خانه و آشپزخانهلوازم برقی خانگی

5 مدل بهترین اجاق گاز ایرانی و خارجی [دارای فر] آپدیت 1400

بهترین اجاق گاز

اجاق گاز از لوازم بسیار مهم هر آشپزخانه ای هست و در اغلب منازل حداقل یک مورد از این وسیله پرکاربرد موجود است. اجاق گاز برای پختن و سرغ کردن غذاها و بسیاری از کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلف اجاق گاز در بازار موجود است که هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد است. توصیه می کنیم اگر دنبال بهترین اجاق گاز هستید به دنبال اجاق گاز مبله باشید که هم قابلیت اجاق و هم قابلیت فر را دارد. در این مقاله از سایت بیگ مارکت وب به نقد و بررسی انواع بهترین اجاق گاز خواهیم پرداخت.

در انتخاب اجاق گاز خوب به چه نکاتی باید توجه کرد؟

جنس بدنه 

معمولاً اجاق گاز دارای پوشش های بدنه و رویه استیل و لعابی است. بعضی از این اجاق گازها دارای رویه از استیل بوده و بدنه آن نیز از لعاب است. پوشش های دارای جنس استیل طول عمر بهتری داشته و از نظر کیفیت و مقاومت نیز در سطح بهتری نسبت به موارد دیگر هستند.

تعداد شعله 

یکی از موارد مهم در زمان خرید اجاق گاز انتخاب صحیح تعداد شعله است. اینکه تعداد اعضای خانواده چند نفر هستند و اینکه آیا این منزل دارای مهمانان زیادی در طول ماه یا سال است نکته ای حائز اهمیت است. اگر خانواده شما کم جمعیت است 2-3 شعله کافی بوده در غیر اینصورت به دنبال شعله های بیشتری باشید.

قابلیت ترموکوپل

وقتی شعله گاز خاموش می شود خیلی ضروری است که اجاق گاز نیز کلاً خاموش شود و این دقیقاً وظیفه ترموکوپل است که به صورت خودکار آن را خاموش می گرداند. بنابراین در انتخاب اجاق گاز دقت کنید حتماً ترموکوپل داشته باشد.

صفحه نمایش 

صفحه نمایش در اجاق گاز باعث می شود که به صورت دقیقه زمان شروع و یا پایان پخت را مشخص کنیم و اینکار با برنامه ریزی بهتری انجام می شود و نیازی نیست هر دفعه به آن سر زده و کار برایمان سخت و دشوار گردد.

فندک اتوماتیک

معمولاً انواع پیشرفته اجاق گازها دارای فندک اتوماتیک هستند و وقتی ولوم گاز را زیاد کنید به صورت خودکار روشن می شود و نیازی نیست از فندک دستی یا کبریت استفاده نمایید.

راهنمای خرید اجاق گاز

اجاق گاز برتینو مدل Vaillant

اجاق گاز برتینو مدل Vaillant
اجاق گاز برتینو مدل Vaillant

اجاق‌گاز «برتینو» (Bertino) مدل «vaillant»در زمینه اجاق های خانگی پرطرفدار و محبوب است. این محصول دارای 6 شعله بوده و جنس شبکه آن از چدن است. درپوش شیشه نشکن از ویژگی های دیگر این اجاق گاز بوده و همچنین از فندک نیز بهره می برد. جنس ولوم ها زاماک بوده و از فر نیز برخوردار است. گنجایش فر آن بین 150 تا 200 لیتر بوده و چراغ داخل فر نیز دارد. از خصوصیات دیگر این اجاق گاز بهره مندی از فندک فر و جوجه گردان است. ترموکوپل برای ایمنی بیشتر از قابلیت های دیگر این اجاق گاز است. از مزیت های دیگر این اجاق گاز وجود صفحه دیجیتال لمسی است. این اجاق گاز دارای شعله زمان دار بوده و طراحی با 8 ولوم دارد.

خصوصیات دیگر این اجاق گاز
1- برخورداری از سنسور برای امنیت بیشتر درب فر
2- دارا بودن سینی مخصوص چربی گیر
3- قابلیت مشاهده حرارت داخل فر
4- جنس ولوم شعله آن از پلی آمین و دستگیره فلزی است.
5- این محصول از فن گردش هوا برای داخل فر بهره می برد.
6- جوجه گردان از مزیت های دیگر این اجاق گاز است.

ویژگی ها
ابعاد: 600x900x900 میلی متر
ارتفاع: 90 سانتی متر
پهنا: 90 سانتی متر
عمق: 60 سانتی متر
وزن: 67 کیلوگرم
جنس: آهن

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

‏اجاق گاز سینجر مدل SG-Apple

 

‏اجاق گاز سینجر مدل SG-Apple
‏اجاق گاز سینجر مدل SG-Apple

‏‏‏اجاق گاز سینجر مدل SG-Apple دارای کیفیت خوبی بوده و از 5 شعله بهره می برد. جنس شبکه این اجاق گاز از چدن بوده و همچنین از ویژگی های دیگر آن برخورداری از درپوش شیشه نشکن است. این اجاق گاز دارای فندک بوده و جنس ولوم های آن از فلز با روکش کروم است.

این اجاق گاز از فر بهره برده و گنجایش فر آن 76 لیتر است. همچنین فر این اجاق گاز از چراغ داخل فر و فندک برخوردار است. از خصوصیات دیگر این اجاق گاز بهره مندی از جوجه گردان است.

از ویژگی های دیگر این اجاق گاز بهره مندی ترموکوپل برای ایمنی گاز است. این محصول از زمان سنج یا تایمر بهره برده و همچنین مجهز به فن گردش هوا است. دارای ولوم های ارگونومیک بوده و دیواره های آن را برای تمیز کردن می توان جدا ساخت.

ویژگی ها
ابعاد: 900x850x600 میلی متر
ارتفاع: 85 سانتی متر
پهنا: 90 سانتی متر
عمق: 60 سانتی متر
وزن: 70 کیلوگرم
جنس:استیل

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پیشنهاد ویژه: 15 مدل بهترین بخاری گازی جدید [عالی و با امنیت بالا]

 

اجاق گاز پـيـلـوت مدل NP4

اجاق گاز پـيـلـوت مدل NP4
اجاق گاز پـيـلـوت مدل NP4

اجاق گاز پیلوت مدل NP4 دارای 5 شعله بوده و دارای فندک و درپوش شیشه نشکن است. این دستگاه از فر و جوجه گردان برخوردار بوده و ترموکوپل نیز برای ایمنی بیشتر دارد. زمان سنج یا تایمر نیز از مزیت های دیگر این اجاق گاز است. پایه قابل تنظیم داشته و از نظر زیبایی نیز جزو اجاق گازهای شیک محسوب می گردد.

این اجاق گاز از سرشعله های بهینه سوز بهره برده و همچنین با شاسی برای مقاومت و استحکام بیشتر مجهز است. این محصول به سیستم ایزی کلین مجهز بوده و سینی دو رو لعاب داخل فر دارد. این اجاق گاز دارای اگزوز خروج گازهای سمی بوده و از ولوم های ارگونومیگ برخوردار است.

ویژگی ها
ابعاد: 960x700x900 میلی متر
ارتفاع: 96 سانتی متر
پهنا: 70 سانتی متر
عمق: 70 سانتی متر
وزن: 80 کیلوگرم
جنس: استیل

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

پیشنهاد ویژه: 18 مدل بهترین سرویس قابلمه [گرانیتی، استیل و …] در سال 2021

 

اجاق گاز برتینو مدل Bergamo Plus

اجاق گاز برتینو مدل Bergamo Plus
اجاق گاز برتینو مدل Bergamo Plus

اجاق‌گاز «برتینو» (Bertino) مدل «Bergamo Plus» از نظر تعداد 5 شعله بوده و جنس شبکه آن از چدن است. مانند موارد قبلی فندک و درپوش شیشه نکشن نیز از مزیت های دیگر این اجاق گاز است. جنس ولوم های این اجاق گاز از زاماک است. همچنین از ویژگی های دیگر این اجاق گاز بهره مندی از فر و لوازم داخل آن است.

جوجه گردان نیز از خصوصیات دیگر این اجاق گاز محسوب می شود. ترموکوپل برای ایمنی بیشتر در زمان خاموشی شعله داشته و از تایمر یا زمان سنج نیز بهره می برد. این محصول دارای صفحه دیجیتال لمسی بوده و از شعله زمان دار بهره می برد. فن گردش هوا داشته و به سنسور درب ایمنی فر مجهز است.

ویژگی ها
ابعاد: 600*900*600 میلی متر
ارتفاع: 90 سانتی متر
پهنا: 90 سانتی متر
عمق: 60 سانتی متر
وزن: 81 کیلوگرم
جنس: ورق فولادی

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

 

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-E5015

اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-E5015
اجاق گاز تکنوهاوس مدل TS-E5015

این مدل از اجاق گاز دارای موتور جوجه گردان بوده و از سپر حرارت گیر بهره می برد. استفاده از سلکتور و تنظیم زمان پخت نیز از ویژگی های کارآمد این نوع اجاق گاز است. طول سیم این دستگاه 2.5 متر بوده و از پایه قابل تنظیم بهره می برد. ترموکوپل برای ایمنی دستگاه داشته و از تایمر نیز برخوردار است.

این اجاق گاز دارای فر بوده و گنجایش فر آن 76 لیتر است. چراغ و فندک فر از مزیت های دیگر محصول بوده و از ویژگی های دیگر این اجاق گاز برخورداری از جوجه گردان است. تعداد شعله های آن 5 عدد بوده و جنس شبکه از چدن است. محل قرارگیری شعله پلوپز وسط بوده و از درپوش شیشه نشکن و فندک نیز بهره می برد.

ویژگی ها
ابعاد: 600x900x850 میلی متر
ارتفاع: 85 سانتی متر
پهنا: 90 سانتی متر
عمق: 60 سانتی متر
وزن: 69 کیلوگرم
جنس: استیل

مشاهده قیمت و تصاویر بیشتر

به این مقاله امتیاز دهید
نمایش بیشتر

bigmarketweb

وبسایت بیگ مارکت وب یکی از وبسایتهایی است که فعالیت خود را در زمینه نقد و بررسی محصولات مختلف آغاز کرد. این وبسایت با نقد و بررسی منصفانه و بررسی ویژگی های محصولات سعی دارد که در هزینه شما صرفه جویی کرده و از کالاهای خریداری شده احساس رضایت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
طراحي سايت ايده پردازش