دسته‌بندی نشده

10 نکته مهم که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید بدانید

خرید پیج اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند و وفادار نیازمند کار سخت، زمان و صبر است، به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان پیج اینستاگرامی به دنبال راه های میانبر، مانند خرید پیج اینستاگرام هستند. اما این کار خطراتی دارد که اگر با آنها آشنا نباشید خیلی راحت سرتان کلاه می رود و پولی که بابت آن پرداخت کردید هدر می رود. در این مقاله به 10 راز قبل از خرید پیج اینستاگرام خواهیم پرداخت.

آیا خرید پیج اینستاگرام خوب است؟

اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی خاصتاً در ایران است که میلیون ها کاربر فعال دارد. جایی که اگر استراتژی های آن را به خوبی بدانید بدون شک در زمان کوتاه میلیونر یا حتی میلیاردر خواهید شد. اینستاگرام جایی برای قوی کردن برند شماست و مردم می توانند شما را بشناسند. وقتی شما را شناختند از شما خرید می کنند، به همین سادگی! اما الگوریتم های جدید اینستاگرام روز به روز سخت گیرتر می شوند.

به تعامل فالوورها اهمیت می دهد و تنها کسانی را به اکسپلور می آورد که نرخ تعامل واقعی و فعال داشته باشند. این بدین معناست که 70 درصد پست های اینستاگرام مورد توجه قرار نمی گیرند. اگر فکر می کنید تنها موفقیت در  زمینه خرید اکانت اینستاگرام است باید بدانید که این کار خطراتی دارد و مثل جذب فالوور فیک خطرات زیادی به دنبال دارد.

 

پیشنهاد ویژه: چگونه با جذب فالوور فیک آتش به خرمن کسب و کارتان می زنید؟

 

نکات مهم در زمان خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام ریسک بالایی دارد

خرید اکانت بر خلاف قوانین اینستاگرام است. در اینستاگرام، شما مجاز به خرید، فروش یا انتقال حساب ها نیستید و در صورتی که این مسأله لو برود حتماً حساب شما مسدود خواهد شد.

اینستاگرام در این باره می گوید:

«شما نمی توانید برای خرید، فروش، انتقال یا هر جنبه ای از حساب کاربری خود (از جمله نام کاربری) تلاش کنید»

اگر پیج اینستاگرام بخرید و آنها متوجه این مسأله شوند یا چیز عجیبی در آن پیدا کنند به راحتی آن حساب را بلاک می کنند. از آنجایی که خرید پیج اینستاگرام غیر قانونی است، دیگر نمی توانید بابت بسته شدن حسابتان به اینستاگرام شکایت کنید، چرا که اینستاگرام قوانین خود را شفاف کرده و به اعتراض شما هیچ ترتیب اثری نمی دهد.

خرید فالوور یا خرید اکانت اینستاگرام برند شما را نابود می کند

هیچ وقت به دنبال خرید فالوور نباشید، چرا که یا جعلی و فیک هستند یا اگر واقعی باشند تعاملی با شما نخواهند داشت. ممکن است پیج شما در زمینه فوتبال فعالیت داشته باشد ولی خیلی فالوورهایی که خریدید از پیج های نامرتبط لازم آرایشی باشند، تازه این برای زمانی است که فالوورها واقعی باشد! این فالوورها می توانند در درازمدت به برند شما آسیب زده و کاربران، شما را آنفالو کنند.

اشخاص کلاهبردار در کمین شما هستند

وقتی می خواهید اکانتی خریداری کنید، مطمئن شوید که فالوورهای پیج فیک نباشد و یا قبلاً کارهای خلاف قانون با آنها انجام نشده باشد. هر چند ممکن است آن پست ها را شخص حذف کرده باشد و شما هیچگاه نمی فهمید که در چه زمینه ای بوده است. مثلاً فرض کنید شخصی قرص های خاصی می فروشد و بعد پیج را عوض کرده و با آن لوازم آرایشی می فروشد!

خوب شما از کجا می خواهید تشخیص دهید که قبلاً چه کارهای خطرناکی انجام می داده است! برخی پلت فرمها هستند که سابقه پیج را تا حدی مشخص کنند ولی ریسک کار باز هم بالاست. بنابراین خوب تحقیق کنید که صاحب پیج انسانی مطئن باشد یا شرکت مربوطه، برند سالمی داشته باشد و گول قیمت کم آنها را نخورید. برای بررسی اینکه آیا فالوورهای شما فیک هستند یا نه و اینکه حساب واقعی است یا جعلی به مقاله زیر مراجعه کنید.

حوزه کاری اکانت را مشخص کنید

اگر می خواهید صفحه ای در اینستاگرام داشته باشید که در زمینه پوشاک است، مطئمناً اکانت مربوط به فوتبال به درد شما نمی خورد. به دنبال پیج هایی باشید که به حوزه کاری شما نزدیک باشند، در غیر اینصورت فالوورهای آنها با شما تعامل برقرار نکرده و در نتیجه فروشی هم نخواهید داشت. فرض کنید شخصی می خواهد اکانتی خریداری کند که فالوورهای آن از او کفش مردانه خرید کنند. از طرفی دنبال کنندگانی که می خرد، عموماً از پیج خانم ها است. خوب خانم، کفش مردانه به چه دردش می خورد؟ بنابراین مربوط بودن اکانت به حوزه کاری شما بسیار مهم است.

مسائل امنیتی را رعایت کنید

تصور کنید شما یک اکانت خریداری می کنید و صاحب آن رمز و پسورد ورود آن را به شما می دهد. شما از او خداحافظی می کنید و بعداً که به خانه رسیدید شخص رمز و پسورد آن را عوض کرده است یا به هر طریقی به آن دسترسی مجدد داشته باشد. شما هم پولتان را از دست دادید و هم کلاه گشادی سرتان می رود. در واقع دقیقاً مثل این است که اصلاً پیجی خریداری نکردید. درباره موارد قانونی حتماً روی کاغذ به تفصیل بنویسید و آن را قرارداد رسمی کنید یا حداقل از سایت هایی باشد که کلاهبردار نباشند. هویت، طرفیت، تاریخ توافق، پرداخت، تحویل و مباحث دیگر را مورد نقد و بررسی قرار دهید.

از یک سرویس پرداخت مطمئن استفاده کنید

ابتدا مطمئن شوید پولی که پرداخت می کنید دقیقاً به حساب آن شخص واریز شود و اسم فرد در حساب بانکی دقیقاً درست باشد. از سرویس هایی که قابلیت ردگیری ندارند مانند بیت کوین به شدت پرهیز کنید و بهترین جا همان بانکهای خودمان مانند ملت و … هستند.

اگر هم از سایت های خارجی می خرید که ریسک بالاتر هم می رود، چرا که دستتان به هیچ چیز بند نیست و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. بهترین حالت ممکن این است که هزینه را به صورت مرحله به مرحله پرداخت کنید. برای مثال بگویید اول اینقدر را می دهم اگر خوب بود مرحله بعد باقی پول را واریز می کنم و بهتر است از واریز کردن مستقیم و آنی خودداری کنید.

خطر اسپم وجود دارد

شما یک اکانت می خرید و بعد می فهمید خیلی از فالوورهای آن فیک است. حالا بدتر اینجاست که شما ایمیل و آدرس های خود را درون بیو با هزار امید و آرزو نوشته اید. حالا در دردسر بزرگی می افتید، چرا که از این فالوورهای فیک ایمیل باران می شوید و ایمیل های اسپم یکی پس از دیگری به سوی شما می آید. اگر فالوور واقعی داشته باشید چه بسا این ایمیل های اسپم به سوی ایمیل های آنان نیز برود و آنها نیز شما را آنفالو کنند.

از ابزارهایی برای اعتبارسنجی حساب اینستاگرام خود استفاده کنید

ابزارهایی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند فالوور فیک را شناسایی کنید. تعداد فالوورهای شما را نشان می دهند و سعی می کنند بر اساس فعالیت هایی که پیج مربوط دارد نسبت فیک به واقعی بودن آن را بسنجند. از برخی سایت هایی که در این زمینه فعال هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وب سایت IG Audit

IG Audit یک ابزار رایگان است که به شما کمک می کند اعتبار اکانت های اینستاگرام خود را آزمایش کنید. به عنوان مثال، اگر در مورد اعتبار یک صفحه شک دارید، کافی است حساب کاربری مورد نظر را در کادر جستجوی آن وب سایت وارد کنید. این وب سایت یک نسبت تقریبی فالوور واقعی به فالوور جعلی را در اختیار شما قرار می دهد. این وب سایت همچنین میانگین تعداد لایک و کامنت صفحه را به شما می دهد. به عنوان مثال، اگر اکانت جاستین بیبر را از طریق این وب سایت تست کنید، می بینید که 30 درصد از فالوورهای اکانت اینستاگرام این خواننده مشهور جعلی هستند.

وب سایت HypeAuditor

این ابزار همچنین به شما این امکان را می دهد که صفحه اینستاگرام خود را از نظر فالوور و لایک آنالیز کنید. این وب سایت شاخصی به نام امتیاز کیفیت اینستاگرام (AQS) تعریف می کند.

خلاصه مقاله

بسیاری از مردم حوصله جذب فالوور به صورت طبیعی را ندارند. برای همین به جذب فالوورهای فیک و خرید پیج اینستاگرام می پردازند، اما نمی دانند که با این کار چه خطراتی آنها را تهدید می کند. خرید پیج اینستاگرام مزایا و معایبی دارد. از مزایای آن می توان به سریع بودن جذب فالوور اشاره کرد. اما معایب آن بسیار بیشتر است و ریسک کار فوق العاده بالاست. در این مقاله به مهمترین رازهای موجود قبل از حرید اکانت اینستاگرام پرداخته ایم.

به این مقاله امتیاز دهید

بیگ مارکت وب

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش