سادگی عوض شده و ظرفیت مخزن دستگاه به 3.2 لیتر می رسد. از اقلام همراه این جاروبرقی می توان به برس سه گانه و برس فلزی کف اشاره کرد. میزان صدای تولید شده در این جارو 77 دسی بل است. طول سیم و شعاع عملکرد دستگاه به ترتیب 5 و 8 متر است.

ویژگی ها
ابعاد: 650x40x20 میلی‌متر
وزن: 4.9 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2400 وات
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
سیم جمع کن خودکار: دارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی مایدیا مدل 15EA

جاروبرقی مایدیا مدل 15EA
جاروبرقی مایدیا مدل 15EA

خصوصیات این جاروبرقی
1- دارای کنترل پنل دیجیتال است.
2- لوله تلسکوپی قابل تنظیم آلومینیومی دارد.
3- میزان صدای تولید شده در این جارو 73 دسی بل است.
4- ظرفیت مخزن 6 لیتر بوده و طول سیم و شعاع عملکرد آن به ترتیب 7 و 10 متر است.
5- از نشانگر برای زمان پر بودن مخزن برخوردار است.
6- از اقلام همراه این جاروبرقی سری نازک مخصوص درز و شکاف و همچنین برس کوچک گرد است.

ویژگی ها
ابعاد: 570x340x310 میلی‌متر
وزن: 8.5 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2400 وات
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
نوع فیلتر خروجی: HEPA

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی سایا مدل Merlin

جاروبرقی سایا مدل Merlin
جاروبرقی سایا مدل Merlin

جاروبرقی عصایی «سایا» مدل «Merlin»از نوع جاروبرقی عصایی محسوب شده و دارای برس مخصوص تمیز کردن اتومبیل است. ظرفیت مخزن در این جاروبرقی 8 لیتر است و نوع فیلتر خروجی آن HEPA است. طول سیم در این دستگاه 6 متر بوده و دارای شعاع عملکرد 9 متر است. توان این جاروبرقی 500 وات بوده و از فیلتر بهداشتی نیز بهره می برد. نوع جاروبرقی بدون کیسه و عصایی بوده وزن آن به 1.34 کیلوگرم می رسد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی سامسونگ مدل CROWN 2400

جاروبرقی سامسونگ مدل CROWN 2400
جاروبرقی سامسونگ مدل CROWN 2400

جاروبرقی Crown 2400 از نوع کیسه دار محسوب شده و دارای وزنی معادل 5.5 کیلوگرم است. توان و قدرت این موتور 2400 وات بوده و دارای لوله تلسکوپی و فیلتر بهداشتی است. نوع فیلتر خروجی این دستگاه HEPA 13 بوده و طول سیم و شعاع عملکرد دستگاه به ترتیب 7 و 10 متر است. میزان صدای تولید شده توسط این مدل جاروبرقی 74 دسی بل بوده و ظرفیت مخزن آن 5 لیتر است.

ویژگی ها
ابعاد: 430x290x240 میلی‌متر
قدرت موتور: 2000 تا 2500 وات
محدوده طول کابل برق: 5 تا 10 متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی بست مدل BVC-PC18B

جاروبرقی بست مدل BVC-PC18B
جاروبرقی بست مدل BVC-PC18B
ویژگی ها
ابعاد: 400x400x450 میلی‌متر
وزن: 7 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 1400 وات
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
طول کابل برق: 5 متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی وینسنت مدل VC418-B

جاروبرقی وینسنت مدل VC418-B
جاروبرقی وینسنت مدل VC418-B
ویژگی ها
ابعاد: 445x305x310 میلی‌متر
وزن: 5.430 کیلوگرم
نوع جارو برقی: بدون کیسه
قدرت موتور: 1800 وات
نشانگر پر بودن مخزن: خیر
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
طول کابل برق: 6 متر
شعاع کارکرد: 9 متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919
جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919

این مدل جاروبرقی یکی از بهترین جاروبرقی های بازار محسوب شده و در عین حالت قیمت بسیار بالایی دارد. این جاروبرقی دارای غلتک نرم و ضربه گیر بوده و از نازل های 3D-EZ بهره می برد. از اقلام همراه این جاروبرقی می توان به سری پارویی، سری گردگیر و سری باریک اشاره کرد و همچنین ظرفیت مخزن آن به 6 لیتر می رسد.

طول سیم و شعاع عملکرد دستگاه به ترتیب 7 و 10 متر بوده و دارای فیلتر خروجی HEPA است. لوله تلسکوپی و فیلتر بهداشتی از مزایای این دستگاه به حساب آمده و سیم جمع کن خودکار نیز دارد. قدرت موتور 2500 وات بوده و نوع جاروبرقی کیسه دار محسوب می شود. این جاروبرقی دارای وزنی معادل 10 کیلوگرم است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711
جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711
ویژگی ها
ابعاد: 500x320x265 میلی‌متر
وزن: 5 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 1400 وات
سیستم جمع کن خودکار: دارد
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
طول کابل برق: 5 متر
شعاع کارکرد: 8 متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی سطلی تیوا کد 4200

جاروبرقی سطلی تیوا کد 4200
جاروبرقی سطلی تیوا کد 4200
ویژگی ها
ابعاد: 350x300x400 میلی‌متر
وزن: 7 کیلوگرم
نوع جارو برقی: سطلی
قدرت موتور: 1400 وات
نشانگر پر بودن مخزن: خیر
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
طول کابل برق: 6 متر
شعاع کارکرد: 10 متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی فلر مدل VC 209

جاروبرقی فلر مدل VC 209
جاروبرقی فلر مدل VC 209
ویژگی ها
ابعاد: 570x340x340 میلی‌متر
وزن: 67.8 کیلوگرم
نوع جارو برقی: سطلی
قدرت موتور: 2400 وات
نشانگر پر بودن مخزن: بله
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
طول کابل برق: 7 متر
شعاع کارکرد: 10 متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی والنوت مدل W-3000

جاروبرقی والنوت مدل W-3000
جاروبرقی والنوت مدل W-3000
ویژگی ها
ابعاد: 300x350x450 میلی‌متر
وزن: 6 کیلوگرم
نوع جارو برقی: سطلی
قدرت موتور: 1400 وات
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
طول کابل برق: 5 متر
شعاع کارکرد: 7 متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جاروبرقی نانیوا مدل NVC9870

جاروبرقی نانیوا مدل NVC9870
جاروبرقی نانیوا مدل NVC9870
ویژگی ها
ابعاد: 600x350x350 میلی‌متر
وزن: 6 کیلوگرم
نوع جارو برقی: کیسه دار
قدرت موتور: 2200 وات
نشانگر پر بودن مخزن: بله
لوله تلسکوپی:  بله
فیلتر بهداشتی: بله
طول کابل برق: 7 متر
شعاع کارکرد: 10 متر

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پرسش و پاسخ درباره انتخاب بهترین جاروبرقی موجود در بازار

جاروبرقی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک جاروبرقی با کیفیت دارای مخزن با ظرفیت مناسبی است و می توان کیسه یا مخزن آن را جدا کرد تا آشغال، گرد و غبارهای موجود را از آن بیرون کنیم. همچنین از مزیت های دیگر یک جاروبرقی مناسب دارا بودن طول سیم مناسب است تا بتوانیم جاروبرقی را در دامنه بیشتری از محیط جابجا نماییم. قدرت و توان موتور نیز یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب یک جاروبرقی با کیفیت است. جاروبرقی های نسل جدید نیز دارای نشانگری هستند که از پر بودن مخزن خبر می دهد که این یکی از ویژگی های مناسب جاروبرقی است.

بهترین مارک جاروبرقی کدام است؟

از بهترین برندهای جاروبرقی می توان به پارس خزر، فیلیپس، پاناسونیک، سامسونگ، بوش و … اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی در چه بازه ای است؟

جاروبرقی ها با توجه به امکانات و نوع کارکردی که دارند در طیف قیمت های متفاوتی هستند. اصولاً یک جاروبرقی معمولی نباید قیمتی کمتر از 1 میلیون و دویست داشته باشد. به صورت کلی قیمت جاروبرقی های نرمال تا پیشرفته قیمتی بین 1 میلیون و پانصد تا 17 میلیون را دارا هستند که باید با توجه به نیاز و بودجه ای که در اختیار دارید آن را انتخاب نمایید.

به این مقاله امتیاز دهید

بیگ مارکت وب

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش