شستشو و نظافتلوازم برقی خانگی

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی [18 مدل ایرانی و خارجی]

بهترین ماشین لباسشویی

فهرست مطالب نمایش

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین وسایل هر منزلی است. شستن لباسها به صورت دستی کار طاقت فرسایی بوده و بسیاری از مردم از آن گریزان هستند. انتخاب یک ماشین لباسشویی با کیفیت می تواند راحتی را برای افراد منزل به ارمغان آورده و یک شرایط آسوده را مخصوصاً برای خانم های خانواده فراهم آورد. بی شک یکی از مهمترین وسایلی که هرساله توسط افراد خریداری می شود لباسشویی است. اما انتخاب بهترین ماشین لباسشویی کار ساده ای نیست و به یک راهنمای خرید ماشین لباسشویی جامع نیاز دارد. انواع و اقسام ماشین های لباسشویی با طیف های گسترده و امکانات مختلف در بازار موجود هستند. بنابراین انتخاب بهترین ماشین لباسشویی موجود در بازار به نقد و بررسی دقیق و حساس نیاز دارد تا بتوانید برند برتر بهترین ماشین لباسشویی را انتخاب نمایید. در این مقاله به بررسی و توضیح کامل مدل های مختلف بهترین ماشین لباسشویی خواهیم پرداخت.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی مناسب

اگر کمی به گذشته های نه چندان دور برگردیم زندگی بسیار سخت به نظر می رسید، مخصوصاً زمانیکه می خواستید لباس و پتوهای منزل را شستشو دهید. باید لباس ها درون یک تشت قرار می گرفتند و با ریختن پودر و آب درون تشت آن تشت پر می شد. سپس شخص با مشقت فراوان و با خم شدن با دست آنها را به هم می مالید و با چه سختی زیادی این کار انجام می شد، مخصوصاً خانواده هایی که تعداد جمعیت آنان زیاد بود یک دنیا کار برای شستشوی لباس ها پدید می آورد.

اما پیشرفت های روز افزون دنیا باعث به وجود آمدن ماشین های لباسشویی شد که به سرعت خرید این محصول با ارزش در تمام دنیا روز به افزایش یافت و بسیاری از منازل و محیط های کار که کارشان شستشوی لباس و پارچه ها بوده به آنها مجهز شدند و یک بار سخت را از روی خود برداشتند. اما این پایان کار نبود و هر چه جلوتر می رویم اشکال مختلفی از بهترین ماشین های لباسشویی به بازار عرضه می شود و هر کدامشان یک سری امکانات خارق العاده تر به ما می دهد.

شاید چند سال پیش تنها ماشین های لباسشویی ساده در بازار موجود بودند که کارشان بسیار ساده و بی دردسر بود ولی امروزه لباسشویی هایی پدید آمده که چند منظوره هستند و از شستن گرفته تا خشک کردن و سرعت چرخش بالا و وجود صفحه دیجیتال و بسیاری از امکانات دیگر را شامل می شوند.

 

پیشنهاد ویژه: راهنمای خرید بهترین مینی واش [۲۷ مدل فوق العاده] در سال ۲۰۲۱

 

انواع ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی درب از بالا

این نوع از ماشین لباسشویی همانطور که از نامشان پیداست درشان از بالا باز شده و لباس و یا پارچه ها از بالا درون ماشین لباسشویی قرار می گیرد. این نوع از لباسشویی ها درونشان آب قرار گرفته و سپس با عمل چرخشی که انجام می شود شستشو انجام می پذیرد و نسبت به ماشین لباسشویی اتوماتیک از قیمت کمتری برخوردار هستند.

از معایب این نوع ماشین لباسشویی می توان به مصرف بیشتر آب و همچنین جاگیری وزن کمی از لباسها تا 7 کیلوگرم اشاره کرد که می تواند یکی از مزیت های ضعف این دستگاه ها نسبت به تنوع های دیگر باشد. همچنین این نوع از ماشین لباسشویی معمولاً سر و صدای بالایی از خود تولید می کنند.

ماشین لباسشویی درب از جلو

این نوع از لباسشویی ها بسیار پرکاربرد هستند و در بیشتر منازل مسکونی و محیط های کاری از این نوع ماشین لباسشویی استفاده می کنند. این نوع ماشین لباسشویی نسبت به نوع درب از بالا مقرون به صرفه تر بوده و همچنین صدای کمتری را تولید می کند. همچنین به دلیل اینکه درش از جلو باز می شود نیازی نیست فضایی برای باز شدن در آن جدا کرد، در حالی که ماشین لباسشویی درب از بالا به دلیل اینکه درشان از بالا باز می شود باید فضایی را از بالا باز نگه داشت تا اینکه در باز شود لذا اگر بالا آن کمد و یا هر چیز دیگری باشد به مشکل برخواهید خورد.

ماشین لباسشویی درب از بالا دو قلو

این نوع ماشین لباسشویی از نظر وزنی حجم بیشتری از لباس ها را درون خود جای می دهند که بعضی اوقات به 9 کیلوگرم هم می رسد و همچنین از قابلیت خشک کن برخوردار هستند که می تواند یکی از مزیت های جالب این دستگاه ماشین لباسشویی باشد. یکی از معایب این نوع ماشین لباسشویی این است که چون سرعت چرخش در این دستگاه زیاد است ممکن است موجب چین و چروک در لباس ها شود.

ماشین لباسشویی چند کیلویی بخریم؟

اگر در خانه شما تنها زوجهای جوان هستند و فرزندی ندارید یک ماشین لباسشویی با وزن 6 کیلوگرم می تواند ایده آل باشد و نیازی به خرید لباسشویی های گران و سنگین نخواهید داشت. اگر تعداد اعضا به 3 نفر برسد یک کیلو به آن اضافه نمایید و یک لباسشویی با وزن 7 کیلوگرم استاندارد خواهد بود. همچنین اگر 4 و یا 5 نفر به بالا هستید باید دنبال ماشین لباسشویی با وزن های 8 کیلوگرم و به بالا باشید.

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی چیست؟

برخی از لباسشویی ها دارا برنامه شستشو هستند. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان شستشو، دمای شستشو، سرعت خشک کن را با توجه به نوع لباس و پارچه خود تنظیم کنید تا بهترین کارایی و بهره وری را از آن داشته باشید و متناسب با نیازتان از ماشین لباسشویی استفاده کنید.

انواع برنامه شستشو کدام است؟

شستشو با سرعت بالا

این نوع برنامه باعث می شود که اجناس خود را با سرعت بیشتری شستشو بدهید تا در اوقاتی که زمان برایتان بسیار مهم است خیلی زود به آنچه که انتظار دارید برسید.

شستشوی دارای تأخیر

زمانی که شما ماشین لباسشویی را روشن می کنید و لباسها را درون آن قرار می دهید متناسب با حجم آنها این لباسها شستشو داده شده و سپس دستگاه خاموش می شود.

حالا حساب کنید که بیرون از منزل باشید و 5 ساعت بعد از تمام شدن عمل شستشوی لباسها به خانه برگردید و این زمانی است که به دلیل زیاد ماندن لباسها درون ماشین لباسشویی چین و چروک شده و آنچه انتظار دارید نشده است.

بنابراین با این برنامه تأخیر در شستشو می توانید زمان شستشو و تایم آن را بیشتر کنید تا زمانی که به منزل بر می گردید و سر آن ساعت دستگاه کارش تمام شده و خاموش گردد، بنابراین اگر ماشین لباسشویی دارای همچنین برنامه ای باشد یکی از مزیت های بسیار خوب این دستگاه به شمار خواهد رفت.

شستشوی حباب مانند

این نوع برنامه باعث می شود که با تولید حباب مواد شوینده بیشتر به درون لباس ها نفوذ کرده و کیفیت شستشوی بهتری انجام پذیرد.

برنامه چرخش مضاعف

این نوع برنامه باعث می شود که دستگاه سریعتر بچرخد که این خود باعث می شود از چروک شدن لباسها جلوگیری به عمل بیاید.

برنامه کنترل از طریق وای فای

نوع پیشرفته از ماشین لباسشویی دارای اینترنت هستند که شما می توانید با اینترنت دستگاه را کنترل کرده و براساس نیازتان از آن استفاده کنید. البته این ویژگی پیشرفته بوده که در همه لباسشویی ها موجود نیست و طبیعتاً قیمت این لباسشویی ها نیز گرانتر خواهد بود.

ویژگی های یک ماشین لباسشویی خوب

ظرفیت دیگ لباسشویی

ظرفیت دیگهای لباسشویی بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود که هر چقدر بیشتر باشد طبیعتاً لباس و پارچه های بیشتری درون لباسشویی جای می گیرد، لذا در زمان تهیه یک ماشین لباسشویی از حجم و ظرفیت دیگ اطمینان حاصل نمایید.

پهنا، عمق و ارتفاع ماشین لباسشویی

به این دلیل سه مولفه بالا مهم هستند که شما در منزل یا محیط کار، نیاز خواهید داشت این دستگاه های لباسشویی را نصب کنید، بنابراین باید طول و عرض و ارتفاع و حتی وزن آن را در نظر داشته باشید تا توانید متناسب با آن جایی در محیط پیدا کنید و سپس آن را خریداری نمایید. در صورتی که آن را خریداری کنید ولی ابعاد آن را ندارید ممکن است به مشکل خورده و از خرید خود نیز پشیمان شوید، بنابراین بررسی ابعاد یک ماشین لباسشویی قبل از خرید از موارد ضروری در زمان خرید دستگاه است.

رتبه انرژی

معمولاً رتبه انرژی به صورت +A نشان داده می شود که استاندارد است و اصولاً هر چقدر تعداد مثبت ها بیشتر باشد کیفیت لباسشویی نیز بهتر خواهد بود.

تعدد برنامه در ماشین لباسشویی

همانطور قبلاً نیز عرض شد وجود برنامه های شستشو به شما کمک می کند که بر اساس نیاز خود و همچنین کیفیتی که از شستشو انتظار دارید آن را تنظیم کنید. برخی از ماشین های لباسشویی تا 16 برنامه شستشو دارند که دارای مزایایی عالی و منحصرد به فرد هستند و دنیایی شگفت انگیز را جلوی روی شما می گذارد.

قفل کودک

قفل کودک برای موردی است که در منزل کودک وجود دارد و ممکن است سر لباسشویی رفته و در آن را باز کند و خود و لباسشویی را دچار صدمه گرداند. لذا وجود یک قفل کودک می تواند یکی از مزایای دیگر یک ماشین لباسشویی مناسب و استاندارد باشد.

نوع مخزن لباسشویی

همانطور که سابقاً عرض شد نوع مخزن لباسشویی به سه شکل درب از جلو، درب از بالا و درب از بالا دوقلو است که بسته به نیاز و کارکردی که دارند می توانید آنها را انتخاب نمایید.

صفحه نمایش

وجود صفحه نمایش باعث می شود که شما بتوانید تسلط بهتری روی شستشوی لباسشویی داشته باشید. این صفحه نمایش ها زمان و میزان شستشو را نشان داده و باعث می شود کنترل بهتر و بیشتری بر روی دستگاه داشته باشید.

دارا بودن Ozone Wash

این قابلیت درون ماشین لباسشویی ضروری نیست ولی اگر دنبال نوع پیشرفته و قدرتمندتر لباسشویی هستید این مزیتی بسیار عالی است. در واقع این قابلیت باعث می شود که بدون نیاز به مواد شوینده و آب لباسها ضد عفونی شوند.

بهترین مارک های ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-94407 ظرفیت 9 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-94407 ظر
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-94407 ظرفیت 9 کیلوگرم

نوع مخزن این ماشین لباسشویی درب از جلو بوده و دارای سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه است. این نوع لباسشویی از لوله ورود آب سرد و گرم بهره می برد و همچنین از مزیت های دیگر این لباسشویی دارا بودن صفحه نمایش است. صفحه نمایش این لباسشویی LED بوده و طبقه بندی رنگی آن ساده است. ظرفیت دیگ لباسشویی 9 کیلوگرم بوده و پهنای دستگاه به 600 میلی متر می رسد.

عمق و ارتفاع این لباسشویی به ترتیب 500 و 850 ملی لیتر است. درِ این لباسشویی از سمت چپ باز شده و همچنین این لباسشویی از رتبه انرژی +++A بهره می برد. از فاکتورهای دیگر این لباسشویی این است که می توان در حین کار به آن لباس را افزود و همچنین از قابلیت های دیگر آن دارا بودن 21 برنامه شستشو است.

میزان صدای این لباسشویی 59 و میزان صدای آبکشی آن 78 دسی بل است. این لباسشویی از قابلیت تأخیر شستشو بهره برده و قابلیت آبکشی لباس ها را دارد. از ویژگی های دیگر این محصول لباسشویی برخورداری از قابلیت تنظیم دمای آب و تنظیم سرعت دور خشک کن است. دارای برنامه شستشوی ملحفه و روتختی نیز بوده و برای شستن لباس های ضخیم هم کاربردی و مناسب است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی فریدولین مدل SWF60A ظرفیت 6 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی فریدولین مدل SWF60A ظر
ماشین لباسشویی فریدولین مدل SWF60A ظرفیت 6 کیلوگرم

ماشین لباس‌شویی «فریدولین» (Feridolin) مدل «SWF60A»از نوع ماشین لباسشویی درب از بالا بوده و سرعت موتور آن 1000 دور در دقیقه است. این محصول لباسشویی از صفحه نمایش LED بهره می برد. ظرفیت دیگ این لباسشویی 6 کیلوگرم بوده و پهنای دستگاه به 540 میلی متر می رسد. عمق و ارتفاع این ماشین لباسشویی به ترتیب 590 و 915 میلی متر است. در رو به سمت بالا باز شده و رتبه انرژی دستگاه A است. این لباسشویی از 8 عدد برنامه شستشو برخوردار بوده و تمام اتوماتیک است. از خصوصیات دیگر این لباسشویی می توان به بهره مندی از قابلیت تنظیم ارتفاع آب و پمپ تخلیه اشاره کرد و همچنین حالت خشک کن دستگاه بدون لرزش است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7103 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7103 ظرفیت 7
ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7103 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی مدل DWK-7103از نوع مخزن درب از جلو بوده و 1000 دور سرعت چرخش موتور آن است. صفحه نمایش داشته و ظرفیت دیگ لباسشویی 7 کیلوگرم است. پهنا، عمق و ارتفاع دستگاه به ترتیب 595، 600 و 825 میلی متر است. در به سمت راست باز شده و رتبه انرژی لباسشویی +++A است. ان لباسشویی از سیستم عیب یابی هوشمنده بهره برده و به تکنولوژی نانو سیلور مجهز است.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TG72-BW/BS ظرفیت 7کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل ماشین
ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TG72-BWBS ظرفیت 7کیلوگرم

این ماشین لباسشویی از نوع درب از جلو بوده و 1200 دور سرعت چرخش موتورش است. این لباسشویی از صفحه نمایش برخوردار بوده و دارای طبقه بندی رنگی ساده است. رتبه انرژی این لباسشویی +++A بوده و 16 عدد برنامه شستشو دارد.

همچنین از مزیت های دیگر لباسشویی بهره مندی از قفل کودک است. این دستگاه به موتور Universal مجهز بوده و از سیستم هوشمند دمای آب برخوردار است. از قابلیت های دیگر این محصول این است که می توانید از زمان باقیمانده شستشو در آن باخبر شوید.

می توان لباس را در حین شستشو به دستگاه اضافه کرده و قابلت شستشوی سریع را نیز دارد. ظرفیت دیگ این لباسشویی 7 کیلوگرم بوده و پهنای دستگاه به 596 میلی متر می رسد. عمق و ارتفاع این دستگاه به ترتیب 560 و 850 میلی متر می رسد.

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1477 ظرفیت 7 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1477 ظرفیت 7 کیلوگرم
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1477 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1477 یکی از بهترن و با کیفیت ترین ماشین های لباسشویی دنیاست که به بازار عرضه شده است. این لباسشویی دارای موتور DIM تسمه ای بوده و از قفل کودک نیز برخوردار است. همچنین این لباسشویی از سیستم عیب یاب هوشمند بهره می برد.

از قابلیت های دیگر این ماشین لباسشویی این است که امکان شستشوی سریع را به شما داده و می توانید لباس را نیز حین کار به آن اضافه کنید. شستشوی پارچه کتان، لباس های کودکان، لباس های حساس، ملحفه و … از مزیت های بسیار زیاد این دستگاه قدرتمند لباسشویی به حساب می آید.

میزان صدای دستگاه و میزان صدای آبکشی آن به ترتیب 56 و 75 دسی بل است. رتبه انرژی این لباسشویی +++A بوده و درِ آن به سمت چپ باز می سود.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: بله
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 7 کیلوگرم
پهنا: 600 میلی‌متر
عمق: 456 میلی‌متر
ارتفاع: 850 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه ها و حالت های خاص: صرفه‌جویی (ECO) , شست‌وشوی سریع , دست شو (Hand wash)

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-7241KJ ظرفیت 7 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-7241KJ ظ
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-7241KJ ظرفیت 7 کیلوگرم

این لباسشویی از نوع مخزنی دوقلو بوده و سرعت چرخش موتور آن 1400 دور در دقیقه است. ظرفیت دیگ دستگاه به 7 کیلوگرم رسیده و پهنای آن 820 میلی متر است. رتبه انرژی لباسشویی A بوده و قابلیت اضافه شدن لباس در حین کار را داراست. 5 عدد برنامه شستشو داشته و از دور موتور پرقدرت مخصوص شستشو و خشک کن برخوردار است. صدا و لرزش کمی داشته و می توانید شستشو و خشک کن آن را از نظر زمانی تنظیم نمایید. سیستم ایرجت، جابجایی آسان، فیلتر جذب پرس لباس از دیگر فاکتورهای جالب این دستگاه لباسشویی محسوب می گردد.

ویژگی ها
لوله ورودی آب سرد و گرم: خیر
صفحه نمایش: خیر
ظرفیت دیگ: 7 کیلوگرم
پهنا: 820 میلی‌متر
عمق: 480 میلی‌متر
ارتفاع: 1000 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: ندارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE72-AW/AS ظرفیت 7 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE72-AWAS
ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE72-AWAS ظرفیت 7 کیلوگرم

رتبه انرژی این لباسشویی +++A بوده و در از سمت چپ باز می شود. 16 عدد برنامه شستشو داشته که این خود گویای با کیفیت بودن دستگاه است. این محصول شستشوی سریع داشته و برای لباس های تیره و حساس و همچنین لباس های کتان و پشمی کاربردی مناسب دارد. نوع مخزن این لباسشویی درب از جلو بوده و 1200 دور در دقیقه سرعت چرخش موتورش است. این ماشین لباسشویی از صفحه نمایش بهره برده و دارای 7 کیلوگرم ظرفیت دیگ است.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1200 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: خیر
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 7 کیلوگرم
پهنا: 595 میلی‌متر
عمق: 495 میلی‌متر
ارتفاع: 850 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: آبکشی + چرخش , لباس مشکی , شست‌وشوی سریع

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73200 ظرفیت 7 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73200 ظر
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73200 ظرفیت 7 کیلوگرم

این مدل از ماشین لباسشویی دارای صفحه نمایش LED بوده و از برنامه شستشوی MIX WASH برخوردار است. این محصول از سیستم قفل در بهره برده و به سیستم شستشوی بی صدای نیز مجهز است. میزان صدا و صدای آبکشی لباسشویی به ترتیب 59 و 78 دسی بل است. از قابلیت های دیگر این لباسشویی دارا بودن قفل کودک و 16 برنامه شستشو است. رتبه انرژی محصول ++A بوده و این قابلیت را دارد که لباس را حین کار به آن اضافه کنید. نوع مخزن این لباسشویی از نوع درب از جلو بوده و 1200 دور در دقیقه دور موتور دستگاه است. طبقه بندی رنگی محصول ساده بوده و دارای لوله ورودی آب سرد و گرم است.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1200 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: بله
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 7 کیلوگرم
پهنا: 600 میلی‌متر
عمق: 470 میلی‌متر
ارتفاع: 850 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: تعطیلات (Vacation-Holiday) , لباس بچه (Baby Care)

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی فریدولین مدل SW100 New Version ظرفیت 10 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی فریدولین مدل SW100 New Ve
ماشین لباسشویی فریدولین مدل SW100 New Version ظرفیت 10 کیلوگرم

این ماشین لباسشویی از شستشوی سریع برخوردار بوده و میزان صدای آن 64 دسی بل است. می توان زمان شستشو را تنظیم کرده و درِ آن از سمت بالا باز می شود. سرعت چرخش موتور در ان دستگاه 600 دور بوده و به نسبت قیمتی که دارد می توان گفت که به صرفه است.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از بالا
سرعت چرخش موتور: 600 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: بله
صفحه نمایش: خیر
ظرفیت دیگ: 10 کیلوگرم
پهنا: 580 میلی‌متر
عمق: 580 میلی‌متر
ارتفاع: 991 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: شست‌وشوی سریع

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت
ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7012 ظرفیت 7 کیلوگرم

این محصول لباسشویی از طراحی های کشور ایتالیاست و قطعات برقی اروپایی دارد. از طراحی پیشرفته رابط کاربری بهره مند بوده و دارای اعلان صوتی است. از برنامه های متنوع شستشو بهره برده و دارای قابلیت شستشوی سریع نیز هست. می توان دور خشک کن این محصول را تا 1200 دور در دقیقه انتخاب کرد و همچنین از قابلیت های دیگر این ماشین لباسشویی درب قابل باز شدن تا 180 درجه است.

این دستگاه در برابر بار اضافی از موتور محافظت می کند و از نظر دسترسی به فیلتر پمپ نیز مناسب است. سیستم عیب یابی اتوماتیک داشته و روی صفحه نمایش دستگاه اعلان خرابی نمایش داده می شود.

از مزیت های دیگر این دستگاه برخورداری از کامپوزیت مقاوم است که از دستگاه در برابر پوسیدگی و عایق الکتریسیته محافظت می نماید. میزان صدا و صدای آبکشی در این لباسشویی به ترتیب 56 و 75 دسی بل است. از مزیت های دیگر دستگاه دارا بودن قفل کودک و رتبه انرژی +++A است.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1200 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: خیر
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 7 کیلوگرم
پهنا: 590 میلی‌متر
عمق: 550 میلی‌متر
ارتفاع:850 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: شست‌وشوی سریع

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7112 ظرفیت 7
ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی بست مدل BWD-7112 از نوع مخزن درب از جلو بوده و طبقه بندی رنگی آن تیتانیوم است. 1000 دور دقیقه نیز سرعت چرخش موتور این دستگاه است. این لباسشویی از تکنولوژی شستشو با بخار بهره مند بوده و دارای درام نسل جدید هگزا است. از بدنه بادیگارد برای کاهش صدا و لرزش ها برخوردار بوده و به تکنولوژی نانو سیلو برای باکتری زدایی برخوردار است.

این دستگاه می تواند در 19 دقیقه لباس را شستشو داده و از سیستم تعادل اتوماتیک لباس ها بهره مند است. در این لباسشویی می توان دما و دور خشک کن را تنظیم کرد. شستشوی سریع نیز از برنامه های دستگاه محسوب می گردد. تعداد برنامه های شستشو در این لباسشویی 15 عدد بوده و دارای بخارشو است. رتبه انرژی در این ماشین لباسشویی +++A بوده و درِ آن به سمت چپ باز می شود.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1000 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: خیر
صفحه نمایش: خیر
ظرفیت دیگ: 7 کیلوگرم
پهنا: 595 میلی‌متر
عمق: 550 میلی‌متر
ارتفاع:825 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: شست‌وشوی سریع

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-63100 ظرفیت 6 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-63100 ظر
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-63100 ظرفیت 6 کیلوگرم

این لباسشویی دارای قابلیت تنظیم دور خشک کن بوده از مزیت شستشوی سریع بهره می برد. همچنین این محصول از برنامه آبکشی اضافه بهره مند بوده و به سیستم شستشوی بی صدا مجهز است. این لباسشویی دارای قفل درب PTC است. این لباسشویی دارای صفحه نمایشگر LED بوده و از قفل کودک نیز برخوردار است. میزان صدا و صدای آبکشی دستگاه به ترتیب 59 و 78 دسی بل است. این ماشین لباسشویی از 16 برنامه شستشو بهره برده و رتبه انرژی آن ++A است.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1000 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: بله
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 6 کیلوگرم
پهنا: 600 میلی‌متر
عمق: 470 میلی‌متر
ارتفاع: 850 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: صرفه‌جویی (ECO) , آبکشی + چرخش , شست‌وشوی سریع و …

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1254 ظرفیت 7 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1254 ظرفی
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1254 ظرفیت 7 کیلوگرم

این مدل ماشین لباسشویی یکی ازنمونه های با کیفیت موجود در بازار است. به فناوری حباب ساز مجهز بوده و از سیستم عیب یاب هوشمند برخوردار است. سیستم انتخابگر و حفاظت در برابر نوسان برق از دیگر قابلیت های این دستگاه محسوب می شود. این دستگاه شستشوی سریع نیز داشته و برنامه اتوماتیک شستشوی دیگ را داراست. میزان صدا و صدای آبکشی این لباسشویی به ترتیب 54 و 72 دسی بل است. این محصول از قفل کودک هم بهره برده و 6 برنامه شستشو دارد.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: بله
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 7 کیلوگرم
پهنا: 600 میلی‌متر
عمق: 600 میلی‌متر
ارتفاع: 850 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: صرفه‌جویی (ECO) , آبکشی + چرخش , شست‌وشوی سریع و …

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84518 ظرفیت 8 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84518 ظرفی
ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84518 ظرفیت 8 کیلوگرم

خصوصیات این مدل لباسشویی
1- سیستم اسپری آب داشته و از 14 برنامه شستشو بهره مند است.
2- تکنولوژی حباب ساز داشته و از فناوری نانو سیلور بهره مند است.
3- دیگه الماسه و رتبه مصرف آب A از دیگر قابلیت های دستگاه است.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: بله
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 8 کیلوگرم
پهنا: 630 میلی‌متر
عمق: 595 میلی‌متر
ارتفاع: 850 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: چرخه اضافی , شست‌وشوی سریع , دست شو (Hand wash) 

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی فریدولین مدل SW60 ظرفیت 6 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی فریدولین مدل SW60 ظرف
ماشین لباسشویی فریدولین مدل SW60 ظرفیت 6 کیلوگرم

رتبه انرژی +A داشته و دارای توان موتوری بالاتر از ظرفیت شستشو است. این محصول از تنظیم ارتفاع آب و سوپاپ تخلیه بهره برده و بدنه پلاستیک و ضد خش ABS دارد.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از بالا
سرعت چرخش موتور: 500 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: خیر
صفحه نمایش: خیر
ظرفیت دیگ: 6 کیلوگرم
پهنا: 470 میلی‌متر
عمق: 470 میلی‌متر
ارتفاع: 830 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: ندارد

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی بست مدل BWD-6111 ظرفیت 6 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی بست مدل BWD-6111 ظرفیت 6
ماشین لباسشویی بست مدل BWD-6111 ظرفیت 6 کیلوگرم
ویژگی ها
نوع مخزن: درب از بالا
سرعت چرخش موتور: 1000 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: خیر
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 6 کیلوگرم
پهنا: 595 میلی‌متر
عمق: 500 میلی‌متر
ارتفاع: 850 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: لباس بچه (Baby Care) , شست‌وشوی سریع , دست شو (Hand wash)

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K1048W ظرفیت 10.5 کیلوگرم

 

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K1048W ظر
ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K1048W ظرفیت 10.5 کیلوگرم

این لباسشویی دارای رتبه انرژی +++A بوده و از 16 برنامه شستشو بهره می برد. این دستگاه 9 آپشن تکمیلی برای شستشو داشته و از سنسور تشخیص وزن لباس بهره مند است. همچنین از قابلیت های دیگر این مدل ماشین لباسشویی بهره مندی از برنامه اختصاصی برای ضد عفونی کردن است. همچنین از مزیت های دیگر این ماشین لباسشویی قابلیت شستشوی سریع و وجود Timer است و نیز به برنامه Ozone Wash مجهز است. از قابلیت های دیگر دستگاه این است که برنامه اختصاصی شستشوی لباس های زمستانی را دارد.

ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: خیر
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 10.5 کیلوگرم
پهنا: 595 میلی‌متر
عمق: 580 میلی‌متر
ارتفاع: 850 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: شست‌وشوی سریع , دست شو (Hand wash)

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل J8470W ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل J8470W ظرفی
ماشین لباسشویی جی پلاس مدل J8470W ظرفیت 8 کیلوگرم
ویژگی ها
نوع مخزن: درب از جلو
سرعت چرخش موتور: 1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم: خیر
صفحه نمایش: بله
ظرفیت دیگ: 8 کیلوگرم
پهنا: 850 میلی‌متر
عمق: 595 میلی‌متر
ارتفاع: 600 میلی‌متر
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص: شست‌وشوی سریع

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پرسش و پاسخ درباره بهترین انواع بهترین ماشین لباسشویی موجود در بازار

لباسشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

لباسشویی ها دارای برنامه های شستشو هستند و هر کدام دارای مزیت هایی هستند. هر چقدر قدرت و کفیت لباسشویی بالاتر باشد طبعاً آپشن های آن نیز افزایش می یابد. یک لباسشویی خوب از سرعت دور موتور خوبی بهره می برد و همچنین می تواند لباس، پارچه، موکت و … را شستشو دهد. از مزیت های دیگر یک لباسشویی مناسب دارا بودن قابلیت شستشوی سریع است.

نکات مهم در زمان خرید یک لباسشویی چیست؟

به این نکته دقت کنید که مخزن لباسشویی از چه جهتی باز می شود. اگر از بالا باز می شود حتماً لباسشویی را جایی نصب کنید که بالای آن چیزی نباشد که وقتی درِ لباسشویی را باز کردید به آن برخورد کند و حتماً از فضای مناسبی برخوردار باشد. در زمان خرید یک لباسشویی به برنامه های شستشوی آن دقت کنید و همچنین ظرفیت و حجم دیگ لباسشویی را مد نظر قرار دهید.

بهترین مارک لباسشویی ایرانی چیست؟

از بهترین برندهای لباسشویی ایرانی می توان به پاکشوما، اسنوا و آبسال اشاره کرد.

بهترین مارک لباسشویی خارجی چیست؟

از بهترین برندهای یک لباسشویی خارجی می توان به بوش، سامسونگ و ال جی اشاره نمود.

قیمت لباسشویی در چه بازه ای است؟

همانطور که سابقاً عرض شد لباسشویی های نسل جدید از آپشن های زیادی برخوردار هستند و از نظر کیفیت و عملکرد در سطح بالایی هستند. اما طبیعتاً قیمت این نوع لباسشویی ها نیز به مراتب بالاتر از موارد معمولی تر است و باید با توجه به انتظاری که از آن ها دارید و نیز بودجه ای که در اختیار دارید آنها را خریداری نمایید. به طول کلی لباسشویی های معمولی از 1.5 میلیون شروع می شود و تا 5-6 میلیون و یا بیشتر ادامه دارد. اما لباسشویی های پیشرفته و قوی از 10 میلیون شروع شده و گاهاً تا 20 میلیون نیز ادامه می یابد.

به این مقاله امتیاز دهید

بیگ مارکت وب

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش