خانه و آشپزخانهشستشو و نظافت

11 مدل بهترین بخارشوی بازار [بوش، کنوود و …] در سال 1400

بهترین بخارشوی بازار

شستن و تمیز کردن سطوح مانند دیوار،شیشه، فرش و غیره کار سختی است و نیاز به مواد شوینده و زحمات فراوان دارد. اینکه باید مواد شوینده شیمیایی را خریداری کرده و سپس با تی و وسایل دیگر با سختی فراوانی به تمیز کردن آن بپردازید. اما امروز تجهیزات بسیار پیشرفت کرده اند و منحصر به مواد معمولی نیستند. یکی از مواد جدیدی که به وجود آمده است دستگاه بخارشوی است. دستگاه بخارشوی به تمیز کردن سطوح، دیوار می پردازد. از طریق بخاری که به سطوح می دهد و نیز لوله بلندی که دارد مانند تی عمل کرده و سطوح را تمیز می کند. انواع و اقسام بهترین بخارشوی موجود در بازار موجود است که باید با نقد و بررسی درست انتخاب گردد. برای انتخاب صحیح بهترین بخارشوی با همراه باشید.

دستگاه بخارشوی چیست؟

بخارشوی وسیله ای است که شبیه جاروبرقی است که باعث تمیزی دیوار، سطوح، شیشه و بسیاری از موارد دیگر می شود. درون مخزن این دستگاه آب ریخته می شود و سپس این آب به بخار تبدیل شده و سپس از طریق دسته بلندی که دارد روی سطوح کشیده می شود و این باعث تمیزی و زیبایی منزل و یا محیط مربوطه می گردد. دستگاه های بخارشوی به دو صورت بخارشوی تی دار و بخارشوی مکش دار موجود است. نوع اول آن از طریق تی و بخار موجود به تمیزی سطوح پرداخته و نوع دوم آن علاوه بر این فاکتور تمیزی، آب های کثیف را نیز مکش داده و آن را جمع آوری می نماید.

نکات مهم در زمان خرید بخارشوی

مناسب برای انواع سطوح

یک دستگاه بخارشوی مناسب باید برای انواع سطوح کاربرد مناسبی داشته باشد. بخارشوی مناسب باید این قابلیت را داشته باشد که شیشه ها را پاک کرده و زمین را تمیز بگرداند و همچنین برای تمیزسازی دیوار نیز کاربرد مناسبی داشته باشد.

ظرفیت مخزن بخارشوی

هر چقدر مخزن بخارشوی بیشتر باشد طبیعتاً آب بیشتری در آن قرار گرفته و در نتیجه باعث تولید بخار بیشتری می شود که این باعث می شود به تمیز کردن بیشتر سطوح بپردازید.

توان مصرفی بخارشوی

هر چقدر توان مصرفی دستگاه بالاتر باشد طبیعتاً دستگاه قوی تر بوده و کیفیت بیشتری از خود نشان می دهد. همچنین توان مصرفی مناسب باعث می گردد طول عمر دستگاه نیز بیشتر باشد و بتوانید مدت زمان بیشتری از این دستگاه با ارزش استفاده نمایید.

طول سیم بخارشوی

بخارشوی باید طول سیم مناسبی داشته باشد چرا که مانند جاروبرقی باید آن را دنبال خود بکشید و به محیط های بیشتری انتقال بدهید، بنابراین هر چقدر طول آن بیشتر باشد به محیط های بیشتری رفته و در نتیجه تمیزی سطوح بیشتر شده و در نتیجه تمیزی در دامنه گسترده تری انجام می پذیرد.

دسته بلند بخارشوی

بخارشوی نباید دسته کوتاهی داشته باشد در این صورت موجب اذیت و آزار شما و در نتیجه سختی در عمل تمیز کردن محیط می شود.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بهترین مارک های بخارشوی بازار

بخارشوی بیترون مدل BSM-10

بخارشوی بیترون مدل BSM-10
بخارشوی بیترون مدل BSM-10

این بخارشوی برای سنگ، سرامیک، پارکت، مبل و فرش کاربرد مناسبی داشته و از اقلام همراه آن می توان به 3 عدد حوله موکتی و پایه برای استفاده روی فرش اشاره کرد. توان مصرفی این بخارشوی به 900 وات رسیده و طول سیم آن به 3 متر می رسد. ظرفیت آب مخزن این بخارشوی به 0.5 لیتر رسیده و دبی آب آن نیز 0.5 متر مکعب بر ثانیه است. مدت زمان نیاز برای تولید بخار 1 دقیقه بوده و تا 15 دقیقه می توان از آن استفاده کرد. این بخارشوی برای شستشوی زمین کاربرد داشته و وزن آن به 0.3 کیلوگرم می رسد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشوی بایترون مدل BSX-2000

بخارشوي بايترون مدل BSX-2000
بخارشوي بايترون مدل BSX-2000

این دستگاه 1.2 کیلوگرم وزن داشته و برای شستشوی زمین، شیشه و دیوار کاربرد خوبی دارد. مدت زمان نیاز برای تولید بخار در این دستگاه بخارشوی 1 دقیقه بوده و تا 45 دقیقه می توان از آن استفاده کرد. ظرفیت مخزن این محصول 1.3 لیتر بوده و طول سیم آن به 3 متر می رسد. همچنین می توان گفت که توان این بخارشوی 1300 وات بوده و از اقلام همراه آن می توان به سری شیشه، پاروی بلند و پیمانه اشاره کرد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشوی کنوود مدل SC590

بخارشوی کنوود مدل SC590
بخارشوی کنوود مدل SC590

این بخارشوی از سیستم بخار مناسبی بهره برده و برای تمیز کردن و نظافت های عمیق کاربرد مناسبی داشته و از خود کیفیت بالایی را نشان می دهد. این بخارشوی برای از بین بردن باکتری ها مناسب بوده و از دکمه روشن و خاموش برخوردار است. از مزیت های دیگر بخارشوی می توان به پیمانه ایمنی آب ریزی مخزن و فشار بخار تا 3.5 بار اشاره نمود.

این بخارشوی دارای آداپتور خروجی برق بوده و از قیف آب ریزی بهره می برد. این محصول شیشه پاک کن نیز بوده و دارای برس فرچه ای بخار دهنده برای جاهایی مثل سینک ظرفشویی و دستشویی است. این بخارشوی دارای 4.3 کیلوگرم وزن بوده و برای زمین، شیشه و دیوار کاربرد بسیار خوبی داشته و آن ها را تمیز می گرداند.

ظرفیت مخزن آب این بخارشوی 0.5 لیتر بوده و دارای طول سیم 5 متر است. از فاکتورهای دیگر این بخارشوی می توان به توان مصرفی 1400 واتی اشاره نمود.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشوی سونامی مدل WS 5500

بخارشوی سونامی مدل WS 5500
بخارشوی سونامی مدل WS 5500

فشار بخار 4 باری داشته که دارای قدرن پاک کنندگی بالایی است. این بخارشوی دارای قدرت تولید بخار مداوم 55-45 گرم در دقیقه است. همچنین از ویژگی های دیگر این بخارشوی برخورداری از چراغ نشانگر و تنظیم میزان بخار خروجی است. این محصول بخارشوی به هیچ ماده شوینده و پاک کننده نیازی ندارد.

از اقلام همراه این دستگاه می توان به قیف، پیمانه و همچنین نازل تفنگی اشاره کرد. نازل مخصوص کف بوده و همچنین این بخارشوی از برس منسوجات و پوشش پارچه ای بهره می برد. توان مصرفی این بخارشوی 1500 وات بوده و طول سیم آن به 5 می رسد.

ظرفیت مخزن آب آن به 1.5 لیتر رسیده و مدت زمان استفاده دستگاه 45 دقیقه است. این دستگاه برای اینکه بخار را تولید گرداند به 9 دقیقه زمان نیاز دارد و برای سطوح مختلفی از جمله زمین، شیشه و دیوار کاربرد بسیار خوبی از نشان می دهد. همچنین می توان اذعان داشت که وزن این محصول بخارشوی به 3.5 کیلوگرم می رسد و کارایی بالایی دارد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشو اوریکس مدل SC-1032

بخارشو اوریکس مدل SC-1032
بخارشو اوریکس مدل SC-1032

این بخارشوی 14 عدد متعلقات جانبی داشته و توان آن به 1500 وات می رسد. طول سیم این دستگاه 4 متر بوده و ظرفیت مخزن این بخارشوی به 1.1 لیتر می رسد. مدت زمان برای تولید بخار این دستگاه 5 تا 6 دقیقه بوده و تا 40 دقیقه می توان از آن استفاده نمود. این بخارشوی برای سطوح مختلف از جمله زمین، شیشه و دیوار کاربرد خوبی داشته و وزن آن به 3 کیلوگرم می رسد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشوی سانلند مدل SL815

بخارشوی سانلند مدل SL815
بخارشوی سانلند مدل SL815

وزن این دستگاه بخارشوی به 6 کیلوگرم می رسد و مدت زمان نیاز برای تولید بخار آن 15 دقیقه است. همچنین از این دستگاه بخارشوی می توان تا 45 دقیقه استفاده کرد. ظرفیت مخزن بخارشوی 1.5 لیتر بوده و دبی آب آن به 4.5 متر مکعب بر ثانیه می رسد. توان مصرفی این بخارشوی به 1500 وات می رسد و میزان بخار 4.5 بار را از خود نشان می دهد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشو چند منظوره سیار آریته مدل 4203

بخارشو چند منظوره سيار آريته مدل 4203
بخارشو چند منظوره سيار آريته مدل 4203
ویژگی ها
ابعاد: 36x19x28 سانتی متر
وزن: 5.38 کیلوگرم
مناسب برای شست و شوی: زمین , شیشه , دیوار
ظرفیت مخزن آب: 0.5 لیتر
اقلام همراه: سری های مختلف شستشو، پیمانه مندرج، بند آویز دستگاه
توان مصرفی: 1400 وات

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشوی سایا مدل BZ-426

بخارشوی سایا مدل BZ-426
بخارشوی سایا مدل BZ-426

این دستگاه برای شستشوی زمین کاربرد خوبی داشته و قابلیت تولید بخار در 2 دقیقه را دارد. همچنین از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می کند.

از مزیت های دیگر این دستگاه بخارشوی مخزن آب 0.32 لیتری آن بوده و طول سیم نیز در این بخارشوی 6 متر است. وزن این دستگاه به 2.1 کیلوگرم می رسد و از پد پارچه مخصوص برای تمیز کردن سطوح بهره می برد.

برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد دستگاه به cut off مجهز بوده و از اقلام همراه این بخارشوی می توان به پیمانه آبریز، دو میله 45 سانتی و دستگیره 23 سانتی اشاره نمود. توان مصرفی این بخارشوی 800 وات بوده و کاربرد خوبی دارد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشوی کرشر مدل SC2 Easy Fix

بخارشوی کرشر مدل SC2 Easy Fix
بخارشوی کرشر مدل SC2 Easy Fix

این بخارشوی دارای وزن 3.5 کیلوگرم بوده و برای شستشوی زمین، شیشه و دیوار کاربرد بسیار خوبی دارد. مدت زمان این دستگاه بخارشوی برای تولید بخار 5 دقیقه بوده و ظرفیت مخزن آن به 1 لیتر می رسد. طول سیم این دستگاه به 4 متر رسیده و توان مصرفی بخارشوی 1500 وات است. از اقلام همراه این بخارشوی می توان به نازل گوشه، نازل دیوار، حوله نازل کف، خرطوم و … اشاره کرد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشوی کرشر مدل SC3 Easy Fix

بخارشوی کرشر مدل SC3 Easy Fix
بخارشوی کرشر مدل SC3 Easy Fix

توان این دستگاه بخارشوی 1900 وات بوده و دارای وزنی معادل 3.1 کیلوگرم است. برای شستشوی سطوحی مانند زمین، شیشه و دیوار مورد استفاده قرار گرفته و از مخزن آب 1 لیتری بهره می برد. طول سیم در این دستگاه بخارشوی به 4 متر رسیده و از نازل کف شویی برخوردار است. از اقلام همراه این دستگاه می توان به نازل کف شویی و گوشه، فرچه گرد، خرطومی و … اشاره کرد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

بخارشوی سونامی مدل WS_5500

بخارشوي سونامي مدل WS_5500
بخارشوي سونامي مدل WS_5500
ویژگی ها
ابعاد:  32x52x28 سانتی متر
وزن: 4 کیلوگرم
مناسب برای شست و شوی: زمین , شیشه , دیوار
ظرفیت مخزن آب: 1.5 لیتر
طول سیم: 5 متر
توان مصرفی: 1500 وات

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پرسش و پاسخ درباره بهترین بخارشوی موجود در بازار

بخارشوی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

بخارشوی مناسب دارای دسته خوب و استانداردی است و از نظر حجم مخزن نیز در سطح مناسبی است. همچنین از مزیت های یک بخارشوی خوب این است که بتواند انواع سطوح اعم از زمین، شیشه، دیوار و … را شستشو داده و تمیز سازد.

بهترین مارک بخارشوی چیست؟

از بهترین مارک های بخارشوی می توان به کننود، کرشر، دلونگی، بوش، سونامی و … اشاره نمود، همچنین می توان عنوان کرد که کنوود و کرشر جزو پرفروش های این محصول به حساب می آیند.

قیمت بخارشوی چقدر است؟

بخارشوی ها با توجه به عملکردی که دارند از نظر قیمت در بازه های مختلفی هستند، اما به طور کلی بخارشوی های معمولی قیمتشان از 1 میلیون تومان شروع شده و در نوع پیشرفته گاهاً تا بالای 5 میلیون تومان ادامه می یابد.

به این مقاله امتیاز دهید
نمایش بیشتر

bigmarketweb

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش