شستشو و نظافتلوازم برقی خانگی

راهنمای خرید بهترین جارو شارژی بوش [8 مدل استثنائی]

بهترین جارو شارژی بوش

جارو شارژی وسیله ای است که برای نظافت و تمیزی منزل و یا محیط کار مورد استفاده قرار می گیرد. این جاروها از نظر حجم سبک بوده و برای کارهای ساده تمیزکاری بسیار پرکاربرد و عالی هستند. چند گروه مختلف از این جارو شارژی ها موجود هستند که هرکدام دارای مزایا و عملکرد مخصوص به خود هستند. برای انتخاب بهترین جارو شارژی موجود در بازار باید به نوع عملکرد و همچنین بودجه ای که در اختیار دارید توجه ویژه داشته باشید. جارو شارژی ها برندهای مختلفی دارند. برای مثال برندهایی مثل بوش، پارس خزر، کنوود و .. که هر کدام کارکرد مخصوص به خود را دارند. اما می توان گفت از بهترین برندهای موجود بوش است که هم شناخته شده تر است و نیز کارکرد بالایی دارند. بهترین راهنمای خرید جارو شارژی بوش باید با نقد و بررسی صحیح انجام پذیرد تا بتوانید انواع مختلف بهترین جارو شارژی بوش را خریداری نمایید.

جارو شارژی چیست؟

جارو شارژی ابزاری است که برای نظافت منزل و یا محیط کاری مورد استفاده قرار گرفته و بسیار رواج پیدا کرده است. مزیت جارو شارژی ها این است که سبک بوده و می تواند برای مناطقی که کوچک بوده و نیاز به ظرافت در تمیزکاری دارند مورد استفاده قرار گیرد. جارو شارژی در دو دسته یافت می شوند که هر یک از آنها کارکرد به خصوصی دارند.

انواع جارو شارژی

جارو شارژی ایستاده

این جاروهای شارژی همانطور که از اسمشان پیداست به صورت ایستاده هستند و از یک باتری و مخزن برخوردار هستند. این جارو شارژی به دلیل اینکه حمل و نقل آن ساده است می تواند فضای بیشتری از محیط را تمیز کند.

جارو شارژی دستی

این نوع جارو شارژی نیز به یک باتری و مخزن کوچک مجهز بوده که از نظر وزنی این نوع جارو شارژی ها نیز کوچک و سبک هستند و برای یک نظافت ساده بسیار کاربردی است. این نوع جارو شارژی برای تمیز کردن گرد و غبارهای درون ماشین نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت جارو شارژی با جاروبرقی

جارو شارژی ها بسیار سبک تر از جاروبرقی هستند و بیشتر برای فضاهای باریک مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین جارو شارژی به متصل کردن به برق نیاز ندشته و هر جایی که بخواهیم آن دستگاه را  می توانیم حرکت دهیم حتی درون حیاط یا کوچه کار می کند و دامنه وسیعتری را می توانیم با آن تمیز کنیم.

جارو شارژی ها هر بار باید به برق متصل شوند تا شارژ شوند و وقتی شارژ شدند تا نزدیک 40 دقیقه می توانند برای شما تمیزکاری را انجام دهند. اما جاروبرقی ها از مخزن بزرگ و سنگینی برخوردار هستند و کشیدن آنها کار ساده ای نیست.

جاربروقی ها بیشتر برای نظافت کل منزل در سطح وسیع مورد استفاده قرار گرفته و قدرتمندتر از نوع شارژی عمل می کنند. جاروهای شارژی بیشتر برای مناطقی کاربرد دارند که فضای کوچکی دارند و راحت می توانید دستگاه را به آنجا ببرید مانند ماشین یا بخشی از حیاط که مثلاً فرش روی آن قرار گرفته باشد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پیشنهاد ویژه: ۱۱ مدل بهترین بخارشوی بازار [بوش، کنوود و …] در سال ۱۴۰۰

 

نکات مهم در زمان خرید جارو شارژی

وزن جارو شارژی

وزن جارو نکته ای است که باید در هنگام تهیه محصول مد نظر قرار بدهید. اگر دستگاه بیش از حد سنگین باشد کشیدن و حمل آن سخت خواهد بود. البته معمولاً این جاروها زیاد سنگین نیستند و مشکلی بابت این مساله وجود ندارد ولی اگر وزن آن بیش از حد زیاد باشد چندان انتخاب مناسبی نخواهد بود.

نوع جارو شارژی

همانطور عرض شد جارو شارژی ها به دو نوع ایستاده(عصایی) و دستی تقسیم بندی می شوند. هنگام انتخاب این محصول باید به نوع آن توجه داشته باشید و بسته به انتظاری که از آن دارید خرید خود را انجام دهید.

توان موتور

توان و قدرت موتور دستگاه نیز یکی از موارد کلیدی در هنگام انتخاب یک جارو شارژی مناسب است. هر چقدر دستگاه از نظر توان قوی تر باشد طبیعتاً کیفیت و طول عمر دستگاه هم بالاتر خواهد بود.

زمان شارژ باتری

در هنگام تهیه جارو شارژی حتماً و حتماً به میزان شارژ آن توجه ویژه نمایید. هر چقدر این میزان زمان بیشتر باشد طبیعتاً زمان بیشتری می توانید به تمیزی مشغول باشید که این خود یکی از مزیت های یک دستگاه جارو شارژی خوب است.

زمان کلی شارژ

همچنین شارژ کلی دستگاه نیز از اهمیت برخوردار است. اینکه دستگاه بعد از چه مدتی می تواند جارو را به طور کامل شارژ کند نکته ای حائز اهمیت است. معمولاً زمان هایی نظیر 5 یا 6 ساعت طول می کشد.

نشانگر شارژ باتری

هیچ یک از ما دوست نداریم زمانیکه در حال استفاده از جاروبرقی هستیم برق قطع شود، طبیعتاً برای دستگاه های شارژی هم این امر را دوست نخواهیم داشت. اینکه به طور اتوماتیک بدانید چه میزان از شارژ باتری جارو باقیمانده می تواند به شما کمک شایانی کند و می توانید متناسب با آن زمان کار خود را تنظیم نمایید.

فیلتر قابل شستشو

از مزیت های یک جارو شارژی مناسب این است که بتوان فیلتر آن را شستشو داد و به این ترتیب طول عمر آن بالاتر رفته و همچنین کیفیت آن حفظ شود، بنابراین در هنگام تهیه یک جارو شارژی به این امر هم توجه ویژه داشته باشید.

ظرفیت مخزن جارو شارژی

در جاروبرقی و جارو شارژی دستگاه بسیار مهم است و باید از نظر حجم و ظرفیت در سطح قابل قبولی باشد. برای همین زمانی که می خواهید این دستگاه جارو شارژی را تهیه نمایید باید بررسی کنید که حجم مخزن آن چند لیتر است و متناسب با کارهای روزانه آن را انتخاب نمایید.

دارا بودن دسته

اگر به دنبال تهیه جارو شارژی دارای دسته بلند هستید و می خواهید با این دسته ها ملیات مکش را انجام دهید، توجه داشته باشید که این جارو شارژی از دسته بلند برخوردار باشد. همچنین یک دسته مناسب، قابلیت جداشدن از بدنه را نیز دارد؛ بنابراین هر چند این امر ضروری نبوده ولی می تواند در شرایط مخصوص به خود دارای کاربرد خوبی باشد.

 

پیشنهاد ویژه: راهنمای خرید بهترین مینی واش [۲۷ مدل فوق العاده] در سال ۲۰۲۱

 

راهنمای خرید بهترین جارو شارژی موجود در بازار ایران

جارو شارژی بوش مدل BCH86SIL1

جارو شارژی بوش مدل BCH86SIL1
جارو شارژی بوش مدل BCH86SIL1

این جارو شارژی دارای توان و قدرت مکش 28 ولتی است و تا 60 دقیقه کارکرد مرحله ای این دستگاه است که یکی از مزیت های عالی و بی نظیر این دستگاه محسوب می شود و شما می توانید تا مدت زمان زیادی از این دستگاه برای تمیزکردن محیط یا منزل خود استفاده کنید.

همچنین کارکرد مداوم دستگاه نیز تا 35 دقیقه است یعنی می توانید پی در پی تا 35 دقیقه از این جارو شارژی با کیفیت استفاده کنید بدون اینکه شارژ آن تمام شود. از قابلیت های دیگر این دستگاه جارو شارژی برخورداری از نشانگر شارژ باتری است بدین معنا است که این نشانگر اعلام می کند که چقدر از میزان شارژ باتری باقیمانده است تا خیالتان از کاری که انجام می دهید راحت باشد.

این جارو شارژی از باتری لیتیومی بهره برده که این امر باعث طول عمر بالا و کیفیت و کارکرد بالای دستگاه می شود که این می تواند یکی دیگر از فاکتورهای جالب این دستگاه با کیفیت و عالی باشد. از قابلیت های دیگر این جارو شارژی این است که می توانید در سه حالت مختلف قدرت مکش را تنظیم کنید و براساس نیاز و دلخواه خودتان آن را تنظیم نمایید.

از مزیت های دیگر این جارو این است که می تواند با برس گردانی که دارد مو و زباله های ریز را جمع آوری نماید و همچنین این برس قابلیت جداشوندگی دارد؛ یعنی می توانید آن را از جارو شارژی جدا کرده و سپس شستشو دهید. این جارو شارژی از دسته بلند بهره برده و از اقلام همراه آن می توان به شارژر اشاره کرد.

از قابلیت های دیگر این محصول می توان به نشانگر پر بودن مخزن اشاره کرد؛ بدین معنا که این نشانگر به شما اعلام می کند چقدر از مخزن پر است و اگر پرشد می توانید آن را تخلیه نمایید. همچنین این جارو از نشانگر باتری برای زمانی که باتری شارژ کمی دارد برخوردار است و اگر شارژ باتری کم شد به شما اعلام می نماید.

در این جارو شارژی می توانید توان را هم تنظیم نمایید و از قابلیت سایکلون برخوردار است. قدرت موتور این دستگاه 145 وات بوده و شیوه اتصال این دستگاه به منبع تغذیه از طریق سیم است. نوع جارو در این جارو شارژی عصایی بوده و 5 کیلوگرم وزن دارد. ابعاد این جارو شارژی 260x180x1170 میلی‌متر است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جارو شارژی بوش مدل BBHL22141

جارو شارژی بوش مدل BBHL22141
جارو شارژی بوش مدل BBHL22141

قدرت مکش در این دستگاه 12.6 ولت بوده و همچنین این جارو شارژی از باتری لیتیومی با طول عمر بالایی بهره می برد. از این دستگاه می توان به صورت دستی و هم ایستاده استفاده کرد که این می تواند یکی از مزیت های جالب این دستگاه جارو شارژی باشد.

از مزیت های دیگر این جارو می توان به دارا بودن برس گردان اشاره کرد که مواد و ذرات ریز را به خوبی جمع آوری می کند و می توان به راحتی آن را زیر مبل و میز چرخاند و آن را گردش داد و استفاده کاربری راحتی دارد که می تواند کاربرپسند و خوب باشد. از قابلیت های این دستگاه جارو شارژی دارا بودن مخزن و فیلتر قابل شستشو است.

از اقلام همراه این جارو می توان به شارژر، سری گوشه گیر، پاررویی کف اشاره کرد و همچنین دسته دستگاه عصایی و بلند است که قابلیت جداشدن از بدنه را نیز دارد. میزان شارژ دهی باتری این جارو 45 دقیقه بوده و محدوده میزان شارژ دهی آن بیشتر از 20 دقیقه است. از فاکتورهای دیگر این جارو برخورداری از قابلیت سایکلون و توان موتور 32 وات است. نوع اتصال این جارو به منبع تغذیه از طریق سیم بوده و وزن دستگاه به 3 کیلوگرم می رسد. ابعاد این جارو شارژی 17x11x115 میلی‌متر است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جارو شارژی بوش مدل BBHF216

جارو شارژی بوش مدل BBHF216
جارو شارژی بوش مدل BBHF216

این جارو شارژی دارای وزنی معال 2.5 کیلوگرم است و نوع جاروی این دستگاه عصایی است. نوع اتصال دستگاه به منبع تغذیه از طریق بی سیم بوده و همچنین قدرت توان این جارو 16 ولت است. قابلیت سایکلون نیز از مزیت های دیگر این جارو شارژی است. این دستگاه قابلیت تنظیم توان را دارد و نوع باتری آن لیتیومی است.

میزان شارژدهی باتری و محدوده آن به ترتیب 36 دقیقه و بیشتر از 20 دقیقه است. فیلتر جارو شارژی قابلیت شستشو را دارد که یک مزیت خوب برای این دستگاه به شمار می رود. باتری لیتیومی دستگاه دارای طول عمر بالایی بوده و همچنین برس دستگاه برای تمیز کردن سطوح کف هم کاربرد خوبی از خود نشان می دهد.

این جارو شارژی دارای نازل انعطاف پذیری بوده که برای تمیز کردن گوشه و کناره ها بسیار خوب عمل می کند و همچنین برای مناطقی مثل زیر مبل نیز استفاده و کاربردی خوب دارد. این جارو از دسته بلند برخوردار بوده و امکان جدا شدن از بدنه را داراست. این دستگاه جارو دارای ابعادی معادل 240x180x620 میلی‌متر است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جارو شارژی بوش مدل BBHF214R

جارو شارژي بوش مدل BBHF214R
جارو شارژي بوش مدل BBHF214R

جاروشارژی بوش مدل BOSCH Readyy’y BBHF214R دارای وزنی برابر با 2.4 کیلوگرم است و نوع جاروی آن عصایی است. نوع اتصال این جارو شارژی به منبع تغذیه از طرق داک شارژ است. توان این دستگاه جارو شارژی 14.4 وات بوده و از قابلیت سایکلون بهره می برد.

قابلیت تنظیم توان را داشته و میزان شارژدهی باتری 35 دقیقه است. شارژ کامل این جارو 5 ساعت طول می کشد و محدوده شارژدهی باتری بیشتر از 20 دقیقه است. این دستگاه از باتری لیتیومی بهره می برد و فیلتر آن قابلیت شستشو را دارد. مخزن این جارو از 0.4 لیتر گنجایش بهره برده و  ابعاد این جارو 265x165x1160 میلی‌متر است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جارو شارژی بوش مدل BCHF2MX20

جارو شارژی بوش مدل BCHF2MX20
جارو شارژی بوش مدل BCHF2MX20
ویژگی ها
ابعاد: 165x265x1160 میلی‌متر
وزن: 2.5 کیلوگرم
نوع جارو: عصایی
اتصال به منبع تغذیه: بی‌سیم
توان دستگاه: 20 وات
باتری لیتیومی: ندارد
میزان شارژدهی باتری: 44 دقیقه
محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از 20 دقیقه

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جارو شارژی بوش مدل BCS611P4A

جارو شارژی بوش مدل BCS611P4A
جارو شارژی بوش مدل BCS611P4A

این دستگاه دارای قدرت مکش 18 ولت بوده و از باتری لیتیومی بهره می برد. قابلیت نصب روی دیوار را داشته و از برس گردان برای جمع آوری مواد ریز مثل مو برخوردار است. این جارو شارژی از سیستم Easy Clean بهره برده و برای تمیزکردن آسان برس و شیلنگ می توان آنها را جدا کرد. از قابلیت های دیگر این جارو برخورداری از مکش توربو است. از اقلام همراه این جارو شارژی می توان به پارویی کف، لوله آلومینیومی سبک، آداپتور شارژر اشاره کرد. دسته این دستگاه بلند و عصایی بوده و امکان جداشدن از بدانه را دارد.

ویژگی ها
ابعاد: 280x150x1300 میلی‌متر
وزن: 2.5 کیلوگرم
نوع جارو: عصایی
اتصال به منبع تغذیه: باسیم , دارای داک شارژ
توان دستگاه: 45 وات
نوع باتری: لیتیومی
میزان شارژدهی باتری: 30 دقیقه
محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از 20 دقیقه

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جارو شارژی بوش مدل BCH86PET1

جارو شارژی بوش مدل BCH86PET1
جارو شارژی بوش مدل BCH86PET1

خصوصیات این جارو شارژی
1- قدرت مکش بالا با توان 28 ولت را دارد
2- بهره مندی از سنسور کنترل مخزن زباله برای تمیز کردن آن
3- برخورداری از نمایشگر میزان شارژ باتری
4- برخورداری از باتری لیتیومی با طول عمر بالا و با کیفیت
5- دارا بودن قدرت مکش در سه حالت گوناگون
6- سری مخصوص جمع آوری موی حیوانات خانگی
7- دارا بودن دسته عصایی، بلند و قابل تعویض

ویژگی ها
ابعاد: 260x180x1170 میلی‌متر
وزن: 5 کیلوگرم
نوع جارو: عصایی
اتصال به منبع تغذیه: باسیم
توان دستگاه: 145 وات
نوع باتری: لیتیومی
میزان شارژدهی باتری: 60 دقیقه
محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از 20 دقیقه

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

جارو شارژی بوش مدل BCH87POW1

جارو شارژي بوش مدل BCH87POW1
جارو شارژي بوش مدل BCH87POW1
ویژگی ها
ابعاد: 26x18x117 میلی‌متر
وزن: 5 کیلوگرم
نوع جارو: عصایی
اتصال به منبع تغذیه: باسیم
توان دستگاه: 160 وات
نوع باتری: لیتیومی
میزان شارژدهی باتری: 80 دقیقه
محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از 20 دقیقه

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پرسش و پاسخ درباره بهترین جارو شارژی موجود در بازار

ویژگی های یک جارو شارژی خوب چیست؟

یک جارو شارژی مناسب دارای باتری خوبی بوده و میزان شارژدهی بالایی دارد و همچنین توان یک دستگاه جارو شارژی باید بالا باشد تا از قدرت خوبی برخوردار باشد. قابلیت تنظیم توان نیز می توان یکی از مزیت های خوب این دستگاه باشد.

بهترین برند جارو شارژی چیست؟

از بهترین برندهای جارو شارژی می توان به بوش و پاورولوژی اشاره کرد.

نکات مهم در زمان خرید یک جارو شارژی چیست؟

در زمان تهیه این محصول اگر به دنبال نوع عصایی آن هستید حتماً دقت کنید که دسته بلند داشته باشد در غیر اینصورت می توانید از نوع دستی آن استفاده نمایید. همچنین باید دقت نمایید که وزن آن بیش از حد زیاد نباشد و در نهایت به نوع بی سیم یا باسیم بودن دستگاه توجه داشته باشید و با توجه به نیازی که دارید آن را انتخاب نمایید.

به این مقاله امتیاز دهید

بیگ مارکت وب

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش